Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Squeezebox tema
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 139, 140, 141
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 31, 2021 20:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Raztegni "Playback". Klikni na puščico levo od "Playback".
V prejšnjem postu sem se zmotil pri nastavitveni poti v 2. točki. Sem zdaj popravil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 998
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 31, 2021 21:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Laughing Laughing Laughing



Hvala za pomoč, mal je treba klikat pa se da Rolling Eyes
Foobar nisem uporabljal cca 10 let, pa še takrat na 3.5mm out iz kartice direkt na amp. Tko da brez zamere prosim Mr. Green
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 998
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 31, 2021 21:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma je napisal/a:
Raztegni "Playback". Klikni na puščico levo od "Playback".
V prejšnjem postu sem se zmotil pri nastavitveni poti v 2. točki. Sem zdaj popravil.


Hvala, sem vmes že sprocesiral zadevo. Moj digitalni, predvsem računalniški software je malo zaostal, se skušam updatat kolikor se da, sproti. Laughing

EDIT: Je morda še kakšna skrita nastavitev posebej omembe vredna?
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
honza



Pridružen/-a: Čet Feb 2009 10:45
Prispevkov: 187
Kraj: KOČEVJE

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 11, 2022 19:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni
Imam eno vprašanje,glede squeeza...?
Pred časom sem nehote izbrisal iz squeeza 1 in 2 program radia Slovenija...
Sedaj ko odprem lokalne postaje,mi jih ne prikaže,vse ostale so!
Če morda kdo ve, kako bi jih ponovno uvrstil na lokalni seznam,bi prosil za pomoč...
V naprej se zahvaljujem!
Robert
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rockdee733



Pridružen/-a: Pon Jan 2022 13:35
Prispevkov: 1
Kraj: texas

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 24, 2022 13:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Včeraj sem se prijavil tudi v squeezenetwork, tako da mi ni potrebno imeti vedno prižganega računalnika.
cartoon hd

get-9apps.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
T42



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 23:09
Prispevkov: 37
Kraj: cc

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 29, 2022 20:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imam viška en Transporter. Zmodificiran tube output (google: modwright transporter) in pripadajoč zunanji uber clock... a koga slučajno zanima to?

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
simonceli



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 8:36
Prispevkov: 195
Kraj: Komenda

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 27, 2022 22:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ima kdo napajalnik za SB Classic? Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 28, 2022 09:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živjo. Meni sta že dva crknila. Sedaj imam 3A varianto. V skrajnem primeru ga dobiš v ProElektroniki, jih imaš blizu.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Kanuc



Pridružen/-a: Sre Feb 2010 16:17
Prispevkov: 69
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 28, 2022 14:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imam Squeezebox Boom.
Opažam, da display slabše sveti.
Kje je težava?
Kdo mi ga popravi?

Hvala
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: +38641604796
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 09, 2023 16:09    Naslov sporočila: Squeezbox Touch update Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Po daljšem obdobju sem spet priklopil SB Touch. Iz določenih razlogov, ki pa niso pomembni za rešitev problema in jih ne bom navajal, bi rad preklopil z LAN na WiFi povezavo SB in modema. Že prej sem opažal, da mi z priloženim daljincem določenih ukazov ne gre več izvajati, pa mi ni bilo pomembno, ker SB upravljam z iPadom 2. Do sedaj... Sedaj pa bi moral na novo vnesti WiFi geslo in ne gre, ker daljinec ne deluje, pa tudi na samem Touch ekranu ne!
Posodobitev nisem nikoli izvajal , mislim pa, da bi morda potem daljinec začel ubogati. Ali se motim... Confused Se pa tudi bojim, da po posodobitvi morda povezava z iPadom ne bi več delovala, saj je ta zelo stare generacije, iPad2. Morda se komu zdijo ta vprašanja in pomisleki smešni, ampak na računalniške zadeve se ne spoznam ravno perfektno.

Če ima kdo kak nasvet, kaj storiti, bi bil hvaležen. Smile
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mcnaget



Pridružen/-a: Čet Nov 2012 12:28
Prispevkov: 144
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 09, 2023 17:58    Naslov sporočila: Re: Squeezbox Touch update Odgovori s citatom

before je napisal/a:
Pozdravljeni!

Po daljšem obdobju sem spet priklopil SB Touch. Iz določenih razlogov, ki pa niso pomembni za rešitev problema in jih ne bom navajal, bi rad preklopil z LAN na WiFi povezavo SB in modema. Že prej sem opažal, da mi z priloženim daljincem določenih ukazov ne gre več izvajati, pa mi ni bilo pomembno, ker SB upravljam z iPadom 2. Do sedaj... Sedaj pa bi moral na novo vnesti WiFi geslo in ne gre, ker daljinec ne deluje, pa tudi na samem Touch ekranu ne!
Posodobitev nisem nikoli izvajal , mislim pa, da bi morda potem daljinec začel ubogati. Ali se motim... Confused Se pa tudi bojim, da po posodobitvi morda povezava z iPadom ne bi več delovala, saj je ta zelo stare generacije, iPad2. Morda se komu zdijo ta vprašanja in pomisleki smešni, ampak na računalniške zadeve se ne spoznam ravno perfektno.

Če ima kdo kak nasvet, kaj storiti, bi bil hvaležen. Smile


Če ne dela ne eno in drugo torej daljinec in touch ne bo nič mogoče kakšen logitech univerzalni daljinec. Kakšnih blaznih posodobitev na sb touch ni , meni kaže verzijo 7.8.0 . Lms pa verzija 8.4. Daljinca preverite preko kamere mobilnega telefona , če deluje. Srečno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 10, 2023 23:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala @mcnaget!
Čeprav sploh nisem razmišljal v smeri, da bi lahko bil za omenjeno težavo kriv daljinec, pa se je izkazalo, da vendarle je!
Hvala tudi za trik z kamero fotoaparata, sam sem namreč doslej za namen preizkusa daljinca uporabljal radijski sprejemnik na AM, dolgi val.
Daljinca sem torej razstavil in očistil in sedaj mi večina tipk deluje. Med njimi tudi vse ključne, s pomočjo katerih sem lahko vnesel WiFi geslo za povezavo streamerja v omrežje. Tako zaenkrat odpade tudi negotovost glede tega, kaj bi prinesla posodobitev streamerja.

Še enkrat hvala in lep pozdrav!
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sakala1



Pridružen/-a: Sob Nov 2010 17:04
Prispevkov: 96
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 06, 2023 17:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz bi pa potreboval nacrt z popisom materiala za squezzebox touch.
Pravi serviser,da je en cip crkno in da na njem ni nobene oznake.
Prosim za pomoc!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041614173
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 139, 140, 141
Stran 141 od 141

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe