| Avtor |
Sporočilo |
Tema: Prasketanje iz CD-ja |
Robert1975
Odgovorov: 24
Ogledov: 29882
|
Forum: HIGH-END AUDIO Objavljeno: Tor Avg 28, 2012 16:34 Naslov sporočila: Prasketanje iz CD-ja |
| Hvala, fajn link. |
Tema: Prasketanje iz CD-ja |
Robert1975
Odgovorov: 24
Ogledov: 29882
|
Forum: HIGH-END AUDIO Objavljeno: Pon Avg 27, 2012 17:41 Naslov sporočila: Prasketanje iz CD-ja |
| Ma ja, sem eden tistih, ki ne menjava komponente vsak dan. Šele po nekje 13 letih menjavam sistem in sem si zaželel tube CD player. Rad bi spravil k sebi Marantza 63 MKII KIS, ki mi služi zelo dobro v ... |
Tema: Prasketanje iz CD-ja |
Robert1975
Odgovorov: 24
Ogledov: 29882
|
Forum: HIGH-END AUDIO Objavljeno: Ned Avg 26, 2012 11:49 Naslov sporočila: Prasketanje iz CD-ja |
| Si bom kar tole temo sposodil. Težavnost branja se pojavi z leti očitno z vsemi CD playerji. Enako težavo imam pri Marantzu. Originalne še prebere, ampak včasih moram dat CD ven pa nazaj noter, posnet ... |
Tema: Vsa kitajska roba nekvalitetna? |
Robert1975
Odgovorov: 167
Ogledov: 152580
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pon Jul 23, 2012 15:53 Naslov sporočila: Vsa kitajska roba nekvalitetna? |
Hvala za opozorilo. Sedaj sem od vas dobil kar nekaj pomembnih informacij in bom to v avgustu v miru pregledal in preštudiral, ta teden ni časa, moramo spravit ROCK BATUJE pod streho.-)
Najlepša hv ... |
Tema: Vsa kitajska roba nekvalitetna? |
Robert1975
Odgovorov: 167
Ogledov: 152580
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Ned Jul 22, 2012 11:24 Naslov sporočila: Vsa kitajska roba nekvalitetna? |
Najlepša hvala mestn in drago  |
Tema: Vsa kitajska roba nekvalitetna? |
Robert1975
Odgovorov: 167
Ogledov: 152580
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pet Jul 20, 2012 10:19 Naslov sporočila: Vsa kitajska roba nekvalitetna? |
Tudi o teh elektronkah sem veliko prebral in jih gledal pri našemu dealerju TRM audio.
Kaj v tako predelavo si šel tudi sam in koliko približno to stane in kdo ti je pa naredil? Mogoče si si kar sa ... |
Tema: Vsa kitajska roba nekvalitetna? |
Robert1975
Odgovorov: 167
Ogledov: 152580
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pet Jul 20, 2012 08:41 Naslov sporočila: Vsa kitajska roba nekvalitetna? |
| Imate ZS. |
Tema: Vsa kitajska roba nekvalitetna? |
Robert1975
Odgovorov: 167
Ogledov: 152580
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Čet Jul 19, 2012 19:56 Naslov sporočila: Vsa kitajska roba nekvalitetna? |
Začel sem prebirat forum, da bi dobil kakšno mnenje zaradi teh elektronk
http://thetubestore.com/sh-kt88-z.html , ker bi jih želel sprobat ravno pri Mark Hillu MC-100B, ki si ga lastim in naletel na ... |
Tema: Kje kupujete nove vinylke? |
Robert1975
Odgovorov: 88
Ogledov: 158204
|
Forum: CD, Vinil, DVD, Blu-ray Objavljeno: Čet Jul 19, 2012 14:24 Naslov sporočila: Kje kupujete nove vinylke? |
| ZOSO music, imajo tudi internetno trgovino. Jaz sicer kupim ali dvignem kar pri njih, ker delam v N.Gorici. Sicer pa tudi preko določenih forumov, bolhe, ebaya... |
| |