Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Najdeno 5 zadetkov
Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu
Avtor Sporočilo
  Tema: GURU AUDIO (Made in Sweden)
Marko Mare

Odgovorov: 39
Ogledov: 30824

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Pon Jun 17, 2013 14:25   Naslov sporočila: GURU AUDIO (Made in Sweden)
poslusal(i) sem(smo) model Guru Audio QM10two, cena je Eur 1.990,00.
bolj dinamicnih, prezentnih zvocnih omaric, ki bi me potegnile v glasbo za omenjeno vsoto se nisem slisal.

v tem tednu bom v In ...
  Tema: GURU AUDIO (Made in Sweden)
Marko Mare

Odgovorov: 39
Ogledov: 30824

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Sob Jun 15, 2013 15:48   Naslov sporočila: GURU AUDIO (Made in Sweden)
Cudovita glasbena izkusnja v INTEKu - dinamicen in poln zvok, velika zvocna slika, zvocniki izginejo. Ti mali GURUji bodo pravi za mojo sobo.
  Tema: GURU AUDIO (Made in Sweden)
Marko Mare

Odgovorov: 39
Ogledov: 30824

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Čet Jun 06, 2013 13:39   Naslov sporočila: GURU AUDIO (Made in Sweden)
Vojc,

Hvala za link na hrvaski test originalnega QM10. Test je super dober tako kot WAF.

Ravnokar sem nasel se test JUNIOR in QM10two iz HiFiChoica:

http://www.guruaudio.co.uk/pdf/Junior-Rev ...
  Tema: GURU AUDIO (Made in Sweden)
Marko Mare

Odgovorov: 39
Ogledov: 30824

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Čet Jun 06, 2013 07:39   Naslov sporočila: GURU AUDIO (Made in Sweden)
Meni se zdijo lusti (se moji dragi so ZELO vsec). Cisti skadinavski minimalisticni design.

Internetni naslov je: www.guruaudio.com

Zvok je tisto kar me zanima. Zanimivi sta dejstvi je, ki sem g ...
  Tema: GURU AUDIO (Made in Sweden)
Marko Mare

Odgovorov: 39
Ogledov: 30824

PrispevekForum: HI-FI   Objavljeno: Sre Jun 05, 2013 19:00   Naslov sporočila: GURU AUDIO (Made in Sweden)
Zdravo,

ravnokar sem prebral, da bodo predstavljeni GURU AUDIO v INTEKu.
Testi v tisku so impresivni tako kot tehnicni podatki.
Moja soba je 16m2, ojacevalnik 50w po kanalu (Rotel) in CD player ...
 
Stran 1 od 1
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe