| Avtor |
Sporočilo |
Tema: Postavitev center zvočnika |
iki1
Odgovorov: 10
Ogledov: 13694
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Tor Apr 30, 2013 07:37 Naslov sporočila: Postavitev center zvočnika |
Če imaš center zvočnik na Tv je priporočljivo ,da je usmerjen proti poslušalcu.Drugače pa je tako ,da v sedečem položaju je v višini ušes oziroma 50 cm višje ali nižje še je spremeljivo.
hvala,bom po ... |
Tema: Postavitev center zvočnika |
iki1
Odgovorov: 10
Ogledov: 13694
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Pet Apr 26, 2013 19:52 Naslov sporočila: Postavitev center zvočnika |
| zaradi prostorske stiske bi dal center zvočnik nad televizijo.bo ta varjanta kaj vplivala na zvočno postavitev ostalih zvočnikov oz.pri gledanju filmov? |
Tema: Računalnik ne zazna receiverja |
iki1
Odgovorov: 13
Ogledov: 13451
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Čet Feb 07, 2013 00:27 Naslov sporočila: Računalnik ne zazna receiverja |
| jest imam povezano na činč in deluje.maš več vrst povezave... |
Tema: Nakup reciverja + ostalo |
iki1
Odgovorov: 21
Ogledov: 23959
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Čet Jan 10, 2013 00:28 Naslov sporočila: Nakup reciverja + ostalo |
Predlagam, da si vzameš čas za nabiranje znanja slovenščine, pusti glasbo nekaj časa pri miru. Da se te bo dalo približno razumeti.
Če še nisi opazil, je avtor teme kupil kar je želel in je z novim ... |
Tema: Nakup reciverja + ostalo |
iki1
Odgovorov: 21
Ogledov: 23959
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Sre Jan 09, 2013 12:29 Naslov sporočila: Nakup reciverja + ostalo |
kva pa tebe boli?
Tvoj način komuniciranja, ki je na ravni 10 letnega otroka... Vsakič, ko kaj napišeš, to tudi potrdiš. Boli me niti ne, upam pa za tvoje dobro, da čim prej odrasteš.
/over& ... |
Tema: Nakup reciverja + ostalo |
iki1
Odgovorov: 21
Ogledov: 23959
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Pon Jan 07, 2013 12:26 Naslov sporočila: Nakup reciverja + ostalo |
iki, se ti mal hecaš al ti to resno...
kva pa tebe boli? |
Tema: Nakup reciverja + ostalo |
iki1
Odgovorov: 21
Ogledov: 23959
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Pon Jan 07, 2013 09:56 Naslov sporočila: Nakup reciverja + ostalo |
ni toliko pomembno od resiverja,veliko oz.vse je odvisno od kvalitetnih boxev,da oddajo od sebe kvaliteten zvok.
uf, tale je pa kr "močna"
raje se vklopi v temo in pomagaj,opaske pejt pa n ... |
Tema: Nakup reciverja + ostalo |
iki1
Odgovorov: 21
Ogledov: 23959
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Ned Jan 06, 2013 23:34 Naslov sporočila: Nakup reciverja + ostalo |
ni toliko pomembno od resiverja,veliko oz.vse je odvisno od kvalitetnih boxev,da oddajo od sebe kvaliteten zvok.
uf, tale je pa kr "močna"
raje se vklopi v temo in pomagaj,opaske pejt pa n ... |
Tema: Nakup reciverja + ostalo |
iki1
Odgovorov: 21
Ogledov: 23959
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Ned Jan 06, 2013 19:11 Naslov sporočila: Nakup reciverja + ostalo |
| ni toliko pomembno od resiverja,veliko oz.vse je odvisno od kvalitetnih boxev,da oddajo od sebe kvaliteten zvok. |
Tema: Nakup reciverja + ostalo |
iki1
Odgovorov: 21
Ogledov: 23959
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Ned Jan 06, 2013 10:27 Naslov sporočila: Nakup reciverja + ostalo |
| reciver,če ti je dobro služil daj popraviti... |
Tema: Indiana line zvočniki - dovolj za 12 kvadratov? |
iki1
Odgovorov: 3
Ogledov: 7885
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Pon Dec 31, 2012 09:17 Naslov sporočila: Indiana line zvočniki - dovolj za 12 kvadratov? |
| res da jih bom sprobal,ko jih bom imel pri sebi a sem mislil,če kdo pozna njihovo kvaliteto oz.na grobo opisal delovanje za filme ali glasbo.da ne oddajajo prekomernega basa,ker imam že sub.hvala vsee ... |
Tema: Indiana line zvočniki - dovolj za 12 kvadratov? |
iki1
Odgovorov: 3
Ogledov: 7885
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Sre Dec 26, 2012 12:24 Naslov sporočila: Indiana line zvočniki - dovolj za 12 kvadratov? |
bi ustrezalo mojim 12kvadratov(filmi)ostalo imam že in kar se tiče kvalitete?hvala za kratke in jedrnate odgovore.(za srednje zahtevnega poslušatelja)
http://www.mimovrste.com/artikel/1770002320/cent ... |
Tema: Katere zvočnike do 350 EUR? |
iki1
Odgovorov: 20
Ogledov: 20977
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Ned Nov 04, 2012 18:46 Naslov sporočila: Katere zvočnike do 350 EUR? |
Pardon hehe zaradi modela musa 105 sem dal tist link
Mimogrede Musa ge za prihodnje leto iz prodaje, nadomestila jo bo Diva.
Cene bodo: 420 eur za bookshelf-e, 900 eur za par floorst ... |
Tema: Katere zvočnike do 350 EUR? |
iki1
Odgovorov: 20
Ogledov: 20977
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Sob Nov 03, 2012 18:55 Naslov sporočila: Katere zvočnike do 350 EUR? |
Par zvočnikov Monitor Audio BX2, rosemah?
Ali pa morda natur oak odvisno kakšno imaš pohištvo v sobi če želiš da si ti vsaj malo ujemajo (ali pa ti je to vseeno hehe). Kar imaš raje svetle ali ... |
Tema: Katere zvočnike do 350 EUR? |
iki1
Odgovorov: 20
Ogledov: 20977
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Sob Nov 03, 2012 09:05 Naslov sporočila: Katere zvočnike do 350 EUR? |
| Par zvočnikov Monitor Audio BX2, rosemah? |
| |