Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Onkyo ali Denon - Monitor Audio ali Wharfedal

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Bauci



Pridružen/-a: Pet Nov 2009 21:50
Prispevkov: 3
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 13, 2009 22:01    Naslov sporočila: Onkyo ali Denon - Monitor Audio ali Wharfedal Odgovori s citatom

Pozdravljeni,
po skoraj 30 letih sem se odloèil, da bom zopet nabavil nekaj opreme za poslušanje glasbe. Ker pa brez filmov ne gre, sem se odloèil, da kupim nekaj kar bo dobro za glasbo in za filme. Po dolgotrajnem brskanju po internetu sem prišel do Onkyo 607 ali Denon 1910 in za zaèetek Monitor Audio Bronze BR2 ali Wharfedal Diamond 10.2. Kasneje bom dokupil še centralni zvoènik in èe bo treba (èe ne bom slišal dovolj basov) še subwofer.
Vem, da bi moral vse to najprej poslušati in šele potem kupiti ampak vseeno vas prosim za vaša mnenja o teh kombinacijah.
Pri zvoènikih še vprašanje kaj mislite še o Jamo S606 HCS 3?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Surfer



Pridružen/-a: Čet Nov 2009 20:46
Prispevkov: 178
Kraj: DomĹľale

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 14, 2009 13:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

...

Nazadnje urejal/a Surfer Pet Nov 10, 2017 01:25; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: +386 41 536 109
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 14, 2009 20:59    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jamo s 606 hcs3 so vsekakor dobra izbira
seveda v tem cenovnem razredu

tukaj je obširen test:

ihttp://www.areadvd.de/hardware/2008/jamo_s606_hcs3.shtml

pa še 1 test:
http://www.homecinemachoice.com/files/reviews/WHC/WHC_060_053.pdf

kaj pa bi audiofili rekli na te vzoènike pa je drugo vprašanje, vsekakor nimajo istih performans kot zvoèniki za 5000, 10000.... eur Laughing

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kodi



Pridružen/-a: Pon Nov 2009 10:51
Prispevkov: 1
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 16, 2009 11:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za zvoènike ne vem sam za onkyo receiver ti pa lahko povem da men ne deluje napaèn sploh za ta denar kt ga majo na tem linku http://www.makspro.si/index.php?option=com_content&view=article&id=204:receiver-onkyo-receiver&catid=39:reciever&Itemid=56
_________________
Kar je dobro ni slabo!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
igorm



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 13:33
Prispevkov: 169
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 19, 2009 10:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem zadovoljen lastnik Denona 1906, 3 leta starega prednika predlaganega Denon 1910, ki ga topolo priporoèam. Je pa res, da tudi tale Onkyo je vreden poslušanja.
Glede zvoènikov na Denonu nisem vedel, kako slabo mi igrajo stari Jamo BX150, dokler nisem presedlal letos na Heco Celan 700, ki so jih za veè kot pol manj od priporoèene cene prodajali na mimovrste.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
maksimvs



Pridružen/-a: Pet Dec 2009 8:53
Prispevkov: 19
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 11, 2009 10:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni s strani še enega novega èlana.

Po poslušanju Monitor Audio zvoènikov sem se skoraj odloèil za komplet Bronze.
Muèi pa me, ali naj za zadnja zvoènika uporabim BR1 ali BRFX.
Med sedežno in zadnjo steno je prostora cca 0,5m. Skrbi me da ne bi BR1 preveè štrleli v prostor?
_________________
Why can´t we all just get along!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVĹ˝

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 11, 2009 10:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zadnji zvoèniki so bolj za sorround efekte, glavnina se dogaja na sprednjih dveh + center

vzami brfx

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Ĺ kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 11, 2009 10:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Brfx will do : )
_________________
Music was my refuge. I could crawl into the space between the notes and curl my back to loneliness.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
maksimvs



Pridružen/-a: Pet Dec 2009 8:53
Prispevkov: 19
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 11, 2009 11:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hehe, v bistvu so BR1 cenejši.
Sicer se pa ne gre toliko za peneze kot za zvokovno boljšo rešitev. Smile

Trenutno sicer posedujem stereo sistem Yamaha ax490 ter B&W 303i.
To pa itak lahko ostane Wink
_________________
Why can´t we all just get along!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe