Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

HIGH END AUDIO & HIFIDELUXE 2023 MUNCHEN
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 02, 2023 19:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

longplay je napisal/a:

Kdo bo imel to v dnevni sobi? To spominja na namakalne cevi na vrtu. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 02, 2023 22:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

In kaj naj zdaj jaz naredim ĆØe te to spominja na namakalne cevi na vrtu in spraÅ”ujeÅ” kdo bo to imel? NihĆØe nikogar ne sili da mora karkoli imeti ali kupiti. Namesto da bi rekel hvala za trud me citiraÅ”.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1080
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 03, 2023 08:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tisti, ki ima denar za ta Ŕpas, oz. tisti, ki bo za to namenil toliko denarja že ve v kakŔen prostor bo to postavil, lahko, da tudi v svojo veliko dnevno...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 03, 2023 09:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V glavnem, kapo dol za tako obsežno in temeljito poroĆØilo. Iskrena zahvala za nevtralno in nepristransko reportažo. Po zamudi vlaka v soboto, ne samo da si nadoknadil, presegel si sebe. Da vse to oblezeÅ” in posnameÅ” po vseh luknjah v nadstropjih in obeh traktih, pa Å”e Marriot zraven?? Pa da si ob tem Å”e vse zapomniÅ”. Tudi sam sem vse to videl, seveda pa sem imel fokus le na preverjanje na mestih, kjer imam glavni interes. Za ostale sem preverjal, ali so moje predpostavke toĆØne, ali je že kaj bolje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 03, 2023 09:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@longplay hvala za slike. Nisem niĆØ slabega mislil. Samo ob gledanju slike se mi je pojavilo to vpraÅ”anje na katerega pravzaprav niti ne priĆØakujem odgovora.
Me pa res zanima. Ne vem kam ciljajo z norostmi. Morda bi kakega Elona zanimalo, ampak dvomim da je veĆØina obiskovalcev takih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 03, 2023 23:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

EC Living streamer-ojaĆØevalnik:
















































Dali in Nad:








Danilo D AvgustinĆØiĆØ:


Wilson Audio je predstavljal skoraj vse modele ki jih premore:
















OdliĆØen TAD:








Za konec pa spet domov: ErzetiĆØ




Reportaža konĆØana. Slike so formata 16:9 katere so bile narejene z fotoaparatom Canon. Sproti sem jih pregledoval, in rotiral ko sem nalagal saj je nalaganje izredno zamudno. ƈe bi bil Highend tri dni kot je bi vsa leta bi jih bilo Å”e veliko veĆØ. Å koda saj v dveh dneh ne moreÅ” absolutno ĆØisto vsega preposluÅ”ati, in videti. Zares je Å”koda da je petek sedaj za B2B in ne za obiĆØajne obiskovalce. Ocenjujem da se bo Å”tevilo obiskovalcev vrnilo po Å”tevilu kot je bilo leta 2018 in pred njim Å”ele naslednje leto. Bili so Å”e vedno videni zamaskirani obiskovalci kateri so spominjali na dogodke preteklih treh let.Reprodukcija je na zelo visokem nivoju na sploÅ”no gledano. Je kaj videti in je to prav posebeno vzduÅ”je ki se ga doma ob gledanju slik ne da doživeti. ZmanjÅ”alo se je tudi Å”tevilo sob za posluÅ”anje saj so se letos trgovci oz distributerji združevali, in so bile po sobah recimo tri, Å”tiri ali celo pet znamk katere so prejÅ”nja leta Å”e posebej od leta 2018 nazaj imele veĆØinoma vsaka svoj razstavni prostor oz sobo. Verjetno tudi zaradi tega ker so cene za razstavljalce dvignile, in manjÅ”i distributerji oz razstavljalci si zato posojajo avdio komponente da križno razstavljajo ker je tako ceneje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1080
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 04, 2023 10:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Top, hvala, kaj bi od sliŔanega imel doma oz. a se sploh da sliŔati glede na Ŕtevilo obiskovalcev, galamo itd..?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 04, 2023 10:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vse se da zelo lepo sliÅ”ati posluÅ”alci so zelo disciplinirani, in je v vsakem prostoru tiÅ”ina. Galame ni. Žepu primerno bi imel Quad-Castle , Fyne Audio kombinacijo, vse ostalo ostaja nedosegljivo. ƈe pa bi bilo pa Tad, Serblin, Living Voice, Esoteric, B&W, Wilson.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 05, 2023 09:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vsa poroĆØila-prispevki na enem mestu:

Klik



_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5984
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 06, 2023 09:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka je napisal/a:
ambasador je napisal/a:

- kar nekaj relativno poceni zvoĆØnikov bi komot lahko bilo v top sobah in niti približno ne bi bili najslabÅ”i - zelo pozitivno so me presenetili JBL L100 (4.800ā‚¬), Technics G90m2 (5.500ā‚¬), Diptique DP140 MKII (mali planarci 12.000ā‚¬). Prva dva na niĆØ kaj highend ropotiji, ampak lastnih ojaĆØevalcih in obiĆØajnemu kablovju, revalorizira rezultat (kaj bi Å”ele bilo, ĆØe ..).

Dovolj bodi zaenkrat.


Evo ga, skoraj zmagovalec nemŔkega hajend sejma po price preformans:
https://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=28449
Malce manjÅ”i brat L 100, na domaĆØem trgu Laughing

Valjda ni isto, je pol ceneje. A ni to razlog tega posta - L 100 na sejmu je bil Mkll. To sem tam prezrl, sedaj ko Ŕnjofam po reportažah pa naknadno opazil.
Torej, @audiomarka, niti L100 ni enak L100Mkll. Ali paĆØ Laughing
mimogrede - si poskusil postaviti tvoj 4312 na nizka stojala (20cm, nagnjena nazaj)? Taljani so na testu L100 najprej uporabili 45cm visoka stojala in bili razoĆØarani nad sliÅ”anim, potem je nekomu kapnilo prebrati navodila.. vse kaj drugega potem, dan in noĆØ razlika, so napisali.
---------------------
Ugotavljam, da veĆØine iz srednje klase hifija ni bilo na sejmu, pa so že bili. ƈe rezimiram vse moje obiske, je vsakiĆØ bilo manj tega.
Oko sem vrgel na VarŔavski sejem konec oktobra.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 574
Kraj: laŔko

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 12, 2023 07:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
Vsa poroĆØila-prispevki na enem mestu:

Tole se mi zdi vredno ogleda: https://www.youtube.com/watch?v=Gc3yZkDSjdg
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 12, 2023 09:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:

Valjda ni isto, je pol ceneje. A ni to razlog tega posta - L 100 na sejmu je bil Mkll. To sem tam prezrl, sedaj ko Ŕnjofam po reportažah pa naknadno opazil.
Torej, @audiomarka, niti L100 ni enak L100Mkll. Ali paĆØ Laughing
mimogrede - si poskusil postaviti tvoj 4312 na nizka stojala (20cm, nagnjena nazaj)? Taljani so na testu L100 najprej uporabili 45cm visoka stojala in bili razoĆØarani nad sliÅ”anim, potem je nekomu kapnilo prebrati navodila.. vse kaj drugega potem, dan in noĆØ razlika, so napisali.


Itaq da ni Very Happy Very Happy Razz je raje trud usmeril v pluvanje in v smetenje z oglasom po celem forumu
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
Stran 4 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe