Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Kakšno glasbo največ poslušate?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Izberi zvrst glasbe, ki jo največ poslušaš
Elektronska
13%
 13%  [ 5 ]
Jazz
32%
 32%  [ 12 ]
Rock
24%
 24%  [ 9 ]
Metal
8%
 8%  [ 3 ]
Pop
8%
 8%  [ 3 ]
Etno
8%
 8%  [ 3 ]
Klasika
5%
 5%  [ 2 ]
Narodno zabavna
0%
 0%  [ 0 ]
Skupaj glasov : 37

Avtor Sporočilo
SCHalko



Pridružen/-a: Tor Sep 2008 16:49
Prispevkov: 166
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 28, 2008 09:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

audiofill je napisal/a:
Jaz sem čuden tip. Doma največ uživam v akustični glasbi z veliko detajli, potem recimo v vokalni glasbi, lažjim jazzom ter raznimi etno variantami. Včasih pa ruknem gor tudi kakšno dobro elektroniko - predvsem chillout & ambiental. Kar se tiče ostalih zvrsti glasbe - rocka in klasike ne poslušam ravno veliko, ravno tako tudi ne težkega "zateženega" jazza, metala pa praktično sploh ne.

V avtomobilu pa je stvar drugačna. Tam mi najbolj pašejo aktualen pop, pop/rock in turbofolk z radijskih postaj, skratka nič resnega. To nafuliram da seka in uživam.

Glede na to da v anketi ni akustične glasbe, sem glasoval za jazz.

lp

Sej ne morem verjet! Tk kot da bi jaz svoj okus opisal!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
despi



Pridružen/-a: Ned Sep 2008 17:10
Prispevkov: 1
Kraj: Otocec nad krko

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 28, 2008 17:24    Naslov sporočila: Etno, lounge Odgovori s citatom

Poslušam etno muziko vsi cd tweakani na Nespa #1 in pa Audio Desk System CD improver ,3D zvonečne slike je dosti bolj življenski in izrazit
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo AIM - AOL Instant - naslov Telefon: 030689593
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 28, 2008 21:16    Naslov sporočila: Re: Etno, lounge Odgovori s citatom

despi je napisal/a:
Poslušam etno muziko vsi cd tweakani na Nespa #1 in pa Audio Desk System CD improver ,3D zvonečne slike je dosti bolj življenski in izrazit
Lp


Pa je res kaj razlike?

Just curious.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> CD, Vinil, DVD, Blu-ray Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe