Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Glazba iz interneta

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
sije



Pridružen/-a: Sre Feb 2022 7:34
Prispevkov: 2
Kraj: Zuzemberk

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 17, 2022 13:35    Naslov sporočila: Glazba iz interneta Odgovori s citatom

Zdravo,

pozna kdo dobro internetno stran za "stikanje" glazbe:
- slovenska
- bivša YUGO ( Hrvaška, Srbija )

Za tujo uporabljam " Pirate buy", za domačo pa PARTIS, vendar ni več to kar je bil pred leti.

LP

Simon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041988434
kalimero



Pridružen/-a: Pon Sep 2008 21:25
Prispevkov: 283
Kraj: Šmartno pri Litiji

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 18, 2022 10:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Napiše se GLASBA, s Sjem...
_________________
www.marsaudio.eu - zastopnik za Jantzen Audio in Fountek
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040758875
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 17, 2022 11:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

https://www.youtube.com/watch?v=CXVu_DeB4wo

Tale glazba z interneta je kar zabavna Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 17, 2022 12:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiomarka je napisal/a:
https://www.youtube.com/watch?v=CXVu_DeB4wo

Tale glazba z interneta je kar zabavna Smile


Če ti je zabavno malomje, potem vsekakor.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 17, 2022 20:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hja po vojni pol ratajo druge viže. Samo telarc pa ecm tega ne bo pokrival. Tam mogoče ni maloumje je pa malodušje Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 17, 2022 21:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ti si resno moten model.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 18, 2022 22:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala mr Freud.
Hebiga tak strokovnjak na vseh podrocjih pol pa pristane na 8 inchnem rel subu in telarc "glasbi".
Ne vem kaj te moti ce se ukrajinci malo poveselijo. Jaz jim privoscim, da prezenejo ruse in ce so v teh casih veseli turske tehnologije, bogpomagaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 19, 2022 04:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nevem, baje so Rusi vsuli Telarcovo fabriko v Mauripolu. Laughing
Yipikayay Laughing
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Audiomarka



Pridružen/-a: Sob Jan 2012 14:47
Prispevkov: 724
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 26, 2022 19:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Telarc zalozba. Tudi enega albuma se ne spomnim, da bi prisel iz telarca.
To kar dosti pove. Par cdjev za testirat zvok mam, pa se to je tema. Drkarjenje. To ni za poslusat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 27, 2022 21:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A veš, da men prou dol visi kaj maš ti, pa na kaj drkaš. Laughing To da jaz drkam na Telarc in ECM je plod tvoje omejene kognitivne sposobnosti, oziroma določenega cerebralnega manjka. Je pa zabavno spremljati tvoje neskončno trpljenje. Razz
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe