Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Gradnja HTPC
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 ... 31, 32, 33  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
igorm



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 13:33
Prispevkov: 169
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2010 15:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Super izgleda!
Radi bi samo opozoril na tole serijo WD diskov Green, da vsaj kar se mene tiĆØe imam ZELO slabe izkuÅ”nje z njimi. Prvi je "umrl" Å”e preden je uspel sploh dobiti kaj podatkov za obdelavo, drugi pa je crknil cca. 5 mesecev od instalacije. Zame to ni veĆØ nakljuĆØje. Mi ne pride na pamet, da Å”e kupim kakÅ”nega WD Green....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2010 16:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NasploÅ”no po statistiki WD diski niso nek vrh zanesljivosti. ƈeprav, modern disk je za nekaj let dober, mora ĆØlovek imet že res sreĆØo da dobi slab kos.

EDIT: spellcheck.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.


Nazadnje urejal/a Pestilence. Sob Apr 10, 2010 17:07; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2010 16:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Z diski je vedno dolocena mera tveganja, pa ni kej prevec vezano na znamko. Spomnimo se IBMa, pa Hitachija, pa Maxtorjev, Samsunga, vse je crkval in vsi so menjavali tabore. Jaz imam WDje ze od nekdaj, imam tudi druge diske. Crknil mi je dosedaj le eden in pri tem sem izgubil nekaj podatkov. Odtrgal mi je glavo Smile. Mi je pa deloval 5 let. V ta namen sem se odlocil tudi za 2 diska, ker s tem si znatno zmanjsas moznost, da ti podatki gredo na enkrat. Pol se pa clovek tolce po glavi kaksne zbirke glasbe, fotk, filmov je zgubil. Edino ce ti strela skuri, takrat pa skuri tako vse pomoje Smile. No en disk imam sedaj namenjen izkljucno za backup. Imam tudi 3 leta garancije in ce crkne kateri od njiju se ne bom prevec sekiral.

Ko bo cas dodam se slike in komentarje o softwaru in funkcionalnosti HTPCja.

lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2010 18:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

imam 1tb wd green disk in dela brez problemov, tudi sodelavec ima v hdx-u 1tb disk in dela bp.
morda se najveĆØ proda ravno wd, in je tudi zato veĆØ poroĆØil o napakah...

tvoj htpc je prava zadeva, odliĆØne komponente, skoraj predobre za htpc
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2010 18:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

test silverstone grandia gd05, gd04
http://www.silentpcreview.com/article1033-page1.html


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
HIFRIK



Pridružen/-a: Tor Feb 2009 20:40
Prispevkov: 418
Kraj: M.Sobota

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2010 18:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
NasploŔno po statistiki WD diski niso nek vrh zanesljivosti.


Kateri diski pa sploh so zanesljivi?
_________________
Greetings from The Humungus! The Lord Humungus! The Warrior of the Wasteland! The Ayatollah of Rock and Rolla!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2010 18:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

saso68 je napisal/a:
Pestilence. je napisal/a:
NasploŔno po statistiki WD diski niso nek vrh zanesljivosti.


Kateri diski pa sploh so zanesljivi?

Vsi ste se v eno vrstico zapiĆØili, saj vse lepo piÅ”e. WD so bili na dnu statistiĆØnih tabel. Pri vrhu nekje poĆØiva Seagate.

Saj imam jaz tudi WD ali dva, pa delujeta brez problemov. Pokvaril pa se mi je tudi že kak WD ter Seagate. Je pa neumno na podlagi enega ali dveh diskov v desetih letih sklepat kaj je dobro in kaj ne. Samo posredoval sem nekaj pridobljenih informacij. DrugaĆØe pa sem imel kar veliko sreĆØo na podroĆØju tega. Do sedaj so se mi kvarili samo diski, odpovedala pa mi je Å”e ena tipkovnica, to pa je tudi to.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2010 20:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj clovek bi za HTPC najrajsi nabavil SSD diske. Prednost je, da so hitri, neslisni in tudi mehanske okvare so izkljucene. Je pa en problem so dragi ko hudic in malih kapacitet, torej za arhiviranje velikih kolicin podatkov zaenkrat se ni pravi cas z njimi. Bomo cez nekaj let, ko se bodo proizvajali in prodajali v masovkah.



Knap: Se strinjam, HTPC se, da narediti tudi drugace in se z vec pasivnimi komponentami. A ker si tu pa tam zelim kdaj pognat tudi kak spil je ta kartica skoraj minimum.
Naj pa se omenim, da imam sedaj v masini 5 ventov. 1xCPU, 1x PSU, 1x intake, 2x outake, 1x graficna. Ampak je zadeva tiha ko mis. Ko sem jo prvic pognal v dnevni s pokritim pokrovom sem moral uh prislonit na ohisje, da sem preveril, ce se venti sploh sucejo. zadeva je tisja kot XboX s samo enim ventom. Venti se vrtijo s cca 600 CPU do 1200 vrtljaji na minuto (outake). Tihost me je kr malo presenetila, sem bil prirpavljen na malo vecjo glasnost. Sem lahko samo srecen pomoje.

lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igorm



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 13:33
Prispevkov: 169
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2010 20:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
... Je pa neumno na podlagi enega ali dveh diskov v desetih letih sklepat kaj je dobro in kaj ne. ...


Moj namen sploh ni bil sprožiti vojne mnenj o diskih, temveĆØ opozoriti, da imam osebno slabo izkuÅ”njo v zelo kratkem ĆØasu s toĆØno doloĆØenim modelom diska. In s tem modelom nisem osamljen primer, lahko vsak malo preveri po kakÅ”nih forumih, ĆØe mu je volja. Baje prva generacija WD Greenov s konĆØnico EADS ne prenese preveĆØ dobro, ĆØe ga uporabljaÅ” npr. nonstop s kakÅ”nim P2P programom. Baje da so Black Caviar WD-ji, sicer kakih 5%dražji od Greenov, veliko boljÅ”a izbira za heavy duty.

Dovolj o diskih. Delfincek, tale HTPC je super ratal in prav zagrel si me, da se v kratkem lotim tudi jaz menjave starega XBOX-a, ki sicer ĆØisto zadovoljivo opravlja svoje delo, pa vendar poĆØasi ni veĆØ kos novejÅ”im formatom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2010 22:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

igorm je napisal/a:
Pestilence. je napisal/a:
... Je pa neumno na podlagi enega ali dveh diskov v desetih letih sklepat kaj je dobro in kaj ne. ...


Moj namen sploh ni bil sprožiti vojne mnenj o diskih, temveĆØ opozoriti, da imam osebno slabo izkuÅ”njo v zelo kratkem ĆØasu s toĆØno doloĆØenim modelom diska. In s tem modelom nisem osamljen primer, lahko vsak malo preveri po kakÅ”nih forumih, ĆØe mu je volja. Baje prva generacija WD Greenov s konĆØnico EADS ne prenese preveĆØ dobro, ĆØe ga uporabljaÅ” npr. nonstop s kakÅ”nim P2P programom. Baje da so Black Caviar WD-ji, sicer kakih 5%dražji od Greenov, veliko boljÅ”a izbira za heavy duty.

Dovolj o diskih. Delfincek, tale HTPC je super ratal in prav zagrel si me, da se v kratkem lotim tudi jaz menjave starega XBOX-a, ki sicer ĆØisto zadovoljivo opravlja svoje delo, pa vendar poĆØasi ni veĆØ kos novejÅ”im formatom.

No, saj moj odgovor je bil le potrditev tvojih izkuŔenj: )
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2010 22:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ma sej ni panike, prav je da se dotaknemo tudi vsebine o diskih, saj so pomeben faktor znotraj HTPCja. No sam sem nabavil najnovejso serijo WD Green WD15 EARS, 64Mb cache. Upam, da bodo vsaj toliko vzdrzljivi kot ostali. Sicer pa za heavy duty so vsekakor dobri kaki Raid Edition. Enega imam v delovni masini slabi dve leti. Boljsi materiali, daljsi MTBF, tudi daljsa garancija in sicer 5 let.

Kar se pa tice XboXa je res krasna masina, sem ga uporabljal 6 let. Sedaj sem ga upokojil, a mislim, da ga kljub temu ne bom prodal. Nikoli ne ves, mogoce bo se kdaj prav prisel. Sem pa presenecen koliko periferije od njega lahko uporabis na HTPCju. Pa tudi Windows Xbmc je zgolj samo se korak naprej.

lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
veso



Pridružen/-a: Čet Apr 2010 19:18
Prispevkov: 24
Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 22, 2010 19:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lp vsem.

No, da pohvalim temo je kar zanimljiva.
Tudi sam sem sestavil HTPC pred približno letom dni. Lahko pa samo povem,..... enkrtat ko ga imaÅ” ga nedaÅ” veĆØ stran Wink)) saj jst tako mislim. Uporabljam pa tudi XBMC in za to zadevo je zakon. Bom pa kmalu menjal ohiÅ”je, edino tega sem se naveliĆØal. Wink))
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
delfinus



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 8:55
Prispevkov: 1627
Kraj: LaŔko

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 23, 2010 19:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hoj. Torej sledi se nekaj utrinkov o samem softwaru, ki se nahaja na HTPCju in sami funkcionalnosti.

Pri operacijskem sistemu sem se odlocil za 32bit Windows 7. 32bitni pac zaradi kompatibilnosti s cim vec gonilniki in pa vsekakor modro, ce zeli clovek integrirat se kaj od starega XboXa v PC. Na 64bitnem periferija od XboXa naj ne bi delovala.

Poleg Win 7 pa nikakor ne sme manjkati nekaj osnovnih programckov. Instalacija programov je kolicinsko bolj spartanska, ampak vse na mestu, da funkcionira tisto kar clovek rabi:

- Firefox
- Nero
- Power DVD 10 s podporo za Bluray in nove Dolby TrueHD in dtsHD.
- Terratec Home Cinema (za Terratec DVB-C TV Tuner)
- Winamp
- Daemon Tools (mountanje iso datotek)
- Adobe Acrobat
- FFDshow z najnovejsimi kodeki
- Windows Media Player Classic (slednji je zaenkrat edini, vsaj za katerega jaz vem, da je zmozen poganjati ripane dolby TrueHD in dtsHD posnetke). Konfiguracija in nastavitev, da zadeva zacne delovat je dokaj kompleksna in vas samo usmerjam do povezave, kjer je razlozena step by step procedura kaj je potrebno naredit, da ti zadeva deluje. Sam sem preskusil zadevo in oboje na HTPC ze deluje. Povezava do navodil kako usposobit TrueHD in dtsHD na PCjih. Sicer tu je en pogoj potrebujete ustrezen hardware, ki omogoca audio LPCM passthrough preko HDMIja. ATI Radeon 5xxx kartice to imajo.
- Windows Security Essentials - zastonjski Anti-virus od Microsofta.
- XBMC pa je poglavje zase.

No pri instalaciji sem se vsekakor srecaval z nekaterimi predvidljivimi in nekaterimi nepredvidljivmi problemcki, ki pa so bili hitro prepoznani in odpravljeni z nalozitvijo najnovejsih gonilnikov, ali pa zadnje verzije programa. Tako, da je na zacetku vsekakor potrebno nekaj potrpljenja in brskanja, da to vse lepo nastavis. Nekaj dni sem se ubadal s tem, ker mi ni hotelo preko HDMI igrati kratke sounde (alarme, notification zvoke, kratke beepe). Na zacetku sounda je bil vedno slisen kratek pok. Vendar sem zadevi prisel do dna. Krivi so bili ATI HDMI audio driverji. Zgleda, da so bili ATI gonilniki skofigurirani tako, da odpirajo in zapira pipco. Ko je zvok odprejo kanal, tu rabijo nekaj milisekund, in potem zvok na zacetku malce poreze in je slisen pok. Ko zvoka npr. ni tudi zapre kanal in spet tiho pokne, kar pa nikakor ni ok. Zadevo sem popravil z instalacijo najnovejsimi Realtekovih HDMI Audio driverji in sedaj je zvok preko HDMIja tako kot mora bit.

Na zacetku sem preiskusil Microsoftov Media center, ampak sem obupal po pol ure, saj je zadeva zelo okrnjena in dalec stran od XBMC. Nikakor tudi nisem uspel intengrirat DVB-C tunerja vanj, tako da sem vse skupaj opustil.

Takoj zatem pa skok na XBMC. Zadeva mi je poznana ze z XboXa in res. XBMC je dobesedno identicen in so mi bili vsi meniji in nastavitve popolnoma jasni in znani.


XBMC menuji so sestavljeni iz naslednjega

1. VIDEOS: Tu si nastavis mape na disku HTPCja ali omrezne mape s filmskimi datotekami na drugem racunalnikih. Nastavis si lahko tudi skripto do Apple movie Trailers in gledas spice novih filmov preko interneta.

2. MUSIC: Tu si nastavis mape do glasbenih datotek na disku HTPCja ali do omreznih map na drugem racunalniku. Nastavis si lahko tudi Shoutcas scripto. Torej imas milijon internetnih radijskih postaj, sortirane po zanrih, popularnosti, imenih, stevilu poslusalcev itn, kar ti dusa pozeli.

3. PICTURES: Tu si nastavis mape do svojih slikovnih datotek na HTPCju ali do map na drugih LAN pcjih. integriran je tudi slideshow program s prehodi in uzivas v gledanju svojih zbirk slik.

4. WEATHER: Nastavis si vreme v 3 izbranih mestih po svetu in imas vremensko napoved za 4 dni naprej.

5. SCRIPTS: Skripte; tu si lahko z neta potegnes malo morje skript, ki ti omogocajo, olajsujejo, ali kako drugace naredijo xbmc bolj zabaven. Zaenkrat se nisem sel v to globino.

6. SETTINGS: Tu pa imas nastavitve za vse skupaj. Nastavitve za Video, Audio, izgled namizja, izbira tipa pisave. Vsekakor pomembno omeniti je tukaj, da je potrebno celotno zadevo nastaviti na Central European (windows), drugace ne bo ĆˆÅ Å½ pri gledanju filmov. Pri Audio moras nastaviti da se uproablja Dolby Digital in dts pass through. Ce pa A/V receiverja nimamo pa se lahko izbere downmix na 2 kanala. V nastavitvah so se nastavitve za mrezo, ftp, kar pa vecinomia ni potrebno posebej nastavljati, nastavimo si temo namizja itn....... V glavnem ravno dosti, da je vse na mestu.

No s pomocjo XBCD programcka sem uspel v HTPC integrirati tudi stari kontroler, ki sedaj na PCju deluje tako kot normalen game kontroler. Seveda je bila potrebna nabava XboX to USB kabla.


Naslednji izziv je bila integracija XboX daljinca v HTPC. Preko istega kabla sem tokrat vkljucil sprejemno IR enoto. Potreben je se gonilnik za IR enoto in malce spretnosti s konfiguracijo, ki pa je celovito razlozena na slednji spletni strani: KLIK Glej post od chunk_1970 z dne 26.01.2010. Vse potrebne programe in prenastavljene konfiguracijske datoteke pa se dobi tule. KLIK. Brez branja kako in kaj seveda ne bo slo. Daljinec tako veselo dela in ima vse funkcije kot na XboXu. Naslednji izziv, ki ga se nisem resil, je pa resljiv, ker sem to zasledil, je da ga naredim bolj odzivnega pri listanju v ogromnih direktorijih z veliko datotekami ali hitrejse listanje po shoutcast meniju, kjer je ze ogromno glasbenih zanrov, kaj sele postaj. Torej potrebno mu je programsko dati se nekaj pospeska in zadeva bo perfect.

Torej vse tole je prakticno ze nared za gledanje in uzivanje ob filmih, internetnem radiu, gledanju TVja, slik, srfanje po netu ipd.

No omenim se lahko zelo interesatno in prijetno kontrolo z Logitech MX Air

Zadevo upravljas po zraku, kot da bi v roki imel laserski pointer in gres od ikonce do ikonce. Daljinec prakticno skoraj ni potreben.

Nad Xbmc-jem sem bil navdusen ze na XboXu, sedaj pa je na PCju zadeva se samo boljsa. Bolj dodelani so skini, vec je nastavitev, sploh v Nightly version releasih so nekateri eksperimentalne zadeve, ki odprejo se dodatne moznosti in kompatibilnost s hardwarom. Konfigurabilnost je izjemna, sam si lahko prakticno kreiras namizje in postavis ikone o informiranju o vremenu kamor zelis, itn....

za konec pa se nekaj slikc pri sami rabi.


zgoraj slika namizja. Spodaj desno se vedno temporary tipkovnica. Cakam Logitech diNovo Edge.


Ceprav za HTPC je morda za koga zanimiva tudi majhna in kompaktna Logitech diNovo Mini. Oboje Logitech diNovo Edge je bluetooth varianta in ena polnitev drzi tudi dva meseca. Pri diNovo mini, ki je prav tako bluetooth pa en mesec.


zgoraj mini okno ob gledanju TV programa preko DVB-C tunerja s programom Terratec Home Cinema.


TV full screen. Tu je SD signal, kakovost identicna z DVB-C tunerjem, ce bi bil le ta integriran v sam TV. Kontrola je z uni daljinecem od Marantza ali pa kar po zraku z MX Air misko.


Zgoraj main XBMC menu. Resolucija je 720p, kot jo pac podpira moja HD ready plazma.


Izsecek iz zbirke mojih filmov na PCju, ki je fizicno lociran v drugi sobi. Povezava s HTPC je vzpostavljena preko LAN omrezja. Navdusen sem nad library mode funkcijo v XBMC. XBMC ti avtomatsko pomapira celotne mape s filmi in ti z neta sname sliko filma, kratek synopsis, nekaj movie arta, podatke o igralcih, reziserjih, zanru, letu in si tako lahko sortiras in isces po kriterijih kot ti domisljija deluje.


Listanje po lastni filmski zbirki na malce drugacen nacin


Synopsis in nekaj vec podatkov o filmu na disku.


Bil je dezeven teden pred nami, ko sem slikal Smile.


Settings menu


Gledanje filma preko XBMC. Kakovost je v tem primeru SD, zal slike ne odrazajo popolnoma kakovosti, kot je v resnici. V primerjavi z XboXom je, da je slika dosti manj zrnata, bolj kontrastna, lepse barve. Cisto posebna pesem pa je gledanje mkv datotek v 720p. Detajli, milina, ostrina. Kar se tice zvoka tudi to se je izboljsalo. Separacija posameznih kanalov je veliko boljsa kot preko XboXa. Prehodi efektov boljsi, se bolj vlecejo po sobi sem pa tja, ko je treba. Torej audio uzitek ob filmih vsekakor boljsi.

Zaenkrat toliko, ko pa bo se kaj pa pride se updejt. Sicer pa so izkusnje o rabi vsekakor dobrodosle in pisite kaj uporabljate, kako, s cim in kako ste kaj kalibrirali, da ste dosegli najboljse rezultate v upravljanju, sliki in zvoku.

lp, d.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
veso



Pridružen/-a: Čet Apr 2010 19:18
Prispevkov: 24
Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 28, 2010 23:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hmm, tudi sam uporabljam XBMC na svojem HTPC-ju.
Se dobi zelo lepa slika preko XBMC-ja. Wink) pravo resolucijo moraÅ” nastaviti pa bo. Najbolje da imaÅ” vedno max resolucijo nastavljeno pri XBMC-ju toliko koliko ti podpira TV. pri 720p filmih je slika huda sam ĆØe maÅ” Å”e pravo resolucijo potem je Å”e hujÅ”a Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 29, 2010 20:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hvala za obŔiren opis!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> DomaĆØi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 ... 31, 32, 33  Naslednja
Stran 4 od 33

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe