| Avtor |
Sporočilo |
Tema: Dali ali Jamo |
T0m1sl4v
Odgovorov: 0
Ogledov: 4225
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Čet Jul 11, 2013 13:26 Naslov sporočila: Dali ali Jamo |
Zdravo!
Sam sem dokaj nov v avdio vodah... Trenutno si sestavljam hišni kino, in se je ustavilo pri izbiri zvočnikov. Kolebam med Dali in Jamo.
Ojačevalec bo Yamaha RX-V675.
Če bi kupil Jamo bi ... |
| |
| Stran 1 od 1 |
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas |
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|