| Avtor |
Sporočilo |
Tema: GURU AUDIO (Made in Sweden) |
Marko Mare
Odgovorov: 39
Ogledov: 30824
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Pon Jun 17, 2013 14:25 Naslov sporočila: GURU AUDIO (Made in Sweden) |
poslusal(i) sem(smo) model Guru Audio QM10two, cena je Eur 1.990,00.
bolj dinamicnih, prezentnih zvocnih omaric, ki bi me potegnile v glasbo za omenjeno vsoto se nisem slisal.
v tem tednu bom v In ... |
Tema: GURU AUDIO (Made in Sweden) |
Marko Mare
Odgovorov: 39
Ogledov: 30824
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Sob Jun 15, 2013 15:48 Naslov sporočila: GURU AUDIO (Made in Sweden) |
| Cudovita glasbena izkusnja v INTEKu - dinamicen in poln zvok, velika zvocna slika, zvocniki izginejo. Ti mali GURUji bodo pravi za mojo sobo. |
Tema: GURU AUDIO (Made in Sweden) |
Marko Mare
Odgovorov: 39
Ogledov: 30824
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Čet Jun 06, 2013 13:39 Naslov sporočila: GURU AUDIO (Made in Sweden) |
Vojc,
Hvala za link na hrvaski test originalnega QM10. Test je super dober tako kot WAF.
Ravnokar sem nasel se test JUNIOR in QM10two iz HiFiChoica:
http://www.guruaudio.co.uk/pdf/Junior-Rev ... |
Tema: GURU AUDIO (Made in Sweden) |
Marko Mare
Odgovorov: 39
Ogledov: 30824
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Čet Jun 06, 2013 07:39 Naslov sporočila: GURU AUDIO (Made in Sweden) |
Meni se zdijo lusti (se moji dragi so ZELO vsec). Cisti skadinavski minimalisticni design.
Internetni naslov je: www.guruaudio.com
Zvok je tisto kar me zanima. Zanimivi sta dejstvi je, ki sem g ... |
Tema: GURU AUDIO (Made in Sweden) |
Marko Mare
Odgovorov: 39
Ogledov: 30824
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Sre Jun 05, 2013 19:00 Naslov sporočila: GURU AUDIO (Made in Sweden) |
Zdravo,
ravnokar sem prebral, da bodo predstavljeni GURU AUDIO v INTEKu.
Testi v tisku so impresivni tako kot tehnicni podatki.
Moja soba je 16m2, ojacevalnik 50w po kanalu (Rotel) in CD player ... |
| |