Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

YouTube & stuff
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 573
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 20, 2022 06:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Paul Young - I'm Gonna Tear Your Playhouse Down
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CRV



Pridružen/-a: Sre Jun 2011 9:37
Prispevkov: 338
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 20, 2022 20:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

https://www.youtube.com/watch?v=Cwi1gnx-Ag4
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 573
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 24, 2022 08:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lana Pellay - Pistol In My Pocket
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 573
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 03, 2022 07:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dobra ritem mašina: Anna Koniotou - Bomfunk MC's - Freestyler
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 03, 2022 10:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

https://youtu.be/0--1Fue4Km8
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 03, 2022 10:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

https://youtu.be/w3iyqbuY-_g
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 19, 2022 14:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

https://youtu.be/9JLN581QWxc

Še FB zapis Roberta Hutinskega:

"znova Waters. Roger Waters. že četrtič v enem mesecu. Roger je očitno sklenil, da bo dokončno poračunal še s kitaristom. mu vrnil za vse kar mu je kitarist naredil pred štiridesetimi leti. ko mu je vzel bend. ne katerega koli. vzel mu je Pink Floyde. vzel mu je franšizo. si jo prisvojil čez noč. kitarist avtorju. avtorju vsega tistega kar poznamo kot Pink Floyd. leta 1979 so floydi izdali The Wall. Rogerjev The Wall. na njem je bila tudi Confortably Numb. eden prepoznavnejših komadov benda. kitaristov solo v pesmi je bil letos proglašen za najboljši kitarski solo vseh časov. kitarist je z njim zaključeval koncerte. tako floydov, kot svojih solo izletov. z Watersovim komadom se je zapisal v zgodovino. danes je Waters izdal novo verzijo pesmi. v njej na koncu ni kitar. ni kitarskega sola. tistega sola. na koncu nove verzije je zdaj vokal. soul vokal. duša. nova duša. človeška duša. nova verzija je drugačna. temačnejša. apokaliptična. Bladerunnerska. Waters jo je posnel pred lokdavnom. in počakal. danes nam jo je ponudil. in obenem še kitaristu pokazal dokončen fakof. za vse. zdaj bo lahko dokončno in udobno otopel. This Is Not a Drill."
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 19, 2022 16:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

V originalu mi je zelo všeč kombinacija Watersovega jamrajočega vokala in Gilmourovega svetlega vokala. Nobena kasnejša izvedba nima takega dobrega kontrasta. Vokali ki nadomeščajo kitaro niso tako zavijajoči, kot kitara. Jo pogrešam. Nekateri deli malo spominjajo na Echoes.

Glede Waters vs Gilmour. Najboljša sta bila skupaj. Vsak je prinesel svoje. Waters svojo tečnobo in jamranje. Gilmour pa svoj zasanjan "vesoljski" zvok.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 19, 2022 19:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Itak so bili Floydi samo v polni zasedbi popolni. Perfektni. Ampak tu gre za neko drugo zgodbo.

Mene Gilmurjevi solo projekti nikdar niso potegnili, med tem ko Watersovi so me vsakič prepričali.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 19, 2022 22:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Od solo albumov mi je najbolj všeč Amused to Death. Ostali Watersovi albumi mi niso všeč. Pink Floyd albumi brez Watersa so mi tudi dobri (razen un ta zadnji).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 20, 2022 02:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PF so bili dobri, kadar so bili vsi skupaj. Še boljši so bili, ko je bil zraven še Syd Barrett. Po mojem mnenju je The Wall njihov zadnji dober album. Kasnejši PF albumi in pa solo projekti ne dosegajo več prejšnjega nivoja. Oba, Waters in Gilmour imata vsak svoje zasluge za to, da so se sprli.

Lažje pogrešam Watersa kot Gilmourja.

Comfortably Numb, primera:
Roger Waters - Live in Berlin: kitarski solo je grozen, čeprav so imeli dva kitarista
David Gilmour - Live At The Royal Albert Hall: Watersa sploh ne pogrešam, poje David Bowie in to odlično, Gilmour odigra tako, da ti grejo mravljinci po hrbtu

Glavni del komada je Gilmourov solo, vse ostalo je zgolj priprava na končni solo.

Nova izvedba je grozna, ekspres za v depresijo. Na splošno te Waters hitro spravi tja. Sem dopoldne slišal ta komad in nisem pogledal kaj je to. Mislil sem si, kateri bedak se je lotil te priredbe.
_________________
"Whenever we find connoisseurship operating within science or technology we may assume it persists only because it has not been possible to replace it by a measurable grading." Michael Polanyi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 20, 2022 11:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni so pa zgodnji albumi neposlušljivi (se mi zdi da bi moral biti pod vplivom kakšnih močnih substanc). Pred Atom Heart Mother zagotovo. Echos na Meddle je pa že zelo dobra.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 573
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 09, 2022 08:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Panda - Kako je to lepo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
longplay



Pridružen/-a: Sob Sep 2011 7:53
Prispevkov: 851
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 11, 2022 23:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

https://music.youtube.com/watch?v=I-sk0ob7f-I
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 573
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 13, 2022 07:36    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dan D - Love song
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  Naslednja
Stran 31 od 32

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe