Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Fotke s koncerta Madonne

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 29, 2008 01:45    Naslov sporočila: Fotke s koncerta Madonne Odgovori s citatom

Dne 23.09.2008 se je na Dunaju odvil koncert Madonne. Jaz nisem bil tam, tako da ne morem nič reči iz prve roke, je pa bila moja žena, ki je napravila ogromno fotk. Po mojem so izpadle čudovito, še posebej glede na to, da so napravljene z običnim malim digitalcem in bi bil greh če jih ne bi podelil z vami. V nadaljevanju bom v več obrokih nalimal kakšnih 100 fotk, če me prej Tranci seveda že ne bo ferdirbal, ker mu zafilujem server. Very Happy

Še prej pa par besed o samem koncertu. Žena pravi da je bilo na stadionu kar 70.000 ljudi. Oder je bil ogromen in se rotiral, tako da so bili instrumenti enkrat na levi, drugič na desni. Na sredini je imel luknjo ki se je odpirala in zapirala, iz nje pa se je v eni sceni v zrak vzdignila Madonna s klavirjem. Levo in desno od odra sta bili ogromni platni s projiciranim dogajanjem, v štartu pa se je Madonna pripeljala na oder z glamuroznim belim Caddilacom. Med performansom se je preoblekla kar osemkrat... Imela je 17 plesalcev, Madžarske rome ki so jo spremljali na kitari, boksarje na odru, itd, itd. V glavnem ubitačen show, po čemer je Madonna tudi znana. Kar se tiče njene postave, ta naj bi v živo izgledala "totally out of this world". Popolnoma nepredstavljivo za žensko njenih let in boljše od večine mladih punc. Brez trohice celulita po bedračah in riti. Če to reče ženska, potem bo že res držalo. Very Happy

... sicer pa se prepričajte sami, evo fotke:



















Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 29, 2008 01:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Part II



















Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 29, 2008 02:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Part III



















Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 29, 2008 02:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Part IV



















Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 29, 2008 02:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Part V



















Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 29, 2008 02:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Part VI



















Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 29, 2008 02:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Part VII





















Se nadaljuje...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 29, 2008 03:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Part VIII



















Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 29, 2008 03:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Part IX





















To bi bilo zaenkrat vse. Upam da ste uživali. Razz

Lep pozdrav iz Celja!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dzigi



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 17:15
Prispevkov: 101
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 03, 2008 09:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Da ne odpiram nove teme bom kar sem prilepil par fotk iz fenomenalnega koncerta Queenov in Paul Rogersa ki je bil v soboto na Dunaju. Glede na starost članov skupine (okrog 60 let) moram rečt da razturajo! Prvič sem bil tudi v dvorani Stadthalle - boljšega ozvočenja nisem slišal še nikjer.



























Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 040 457 712
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 03, 2008 10:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ufffff, dzigi super fotke! Cool

Jaz bi tudi bil tam, mater si mi naredil lušte! Twisted Evil
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe