| Avtor |
Sporočilo |
Tema: ločeni zvočniki |
cardynal
Odgovorov: 1
Ogledov: 5087
|
Forum: Do-It-Yourself Objavljeno: Tor Jan 08, 2013 18:19 Naslov sporočila: ločeni zvočniki |
imam harman kardon avr245 in me zanima če je možno in na kakšen način ločeno vklapljati in regulirati zvočnike.
iz dnevne sobe na teraso imam potegnjene kable za dva zvočnika, katere bi želel kad ... |
Tema: Klipsch zvočniki |
cardynal
Odgovorov: 342
Ogledov: 331850
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Čet Jan 22, 2009 22:45 Naslov sporočila: Klipsch zvočniki |
kako pa so kaj cene za tele zvočnike
še vedno iščem nekaj za spredaj pa ne vem kaj bi dal
zadaj imam energy c3 |
Tema: 5.1 pomoč |
cardynal
Odgovorov: 32
Ogledov: 41793
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Sre Jan 21, 2009 20:08 Naslov sporočila: 5.1 pomoč |
ali jih je že kdo poslušal ali imel celo doma resno me zanima ali so dobri zvočniki ali ne ker če so vredu bi jih lahko potem uporabil za sprednje
tako da potem mi manjka samo se center |
Tema: 5.1 pomoč |
cardynal
Odgovorov: 32
Ogledov: 41793
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Sre Jan 21, 2009 16:35 Naslov sporočila: 5.1 pomoč |
| evo HK reciver priklopljen dans dobil zvočnike energy c 3 kar zadovoljivo igrajo za zadaj bodo dobri sedaj pa potrebujem se za spredaj en par zvočnikov in pa center bi bilo dobro da bi bilo vse isto ... |
Tema: Squeezebox tema |
cardynal
Odgovorov: 2118
Ogledov: 1655316
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Tor Jan 20, 2009 21:58 Naslov sporočila: Squeezebox tema |
mene pa zanima ali lahko preko te zadeve gledas tudi ffilme ali je to samo za muziko
nikjer nisem zasledil kaj vse je sploh sposoben delati
in ali se ga splača sploh imeti |
Tema: 5.1 pomoč |
cardynal
Odgovorov: 32
Ogledov: 41793
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Tor Jan 20, 2009 17:27 Naslov sporočila: 5.1 pomoč |
| hehe pač ljudje vsega boga pravijo pol pač vprašam za več mnen |
Tema: 5.1 pomoč |
cardynal
Odgovorov: 32
Ogledov: 41793
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Tor Jan 20, 2009 17:17 Naslov sporočila: 5.1 pomoč |
nekateri pravijo da so zvočniki po treh letih bolj kot ne svoje odslužli
kaj pravite na to |
Tema: 5.1 pomoč |
cardynal
Odgovorov: 32
Ogledov: 41793
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Tor Jan 20, 2009 17:14 Naslov sporočila: 5.1 pomoč |
zdj rad bi da bi kar vredu igralo kot sem ze povedal
zelo rad poslušam dobro glasbo se rajsi pa pogledam kakšen dober filem
tako da za to bi potreboval nekaj čim boljšega
ampak cenovno dokaj ugod ... |
Tema: 5.1 pomoč |
cardynal
Odgovorov: 32
Ogledov: 41793
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Tor Jan 20, 2009 16:08 Naslov sporočila: 5.1 pomoč |
| kako pa so tile xl 250 ? ali so dobri zvočniki kaj mi najbolj priporočate ? |
Tema: 5.1 pomoč |
cardynal
Odgovorov: 32
Ogledov: 41793
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Tor Jan 20, 2009 15:15 Naslov sporočila: 5.1 pomoč |
reciver sem kupil harman kardon tako da sedaj se iščem woofer, center in pa kakšen par dobrih zvočnikov
kupil sem tudi dva zvočnika in sicer energy c3, sedaj ap me zanima ali naj jih dam odzadaj ... |
Tema: 5.1 pomoč |
cardynal
Odgovorov: 32
Ogledov: 41793
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Ned Jan 18, 2009 21:08 Naslov sporočila: 5.1 pomoč |
kako pa je onkyo pa kje bi se dalo dobit tako zadevo ker tam je samo povezava do njihove strani z vsakim vašim odgovorom sem dlje od nakupa hecam se ampak je res veliko tega in vidim da bo nakup t ... |
Tema: 5.1 pomoč |
cardynal
Odgovorov: 32
Ogledov: 41793
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Ned Jan 18, 2009 19:05 Naslov sporočila: 5.1 pomoč |
ali je harman kardon dobra firma pod dobro firmo poznam samo marantza
verjetno da je
recimo da se odločim za tegale za 360 eur pa spaklam na 300 (sem gledal malo se jih kar nekaj prodaja rablje ... |
Tema: 5.1 pomoč |
cardynal
Odgovorov: 32
Ogledov: 41793
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Ned Jan 18, 2009 18:21 Naslov sporočila: 5.1 pomoč |
hja razmišljal sem tudi o kompletu nekaj malega celo gledal vendar se mi ne sanja kaj je ok kaj pa ne
mogoče bi kaj takšnega http://www.mimovrste.com/artikel/1760022220/q=System%20Fidelity%20SF-305 ... |
Tema: 5.1 pomoč |
cardynal
Odgovorov: 32
Ogledov: 41793
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Ned Jan 18, 2009 16:53 Naslov sporočila: 5.1 pomoč |
pozdravljeni
kar nekaj časa ze prebiram vaš forum, da se najti veliko uporabnih stvari
sedaj pa sem tudi sam pred nakupom nekaksnega suround sistema
veliko sem pregledal ampak nikjer nisem zasl ... |
| |