| Avtor |
Sporočilo |
Tema: Ojačevalec za slušalke |
Karaya
Odgovorov: 5
Ogledov: 6097
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Čet Okt 15, 2009 18:09 Naslov sporočila: Ojačevalec za slušalke |
| Hvala za usmeritev, drugače pa po parih letih uporabe HD 555 ugotavljam da jo lahko z malo grobe sile "spremenim" v HD 595... Mogoče se bom najprej lotil tega, vseeno pa me zanima kje nabavl ... |
Tema: Ojačevalec za slušalke |
Karaya
Odgovorov: 5
Ogledov: 6097
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Sre Okt 14, 2009 19:16 Naslov sporočila: Ojačevalec za slušalke |
Že dlje časa razmišljam o nadgradnji zvočnega sistema ki pa se mora gibati znotraj majhnega proračuna in je omejen na slušalke Sennheiser 555.
Ni mi čisto jasno kaj vse vpliva na kvaliteto zvoka. Gl ... |
Tema: Težaven začetek, kaj in kako? |
Karaya
Odgovorov: 9
Ogledov: 14982
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Sob Dec 06, 2008 18:28 Naslov sporočila: Težaven začetek, kaj in kako? |
| Squeezeboxova predstavitev preko youtube me je presenetila! Drugače pa je velikost sobe 3×5m, na žalost pa je mansardno stanovanje, tako da je paraped na daljši strani visok cca. 120cm. Kar se tiče zv ... |
Tema: Težaven začetek, kaj in kako? |
Karaya
Odgovorov: 9
Ogledov: 14982
|
Forum: HI-FI Objavljeno: Sob Dec 06, 2008 00:28 Naslov sporočila: Težaven začetek, kaj in kako? |
lp
Že lep čas razmišljam o "dokončni rešitvi mojega zvočnega problema". Pri tem mi hodi v napoto nepoznavanje tega področja, vsaj kar se tehnologije tiče. Trenutno gonim slušalke Sennheis ... |
| |