Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nakup slušalk
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 29, 2022 18:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čestitam! Uživaj
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 30, 2022 16:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Odlična izbira, najti dobro služijo...lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
Vlady



Pridružen/-a: Sre Apr 2022 3:36
Prispevkov: 3
Kraj: Hrastnik

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 30, 2022 21:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala vsem za odgovore/mnenja... Sledim vsakodnevno..tak je..budget sem postavil ker pac nimam toliko prihodkov in imam majhnega otroka(zato tudi iscem slusalke). Tam nekje do cca 250€ je namen odstet za slusalke...nove ali pa rabljene(seveda v cimbolj mint stanju.)..danes sem malo pogajkoval po raznih trgovinah...nikjer pa ni bilo priloznosti preizkusa(vsaj da bi bile kje razstavljene da bi pomeril kako sedejo na glavo kaj sele zvokovni preizkus...razen neke philipsove...ampak res tiste tanajcenejse 🤣...
Torej..kaksen predlog glede tegovin ljer se da to preizkusit...ce ze ne zvokovno vsaj kako pasejo na glavo/usesa?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040819730
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 03, 2022 01:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Z lahkoto se jih preizkusi v Sonus Art v BTC. https://sonusart.si/
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 03, 2022 14:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Slušalke v prvo nikoli niso prave. Tako ti svetujem, da za prvi nakup nabaviš kaj cenenega, vrhunskega.
https://www.ebay.de/itm/401174967729?hash=item5d67e435b1:g:9RAAAOSwdzVXuttn
Slušalke niso do kolen pravim boxom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 03, 2022 17:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se strinjam da je za prvi nakup skoraj vseeno kaj kupiš.
Malo zaradi tega ker nimaš pojma o problematiki oziroma kaj sploh želiš, malo tudi zato ker slabih slušalk pravzaprav ni.
Pa se na pomanjkljivosti privadiš in uživaš v prednostih.
V takem plačaš malo za 'vstopnico' ki ti pomaga izoblikovati kaj si pravzaprav želiš.

Ko se spomnim svojih prvih slušalk (HD414)
https://www.cnet.com/tech/mobile/does-sennheisers-iconic-1968-headphone-compare-with-todays-headphones/
se nasmehnem - nisem jih mogel prehvaliti, hkrati pa sem jih lahko poslušal največ pol ure. Čez pol leta pa niti to ne več. A če si me vprašal kaj kupiti -je to bil odgovor. Danes me tako vedenje zabava.

Tako sem 'razkrstil' s to disciplino. Kasneje sem prišel v stik s Stax-om, pri enem dohtarju, ki me je redno vabil na seanse; je imel dva para. Ta Stax mi je edini nudil prave barve instrumentov v klasičnem orkestru.
Za pop ali rock pa ne vem. Morda je tudi tu JBL car.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe