Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Linn Majik DS

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mac4725



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 18:31
Prispevkov: 28
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 04, 2009 09:34    Naslov sporočila: Linn Majik DS Odgovori s citatom

Živjo,

Ima kdo morda kakŔne izkuŔnje s tem predvajalnikom? Imam možnost razmeroma ugodnega nakupa in me zanimajo mnenja kakŔnih konkretnih uporanikov ...

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ciro



Pridružen/-a: Sre Dec 2008 0:46
Prispevkov: 14
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 07, 2009 15:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz uporabljam Akurate DS, sem pa pred nakup doma posluŔal tako Sneaky DS kot tudi Majik DS. Od prej imam Ŕe Squeezebox. Sicer pa je cel sistem Linnov.

Zame je bil analogni izhod Majika DS daleĆØ boljÅ”i kot na primer Squeezebox. Ker sem imel možnost ugodnega nakupa, sem se nato brez posluÅ”anja odloĆØil za Akurate DS, ki je pa res enkraten in Å”e stopnico viÅ”je kot Majik DS.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mac4725



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 18:31
Prispevkov: 28
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 07, 2009 16:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ciro je napisal/a:
Jaz uporabljam Akurate DS, sem pa pred nakup doma posluŔal tako Sneaky DS kot tudi Majik DS. Od prej imam Ŕe Squeezebox. Sicer pa je cel sistem Linnov.

Zame je bil analogni izhod Majika DS daleĆØ boljÅ”i kot na primer Squeezebox. Ker sem imel možnost ugodnega nakupa, sem se nato brez posluÅ”anja odloĆØil za Akurate DS, ki je pa res enkraten in Å”e stopnico viÅ”je kot Majik DS.

lp


Hvala, ciro. S ĆØim ga pa upravljaÅ”, bajdevej? Neposredno iz raĆØunalnika (Kinsky Desktop?) ali imaÅ” kak loĆØen upravljalnik?

Lp,

M
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ciro



Pridružen/-a: Sre Dec 2008 0:46
Prispevkov: 14
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 08, 2009 23:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Do pred kratkim s HTC Touch telefonom s programom KinskyPDA, sedaj pa preko Squeezeboxa s SqueezyDS plug-inom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mtj



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 2:10
Prispevkov: 15
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 11, 2009 19:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Majika sem kupil lanski december. Dela BP, upravljam ga v glavnem s iPod Touchem in PlugPlayerjem. Nadgrajen SW. ƈe je ugoden nakup jasno vzemi, sam sicer izkuÅ”enj z drugimi DSji nimam, a kaže, da je Linn trenutno precej dalje kot ostali proizvajalci (paĆØ glede na ocene v tisku)
ƈe kupujeÅ” rabljeno ali iz kakÅ”ne zaloge, pazi, da ima že nov Powermanagement Dynamik. Sicer lahko to tudi upgrejdaÅ”, a cena je nekje okoli 350 funtov, ĆØe se ne motim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe