Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kateri glasbeni stolp?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
krneki



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 18:51
Prispevkov: 25
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 25, 2009 21:41    Naslov sporočila: Kateri glasbeni stolp? Odgovori s citatom

Kupujem glasbeni stolp manjših dimenzij za sobo velikosti 3x6 m. Ponudba na spletu je velika, testov in ocen pa bore malo, tako da je težko izbrati najboljši nakup. Ker se na ministolpe ne spoznam tako dobro, težko določim cenovni rang - ne vem, 100-150 €?

Prosim za čim več nasvetov in mnenj. S katerimi sistemi imate dobre/slabe izkušnje?

Hvala vnaprej.
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 25, 2009 21:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najbolje bo če se oglasiš v neki trgovini kjer imajo večjo ponudbo takih mini stolpov, poslušaš različne modele, ter se odločiš za tistega ki ti najbolje zveni. Izogni pa se tistih z 10cm zvočniki, tisto ponavadi ni ravno nekaj najboljšega.

Bi pa ti priporočil da zapraviš kakega stotaka več. Moja favorita pri mini stolpih bi sicer bila Philips in Yamaha.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1087
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 25, 2009 21:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
Najbolje bo če se oglasiš v neki trgovini kjer imajo večjo ponudbo takih mini stolpov, poslušaš različne modele, ter se odločiš za tistega ki ti najbolje zveni. Izogni pa se tistih z 10cm zvočniki, tisto ponavadi ni ravno nekaj najboljšega.

Bi pa ti priporočil da zapraviš kakega stotaka več. Moja favorita pri mini stolpih bi sicer bila Philips in Yamaha.


jap .se strinjam ...z 100,150 euri raje nič kupit.sorry ...za ta denar se po moje tudi dandanes ne more nič resnega kupit.pač moje razmišlanje. Rolling Eyes

aha še to bas naj bo 17 cm ....samo to je že blem pri teh plastik fantastik zadevah. Rolling Eyes

a ne bi raje razmislil o posameznih komponentah .če misliš vsaj malce resno stopit v svet hi-fi ja ti to toplo priporočam,pa najbrž še kdo z foruma. Rolling Eyes

danes kupiš nekaj...jutri...pojutrišnjem nekaj....kasneje menjaš postopoma.


samo namig. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krneki



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 18:51
Prispevkov: 25
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 25, 2009 23:11    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Doma že imam Marantzov receiver in B&W zvočnike, ampak ta ministolp kupujem za eno drugo sobo, kjer bi se uporabljal samo občasno, tako da se mi ne splača kupiti tako drage zadeve.

Kje pa imajo največjo ponudbo? Bigbang?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 26, 2009 12:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bigbang in Bof, pri ostalih je bolj bogo. Nekaj mini stolpov imajo še v A do Ž v Interšparu na Viču, pa tudi v Merkurju sem jih nekaj srečal. Se boš mogel pa za 150€ kar potrudit da boš nekaj našel. Ampak, igralo pa bo, sploh za tvoj namen bo ok.
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe