| Avtor |
Sporočilo |
Tema: še en 5.1 |
SchPN
Odgovorov: 48
Ogledov: 54730
|
Forum: Domači kino Objavljeno: Tor Dec 11, 2012 15:24 Naslov sporočila: še en 5.1 |
Živjo.
Da ne odpiram nove teme - ima kdo kaj podobnega?
Malo sem se ogrel za tole / se mi dopade tusi to da ima blu-ray:
http://uk.harmankardon.com/bds-770-10220/bds-770.html
Iščem nekaj v ... |
| |
| Stran 1 od 1 |
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas |
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
|
|