| Avtor |
Sporočilo |
Tema: Hišni kino Onkyo HT AVX 380 |
misterx
Odgovorov: 2
Ogledov: 4768
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Sob Jan 29, 2011 12:43 Naslov sporočila: Re: Poglej navodila |
| Ja, te nastavitve so opravljene preko setup menuja. Nastavil sem fronte na 2, center na 1 in surounde na 5 ( ker so malo pred fronti in ne za hrbtom ) ter bas na 9 . Nastavil sem tudi razdalje. Verjet ... |
Tema: Hišni kino Onkyo HT AVX 380 |
misterx
Odgovorov: 2
Ogledov: 4768
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Sob Jan 22, 2011 17:01 Naslov sporočila: Hišni kino Onkyo HT AVX 380 |
Pozdravljeni !
Sem malo starejši in bi želel nejkaj vaših mnenj, saj imam kar nekaj vprašanj :
Zaradi trenutno omejenih sredstev ( kompletke brez recieverja sem izločil ) sem kupil hišni kino &l ... |
| |
| Stran 1 od 1 |
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas |
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|