Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Najdeno 9 zadetkov
Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu
Avtor Sporočilo
  Tema: Prasketanje iz CD-ja
Robert1975

Odgovorov: 24
Ogledov: 29882

PrispevekForum: HIGH-END AUDIO   Objavljeno: Tor Avg 28, 2012 16:34   Naslov sporočila: Prasketanje iz CD-ja
Hvala, fajn link.
  Tema: Prasketanje iz CD-ja
Robert1975

Odgovorov: 24
Ogledov: 29882

PrispevekForum: HIGH-END AUDIO   Objavljeno: Pon Avg 27, 2012 17:41   Naslov sporočila: Prasketanje iz CD-ja
Ma ja, sem eden tistih, ki ne menjava komponente vsak dan. Šele po nekje 13 letih menjavam sistem in sem si zaželel tube CD player. Rad bi spravil k sebi Marantza 63 MKII KIS, ki mi služi zelo dobro v ...
  Tema: Prasketanje iz CD-ja
Robert1975

Odgovorov: 24
Ogledov: 29882

PrispevekForum: HIGH-END AUDIO   Objavljeno: Ned Avg 26, 2012 11:49   Naslov sporočila: Prasketanje iz CD-ja
Si bom kar tole temo sposodil. Težavnost branja se pojavi z leti očitno z vsemi CD playerji. Enako težavo imam pri Marantzu. Originalne še prebere, ampak včasih moram dat CD ven pa nazaj noter, posnet ...
  Tema: Vsa kitajska roba nekvalitetna?
Robert1975

Odgovorov: 167
Ogledov: 152580

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Pon Jul 23, 2012 15:53   Naslov sporočila: Vsa kitajska roba nekvalitetna?
Hvala za opozorilo. Sedaj sem od vas dobil kar nekaj pomembnih informacij in bom to v avgustu v miru pregledal in preštudiral, ta teden ni časa, moramo spravit ROCK BATUJE pod streho.-)

Najlepša hv ...
  Tema: Vsa kitajska roba nekvalitetna?
Robert1975

Odgovorov: 167
Ogledov: 152580

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Ned Jul 22, 2012 11:24   Naslov sporočila: Vsa kitajska roba nekvalitetna?
Najlepša hvala mestn in drago Very Happy
  Tema: Vsa kitajska roba nekvalitetna?
Robert1975

Odgovorov: 167
Ogledov: 152580

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Pet Jul 20, 2012 10:19   Naslov sporočila: Vsa kitajska roba nekvalitetna?
Tudi o teh elektronkah sem veliko prebral in jih gledal pri našemu dealerju TRM audio.

Kaj v tako predelavo si šel tudi sam in koliko približno to stane in kdo ti je pa naredil? Mogoče si si kar sa ...
  Tema: Vsa kitajska roba nekvalitetna?
Robert1975

Odgovorov: 167
Ogledov: 152580

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Pet Jul 20, 2012 08:41   Naslov sporočila: Vsa kitajska roba nekvalitetna?
Imate ZS.
  Tema: Vsa kitajska roba nekvalitetna?
Robert1975

Odgovorov: 167
Ogledov: 152580

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Čet Jul 19, 2012 19:56   Naslov sporočila: Vsa kitajska roba nekvalitetna?
Začel sem prebirat forum, da bi dobil kakšno mnenje zaradi teh elektronk
http://thetubestore.com/sh-kt88-z.html , ker bi jih želel sprobat ravno pri Mark Hillu MC-100B, ki si ga lastim in naletel na ...
  Tema: Kje kupujete nove vinylke?
Robert1975

Odgovorov: 88
Ogledov: 158204

PrispevekForum: CD, Vinil, DVD, Blu-ray   Objavljeno: Čet Jul 19, 2012 14:24   Naslov sporočila: Kje kupujete nove vinylke?
ZOSO music, imajo tudi internetno trgovino. Jaz sicer kupim ali dvignem kar pri njih, ker delam v N.Gorici. Sicer pa tudi preko določenih forumov, bolhe, ebaya...
 
Stran 1 od 1
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe