Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Stari lampaši

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> VINTAGE
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Pik As



Pridružen/-a: Čet Jan 2022 0:25
Prispevkov: 3
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 20, 2022 01:36    Naslov sporočila: Stari lampaši Odgovori s citatom

Tud sam sem nekoliko starejši saj sem nekoč popravljal lampaše. Od ojačevalcev in kasneje TV-jev.
Zanima me če je kdo opazil tažave s starim ojačevalcem, ki je odlično delel pri AC 220V. Kaj se mu je zgodilo s priklopom na 230V AC? Morda je imel kdo težave s kitarskimi ojačevalci ali pevskim ozvočenjem. Denimo kakim Marshalom nekje iz 60 let bolj kot domačo HiFi tehniko. Kako ste reševali te probleme. Seveda ima tudi lampa svojo delovno točko.
Danes verjetno nobeden mlad niti ne ve kdaj je lahko kakšna komponenta dobila značko HiFi. Pustim tiste, ki se s tem ukvarjate profi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> VINTAGE Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe