Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Oyaide AR-910 XLR

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
epic



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 15:12
Prispevkov: 188
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 09, 2022 10:51    Naslov sporočila: Oyaide AR-910 XLR Odgovori s citatom

Minilo je nekaj let od kar sem imel moĹľnost kratkega preizkusa omenjenega kabla, takrat zadovoljen, a so me pred nakupom prehiteli drugi, nepredvideni izdatki.

Sistem v vmesnem obdobju spremenjen, nastopili pomisleki o kompatibilnosti.

V kolikor se kdo namerava loèiti od omenjenega izdelka, bi se mu bil za preizkus v mojem sistemu pripravljen oddolžiti s kvalitetnim cvièkom, pivom ipd. - stvar izbire lastnika. V primeru pozitivne izkušnje je možen dogovor o odkupu.

Zadostuje 70cm. dolĹľine, obvezno XLR.

Dosegljiv sem na 041 581 270.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 09, 2022 14:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pred kakim letom sem kupil prav ta kabel. Po 14 dneh sem ga vrnil, ker je zvenel presvetlo. Razoèaran sem bil tudi nad dolžino kabla. Efektivna dolžina kabla je bila 65cm, v mojem primeru je bil ta kabel skoraj prekratek.


_________________
"Whenever we find connoisseurship operating within science or technology we may assume it persists only because it has not been possible to replace it by a measurable grading." Michael Polanyi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
canyonn



Pridružen/-a: Pon Apr 2009 15:53
Prispevkov: 640
Kraj: kanal

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 09, 2022 15:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tebi igra sistem presvetlo,zato moraš denfat,
Problem tega kabla je kveèjemu ne tako dober timber(nekako bolj suhoparen po domaèe) kot najboljši bakerni solid core kabli.
Sam sem bil veèkrat preseneèen kako tale Oyaide solid core silver kabel igra dokaj temno.
Svetu pa vsekakor ta kabel ni.


Nazadnje urejal/a canyonn Pet Dec 09, 2022 15:32; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041775119
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 09, 2022 15:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

canyonn je napisal/a:
Tebi igra sistem presvetlo,zato moraš denfat,
Problem tega kabla je kveèjemu ne tako dober timber kot najboljši bakerni solid core kabli.
Sam sem bil veèkrat preseneèen kako tale Oyaide solid core silver kabel igra dokaj temno.

Ti si prvi, ki pravi, da Electrocompaniet eci5mk2 igra presvetlo in ga je treba denfat. Srebrn kabel sem nabavil zato, da bi sistem nekoliko posvetlil, pa je bil ta Oyaide pri tem prehud. No, pišem iz lastnih izkušenj.
_________________
"Whenever we find connoisseurship operating within science or technology we may assume it persists only because it has not been possible to replace it by a measurable grading." Michael Polanyi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe