Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Vzvratna kamera - priklop na Pioneeer radio

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
CRV



Pridružen/-a: Sre Jun 2011 9:37
Prispevkov: 338
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 28, 2014 19:29    Naslov sporočila: Vzvratna kamera - priklop na Pioneeer radio Odgovori s citatom

Oj imam probleme z vzratno kamero,ki je priklopljena na Pioneer AVH-3300BT ! Namreč usposobil sem jo da mi dela vendar se ne vrne nazaj slika ko grem v prvo prestavo ! Potem moram resetirat in spet isto.Mogoče nekdo pozna kakšno cako ? Polariteta se nastavlja of,ground in baterry ! Kaj ima to veze? Iz avtoradia gre samo video cinch kabel ali je to ok ?




Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambro



Pridružen/-a: Pet Maj 2009 20:03
Prispevkov: 412
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 28, 2014 21:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zraven kabla za signal bi morala biti tudi žička ki gre na vzvratno luč +, ki vklaplja kamero. Radio mora nekje mora dobiti signal da si prestavil v vzvratno.
_________________
lp, Branko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CRV



Pridružen/-a: Sre Jun 2011 9:37
Prispevkov: 338
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 28, 2014 22:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja sej je še ta kabel,imam ga zadaj in je vklopljen cinch notri in gre v rikverc dva kabla in iz tega kabla je gor še kamerca. Kot sem rekel mi včasih dela potem pa ne ugasne. Ravnokar sem ugotovil,da je bilo potrebno en kabel dat na maso in ne nekam od treh kablov v rikverc lampi Idea Potem sem našel še ene nastavitve na avtoradiu.Mislim,da mi je nekaj ratalo Shocked
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CRV



Pridružen/-a: Sre Jun 2011 9:37
Prispevkov: 338
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 29, 2014 11:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja pa ne gre po načrtih,enostavno se kamera ne izklopi ko dam ven iz rikverca! Nastavitve so polariteta on-of in potem pa ground,batery in of Confused Kdo ima kaj znanja o tem ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rafko



Pridružen/-a: Tor Apr 2014 14:33
Prispevkov: 1
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 12, 2014 19:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Imam jaz dosti izkušenj.

Za kamero rabiš + in - ter video signal, kar predvidevam, da si zvezal.

Glede preklapljanja pri rikvercu sta pa 2 opciji:

Imaš can-bus vmesnik in preklop opravlja ta vmesnik ko dobi rikverc signal;
Zvežeš REVERSE signal z avtoradia na + od rikverc luči in se ti preklop sproža takrat, ko daš v rikverc.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CRV



Pridružen/-a: Sre Jun 2011 9:37
Prispevkov: 338
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 13, 2014 07:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

rafko je napisal/a:
Imam jaz dosti izkušenj.

Za kamero rabiš + in - ter video signal, kar predvidevam, da si zvezal.

Glede preklapljanja pri rikvercu sta pa 2 opciji:

Imaš can-bus vmesnik in preklop opravlja ta vmesnik ko dobi rikverc signal;
Zvežeš REVERSE signal z avtoradia na + od rikverc luči in se ti preklop sproža takrat, ko daš v rikverc.

Trenutno mi je ratal tako,da sicer gre kamera zmeraj ko prićgem avto v pripravljenost (črn zaslon),ko dam v rikverc je slika,vendar moram potem držati tipko mute za izklop kamere. Vmes med vožnjo če hočem dat v rikverc se pa kamera ne vklopi,torej samo ko vžgem avto.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 08, 2014 12:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma, kaj ko bi priklopili prikolico? Izginejo vse težave.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
crniovcar



Pridružen/-a: Pon Feb 2019 18:13
Prispevkov: 1
Kraj: izola

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 18, 2019 18:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

CRV je napisal/a:
Ja pa ne gre po načrtih,enostavno se kamera ne izklopi ko dam ven iz rikverca! Nastavitve so polariteta on-of in potem pa ground,batery in of Confused Kdo ima kaj znanja o tem ?


a smo rešili problem.?
jaz danes montiral isto v pioneer
a se mi ne pokaže ko dam v rikverc takrat ko se mi
izklopim in spet nič
in črta se mi pokaže na ekranu,ki gre gor kot včasih pri TV.
tako da pustim sliko -radio se čuje če pritisnem radio
ko dam spet v rikverc nič.
verjetno bi moral nastaviti radio probal že vse .tisti ki se pa naj bi razumeli pa nimajo časa.
se oproščam Lp Vojteh izola
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041707591
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Avto HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe