Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Slovenske HI-FI trgovine
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Štajerska

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 15, 2008 23:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala, bom pogledal mimo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aljo



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 16:19
Prispevkov: 223

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 16, 2008 00:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tut INTEK ma kar dosti...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 16, 2008 21:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lep pozdrav!
Mogoče kdo ve kje v SLO bi se dalo Jamo zvočnike slišat?
Sem že enkrat, pa mi niso bili.. pa bi jim dal še eno možnost preden se odločim za kaj drugega.

lp, matej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 17, 2008 07:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jamo imaš v A do Ž v interšparu Vič najbližje, ni pa trgovina ravno poslušalnica, imajo pa zadeve vseeno priklopljene.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 21, 2008 13:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Naj samo omenim, da nam poleg ze nekaterih firm, pomaga tudi Terna, vidite lahko ze Neutrik konektorje med oglasi trgovin in se vec jih bo.
LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 21, 2008 13:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Seveda naj ne pozabim tudi firme Audio Galerija, Canyon Audio, ZR speakerlab....... V juliju sledijo tudi clanki - obiskali smo npr. Audio Galerijo, kjer bo sledila reportaža, slikovni material.......
OK, toliko zaenkrat.
LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 21, 2008 13:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa da ne pozabim, ob obisku trgovin, kjer bomo delali reportažo se nam lahko pridružite tudi nekatei člani, pa da naredimo skupinski obisk, bo še zanimivo Very Happy
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 05, 2008 01:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Računam, da bi se lahko v soboto zapeljali do Sežane in obiskali Audio Galerijo. Trenutno poteka poletna razprodaja določenih demo kablov, g. Hunjadi pa je zelo naklonjen pri preizkuševanju raznih komponent in dober sogovorec. Ta teden se dobimo v Skofjeloskem koncu, kjer bom poleg ostalih, imel s sabo tudi nekaj kablov Silent Wire, pa lahko nekateri malo preizkušate napajalne, zvočniške, interkonekti pa bodo drugih znamk. Torej v soboto se verjetno gre v Audio Galerijo (zagotovo še sporočim), koliko je interesentov za obisk pa me kontaktirajte na PM.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Antony



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 8:37
Prispevkov: 295
Kraj: Žabnica

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 07, 2008 08:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Osebno najbolj cenim Borisa iz Vrhovcev in Igorja iz Vklopa.

Igor je vrhunski trgovec z vrhunsko trgovino, kjer najdeš ogromno stvari, vendar je skoncentriran samo na HI-END. Trenutno ima ogromno rabljenih zvočnikov od 1k € dalje. Za test ni težav, meni je posodil ogromno stvari. Res da me že pozna, vendar sem zelo zbirčen, zato cenim da tudi če ne kupim ni zajedljiv ali nesramen. Vrhunska ponudba tako robe kot storitve!

Boris pa je vrhunski strokovnjak s področja audia. Ima sicer manj robe na zalogi kot pri Vklopu, vendar je zvok pri nasplošno boljši (Reference zvočniki, kronzila+modwright ojačevalnik in kuzma gramofon=najboljši zvok slišan do sedaj). Se mi zdi, da Boris pokriva bolj cevni del audia. Zna izbrati pravo robo (kot je nekdo nazaj napisal - biserčke). Tudi pri njem test doma ni problem.

Noben od omenjenih ne forsira robe, pusti te da se sam odločiš, prav tako ne žalijo tuje robe. Vse kakor priporočam oba!

Po drugi strani pa mi Intek ni všeč. ne posoja opreme na test domov (sam sm moral plačati 20€/h, da mi je komponente pripeljal domov in se jih ob njegovi prisotnosti na hitro sprobal), prav tako je včasih že kar nesramen. Pri njem sem kupil komponente čez 2000€, pa mi je bilo kasneje krepko žal. Svetla točke pri njem je edino ponudba CD-jev.

Audi sežane žal ne poznam in ne morem komentirati, baje pa nima švoh robe.

Zgoraj našteto so moja OSEBNA mnenja in nisem kakorkoli vezan na nobenega. je pa res, da moraš v glavnem v okolico Lj, da dobiš konkretno ponudbo, ki jo lahko vidiš, slišiš in tudi sprobaš.
_________________
Izdelava spletnih strani www.trsplet.com - www.tonimeglic.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 09, 2008 09:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
Računam, da bi se lahko v soboto zapeljali do Sežane in obiskali Audio Galerijo. Trenutno poteka poletna razprodaja določenih demo kablov, g. Hunjadi pa je zelo naklonjen pri preizkuševanju raznih komponent in dober sogovorec. Ta teden se dobimo v Skofjeloskem koncu, kjer bom poleg ostalih, imel s sabo tudi nekaj kablov Silent Wire, pa lahko nekateri malo preizkušate napajalne, zvočniške, interkonekti pa bodo drugih znamk. Torej v soboto se verjetno gre v Audio Galerijo (zagotovo še sporočim), koliko je interesentov za obisk pa me kontaktirajte na PM.
Have a nice Day

Matt


trancedeejay sporoča da obisk sežane odpade ker je zbolel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 09, 2008 10:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Antony si že prav napisal ne se sekirat, jaz lahko isto potrdim za Vklop, brat spremlja že kar nekaj časa hi-fi sceno, žal samo po internetu, nikoli ni šel v kako specializirano trgovino kot so Intek, Vklop...samo kakšen Big bang. Enkrat je imel 1 uro časa v Ljubljani, pa je šel v Vklop in so ga zelo lepo sprejeli, trenutno je še študent diplomiral je visoko policijsko zdej pa dela še pravni faks, z leti bo sigurno kupil hi-fi sistem, ko bo bolj pri denarju. Vem pa da je pravil, da so ga kar pustili v sobi, pa so mu rekli naj preiskusi kar hoče, če pa ima kakšno vprašanje, kar naj vpraša, Je bil prav bogi, ker je vedel kakšnje so cene komponent, pa se ni upal nič dotaknit, da nebi kej pokvaril, potem pa ko je odšel, se je počutil še dolžnega, ker so ga tako lepo sprejeli. Za Intek pa vem, da Dare pazi na svojo robo in jo ne pusti, da jo sam preiskusiš doma, mogoče ima slabe izkušnje ali pa mu gre na živce, da se ljudje sposojajo komponente ter nič ne kupijo. Kupci pogosto imamo slabo vest, če se nam prodajalec posveti po 1 uro in na koncu ne kupimo nič. Samo žal te zadeve so tako drage, da si ne moremo privoščiti slabo kupit. Npr. jaz sem zdej v fazi kupovanja mojega prvega hi-fi sistema in se bom kar lepo nagledal predem bom zadevo kupil. Žal pri nakupu ht sistema sem imel samo 1 mesec časa za se odločit. Kasneje sem poslušal referenco Denon+Kef+Kimber ter se odločil za podoben setup. Zdaj bom bolj pazljiv. Obisk sejma jeseni bo zame obvezen. Izbral bom nekaj v rangu 3000 eurov. Zaenkrat mi je padel v oči sistem iz Hi-fi sejma 2006 od Sonus art. Sestavljen je bil iz B&W CM1, Rotel RCD 06 CD player, ojačevalec RA 06 in Nordost Blue Heaven kabli. Evo še link do članka:
http://www.audiopuls.hr/clanci/sheraton2006.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Antony



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 8:37
Prispevkov: 295
Kraj: Žabnica

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 09, 2008 19:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sicer je malo oftopic, pa vendar. Ne kupuj vse naekrat. Začni z zvočniki, ki naj bodo najdražji oz bolje anjkvalitetnejši in naj se ujamejo s sobo. Za te zvočnike kupiš primerno kvaliteten in močan box ter daq izvor zopet čim več, oziroma toliko kolikor ti je ostalo Smile. S kabli eksperimentiraj kasneje. Moj nasvet.

Je pa že audiofill lepo napisal, da ne kupuj v trgovinah, kjer ne posojajo za test na domu. V trgovni ti priklopijo stvari na drage interkonekte, hude zvočnike in fantastične poverkorde. Seveda bo naprava lahko delala precej boljše. Doma imaš pa druge pogoje (soba, štrom, postavitev,nestresno poslušanje,...)
_________________
Izdelava spletnih strani www.trsplet.com - www.tonimeglic.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 18, 2008 15:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HI
Danes okoli 17h se nas nekaj dobi v trgovini Canyon Audio na Kotnikovi 30 (okolica avtobusne/železniške postaje) v Ljubljani, pridružite se nam lahko tudi ostali člani. Če je kdo iz KR in podobno ga lahko poberem.
LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pon Avg 18, 2008 22:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Takole smo danes zgledali na kratkem obisku v Canyon Audio, ob naslednjem obisku bomo izvedli večjo reportažo.



Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 28, 2008 11:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kot lahko opazite med rubriko Trgovine, ima Canyon Audio Akcijsko ponudbo B&W. Torej člani Audio Kontakt imate tako ugodno ponudbo. (Pestilence, zdaj veš kje bi se ti bolj splačalo zvočnike vzet Smile )
LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
Stran 3 od 10

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe