| Avtor |
Sporočilo |
Tema: Ali se da popravti daljinec ali dobiti nadomestnega? |
ss1234
Odgovorov: 8
Ogledov: 5991
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Tor Sep 27, 2011 14:09 Naslov sporočila: Ali se da popravti daljinec ali dobiti nadomestnega? |
| Kakšen mesec nazaj mi je daljinec padel v vodo. Sicer ni imel baterij(padel mi je ravno med menjanjem). Pustil sem ga da se je sušil res dolgo časa - do danes, kakšen mesec. Vendar daljinec žal ne del ... |
Tema: izdelava "podnožja" za zvočnike |
ss1234
Odgovorov: 23
Ogledov: 29111
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Čet Sep 22, 2011 18:30 Naslov sporočila: izdelava "podnožja" za zvočnike |
| Izgleda kot tovarniška izdelava. Pa je velika razlika oz. se tresljaji ne prenašajo na tla? |
Tema: Ali so avtozvočniki vredu za doma? |
ss1234
Odgovorov: 4
Ogledov: 9405
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Sob Jun 04, 2011 16:59 Naslov sporočila: Ali so avtozvočniki vredu za doma? |
| No ubistvu mi je nekdo ponudil tale driver http://dls.se/en/car/prod.html?produkt=en_137. Zadeva je okoli 600 EUR nova. Kako bi funkcioniral? |
Tema: Ali so avtozvočniki vredu za doma? |
ss1234
Odgovorov: 4
Ogledov: 9405
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Pet Jun 03, 2011 17:10 Naslov sporočila: Ali so avtozvočniki vredu za doma? |
| No za kino sistem ki ga mamo doma mislim narest en zaprt subwoofer in zato ker so avto subwooferji občutno cenejši me zanima če je kakšen razlog da ga nebi uporabil? Ker v mislih imam en določen model ... |
Tema: Bi mojemu stolpu kaj pomagal boljši kabli? |
ss1234
Odgovorov: 15
Ogledov: 17325
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Feb 20, 2011 15:10 Naslov sporočila: Bi mojemu stolpu kaj pomagal boljši kabli? |
| No moj stolp ni nič posebnega pa vseeno špila mehko in detajlirano. Zvočnike imam povezano z nekimi ceneni kabli ki sem jih mel doma. Zdaj pa mene zanima če se mi splača menjat z kakšnimi malo boljšim ... |
Tema: boljši zvočniki ali boljši ojačevalec? |
ss1234
Odgovorov: 67
Ogledov: 61911
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Jan 02, 2011 18:41 Naslov sporočila: boljši zvočniki ali boljši ojačevalec? |
| No to je sicer malo banalno vprašanje. Ker je še veliko drugih faktorjev kot samo to. Ampak useen kaj pravite če bi morali izbirati(tako da bi dobili čimbolj kvaliteten zvok), ali bi raje izbrali bolj ... |
Tema: Ali bo to vredu igralo? |
ss1234
Odgovorov: 1
Ogledov: 3045
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Čet Dec 02, 2010 19:46 Naslov sporočila: Ali bo to vredu igralo? |
Bratranec je rekel da lahko uzamem njegove Dali Blue 1001 ker jih ne rabi. Doma imam ze nekaj casa Harman Kardon HK 3470 in Tannoy MX SUB 10.
Bo to vredu igralo s pravilno postavitvijo? Seveda je tuk ... |
Tema: katero zvočno kartico za hi-fi stereo |
ss1234
Odgovorov: 2
Ogledov: 4350
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pon Jun 14, 2010 18:31 Naslov sporočila: katero zvočno kartico za hi-fi stereo |
| qa |
Tema: Mi lahko kdo priporoča driverje(zvočnike)? |
ss1234
Odgovorov: 22
Ogledov: 38115
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Ned Maj 02, 2010 21:35 Naslov sporočila: Mi lahko kdo priporoča driverje(zvočnike)? |
| No jaz bi pa naredu ene res hude zvočnike. Zato ker je dosti ceneje če se jih dela sam(in zato ker poznam enga k se ukvarja z lesom). Zdaj pa da opišem kakšen zvok imam rad. Najprej take da so v zaprt ... |
Tema: Ali bi bil ta subwoofer primeren za hi-fi? |
ss1234
Odgovorov: 3
Ogledov: 11558
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Ned Apr 18, 2010 23:12 Naslov sporočila: Ali bi bil ta subwoofer primeren za hi-fi? |
| Danes sem dobil DLSjev MW10 subwoofer. Tega ki je na sliki: http://www.audiomotiv.co.uk/shop/catalog/images/DLS/MW10-med.jpg . Podatkov sem na internetu našel zelo malo. Vse kar vem o zvočniku je da ... |
Tema: Kakšen srednjetonec naj kupim? |
ss1234
Odgovorov: 2
Ogledov: 3590
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pon Apr 05, 2010 00:21 Naslov sporočila: Kakšen srednjetonec naj kupim? |
| No mi mamo doma TV ki je vbistvu samo monitor. Zvočnike se priključi na ojačevalc vgrajen notr. Zato ker iz TVja ne prihaja nevem kaj kvaliteten zvok sem vzel zvočnike iz enega starega stolpa. No so š ... |
Tema: Ogrevanje zvočnikov/ojačevalca? |
ss1234
Odgovorov: 16
Ogledov: 16979
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Sob Mar 13, 2010 17:48 Naslov sporočila: Ogrevanje zvočnikov/ojačevalca? |
| No to da je treba zvočnike ulaufat da špilajo tko k morjo pa da stisneš ves potencial iz njih. Sem pa slišal da je treba zvočnike celo ogrevat. Ali je to res? Pa nekje sem prebral da je treba celo oja ... |
Tema: Kdo še dela zaprte(kompresijske) zvočnike? |
ss1234
Odgovorov: 6
Ogledov: 7046
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Mar 07, 2010 19:58 Naslov sporočila: Kdo še dela zaprte(kompresijske) zvočnike? |
| Vedno sem imel rajši zvok iz zaprtih zvočnikov, sem že sprobal bass reflex pa mi ni bilo tako všeč. Zdaj pa kolkor sem gledal so zaprti zvočniki zelo, zelo redki. Dobi se samo zaprte subwooferje(kar p ... |
Tema: Sub woofer levi in desni vhod |
ss1234
Odgovorov: 1
Ogledov: 3317
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Sob Jan 30, 2010 23:27 Naslov sporočila: Sub woofer levi in desni vhod |
| No gre se za Tannoy mx-sub-10. Iz monitorjev ki jih mam priključene na računalnik gre ven mono izhod. Sub woofer pa ima levega in desnega. Na internetu sem gledal pa je nekje pisalo da naj bi priključ ... |
Tema: Nimam ravno dosti pojma kaj kupiti |
ss1234
Odgovorov: 7
Ogledov: 6967
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Sob Dec 26, 2009 12:39 Naslov sporočila: Nimam ravno dosti pojma kaj kupiti |
Za 500€ boš dobil veliko rabljenih stvari, novih malo manj.. ampak bi se dalo. Malo pobrskaj po bolhi. Če nimaš neke predstave, pa ti bomo na forumu že pomagali.
P.S. Hard metal ne obstaja
No ... |
| |