Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Marantz receiver

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
robertus23



Pridružen/-a: Pon Dec 2022 20:14
Prispevkov: 11
Kraj: selnica ob dravi

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 08, 2023 22:25    Naslov sporočila: Marantz receiver Odgovori s citatom

Pozdravljeni
Zanimam se za nakup Marantz Cinema 50.A mi lahko kdo pove ali je kakŔna razlika v kvaliteti zvoka med Marantz Cinema 50 in Marantz Cinema 60,glede cene je kar velika.Zanima me samo zvok,za ostale razlike med modeloma vem.
ZvoĆØniki so zaenkrat samo par Klipsch RP 8000 II
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040895701
CRV



Pridružen/-a: Sre Jun 2011 9:37
Prispevkov: 338
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 11, 2023 20:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Z mojimi izkuÅ”njami boÅ” dobil dobr zvok z vkljuĆØenim subom 2.1

Postavitve in nastavitve in bo za 100 posto bolŔe kot pa samo 2.0 Very Happy

ƈe ne ujameÅ” dobro odpri na resiverju base na max 50% sub ti pa dela na nizkih tonih,ker z 6 colskimi ne boÅ” dobil zvoka v vsemu spektru Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe