Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

JBL Club Slovenia members
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
makra28



Pridružen/-a: Pet Dec 2009 11:07
Prispevkov: 107
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 04, 2022 12:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Z zanimanjem prebiram vaŔe posluŔalske reportaže - respect.
Imam pa za pinusa 2 vpraÅ”anji: kaj za vraga je to za en ojaĆØevalec - PRIBOI, ali lahko par besed o njem? In pa, zanima me postavitev 250etk na sliki, kakÅ”na je razlika med postavitvijo /\ in \/ (diagonale navzven oziroma diagonale navznoter - pinusova postavitev)? Hvala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 051669524
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 04, 2022 13:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

...ĆØe te karkoli zanima v vezi s tem ojaĆØevalcem, oz. to postavitvijo, me lahko pokliĆØeÅ”..
Enostavno - se mi ne da tipkati..

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
Tom A. Keys



Pridružen/-a: Tor Feb 2021 21:47
Prispevkov: 2
Kraj: Hrastnik

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 04, 2022 20:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni, naj se najprej predstavim... sem ljubitelj glasbe, vinila in vintage Marantz naprav. Za svoj Thorens-Marantz sistem sem izbral JBL L110 in bi se rad vĆØlanil v vaÅ”o JBL skupino.
NaĆØrtujem ureditev knjižnjice-posluÅ”alnice in z veseljem spremljam teme z vaÅ”imi izkuÅ”njami, ki se nanaÅ”ajo na JBL.
Lepe pozdrave iz Zasavja!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 04, 2022 22:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tom, dobrodoŔel. @ pinus te bo zabeležil v seznam.

Lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
FirbeC



Pridružen/-a: Sre Jun 2009 10:32
Prispevkov: 48
Kraj: Zagorska dolina

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 05, 2022 08:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

O, Ŕe en Zasavc. DobrodoŔel! Se morava kdaj dobit.

Pozdrav vsem! Žal zadnje tedne preveĆØ zaseden, da bi lahko priÅ”el na sreĆØanje, ĆØeprav sem že po neudeležbi na prejÅ”njem, izrazil željo. Bo pa naslednjiĆØ morda res uspelo.
Tudi par besed pohvale tako za Pinusa kot organizatorja, kot za reportaže, fotke, mi uspeva Å”ele zdajle odtipkat, prej ni Å”lo. Skratka, Pinus in ostali, vsa ĆØast za takele dogodke.

Moram se vsaj mal pohvaliti, da se je pa tudi meni letos posreĆØil precej dober (jasno, kar se zvoka tiĆØe, saj to iÅ”ĆØemo) pa ne predrag update sistema domaā€¦, bom kake slikce in veĆØ besed objavil v drugi temi ob priliki.

Lep pozdrav vsem!
FirbeC
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Tom A. Keys



Pridružen/-a: Tor Feb 2021 21:47
Prispevkov: 2
Kraj: Hrastnik

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 09, 2022 12:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala za dobrodoŔlico in se vidimo!
LP Tomo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
anzec



Pridružen/-a: Ned Jul 2014 19:10
Prispevkov: 230
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 06, 2022 11:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo, eni jbli na testu. Priklopljeno na gm70.

[/img]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 06, 2022 12:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kolk to kosta?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
anzec



Pridružen/-a: Ned Jul 2014 19:10
Prispevkov: 230
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 06, 2022 19:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka je napisal/a:
Kolk to kosta?

So od kolega, ki jih nima namena prodati, jih pa imam malo na testu. So pa to jbl 4320 se mi zdi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 06, 2022 22:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Å e bolje, ĆØe jih ne prodaja. Nas je že tko velik, ki bi prodali. A so ti vÅ”eĆØ drugaĆØe?
Jaz mam ene, ki bi jih lažje stlaĆØil v to sobo Very Happy Nekaj sem upacal in jih rade volje prodam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
anzec



Pridružen/-a: Ned Jul 2014 19:10
Prispevkov: 230
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 07, 2022 09:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka je napisal/a:
A so ti vÅ”eĆØ drugaĆØe?

ƈe spraÅ”ujeÅ” glede videza so meni taki zvoĆØniki vÅ”eĆØ, zvokovno sem pa opazil, da se zvok v tej temi ne komentira in se bom držal tega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1005
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 07, 2022 19:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka je napisal/a:
Å e bolje, ĆØe jih ne prodaja. Nas je že tko velik, ki bi prodali. A so ti vÅ”eĆØ drugaĆØe?
Jaz mam ene, ki bi jih lažje stlaĆØil v to sobo Very Happy Nekaj sem upacal in jih rade volje prodam.


A to une? Mr. Green
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 07, 2022 21:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Une ta boljŔe. Z novimi modernimi driverji. Prava poslastica za ljubitelje Jbl!
So pa velke Å”katle nepraktiĆØne. Ne moreÅ” kar nabavljat in ĆØakat, da to gre, ker so to veliki boksi.
Pa itak vidimo, da folk iz naftalina kar vleĆØe neke vintage variante... tega Jbla je kot blata. Ni se jih lahko znebit, ker jih že vsak ima Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 08, 2022 09:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka - tele tvoje izjave so res precej neumestne, nehaj si ze zbijat kredibilnost s takimu umotvori
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 08, 2022 10:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka je napisal/a:
Une ta boljŔe. Z novimi modernimi driverji. Prava poslastica za ljubitelje Jbl!
So pa velke Å”katle nepraktiĆØne. Ne moreÅ” kar nabavljat in ĆØakat, da to gre, ker so to veliki boksi.
Pa itak vidimo, da folk iz naftalina kar vleĆØe neke vintage variante... tega Jbla je kot blata. Ni se jih lahko znebit, ker jih že vsak ima Smile

Lahko jih jaz v kaminu pokurim. Twisted Evil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Naslednja
Stran 19 od 22

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe