Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Slovenske HI-FI trgovine
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 02, 2008 08:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Senca je napisal/a:
Glede Big Banga, ne vem od kje vam informacija o nevraĆØilu denarja. Sam sem imel doma na testiranju sistem v vrednosti 1.100 eurov. Pred prevzemom zadev sem založil denar, nato pa sem prinesel sistem nazaj in dobil denar vrnjen na roko.

V mojem primeru ne gre za informacijo, ampak za izkuÅ”njo! Ta se nanaÅ”a na Big Bang v mariborskem Europarku, seveda pa verjamem da je lahko kje drugje drugaĆØe.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Saxofon



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 14:29
Prispevkov: 87
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 02, 2008 17:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:
AUDIO GALERIJA je v prostorih stare Iskre oziroma sedaj INKUBATOR (PIC) na Partizanski 82 ! Je pa treba prej poklicat in se zment za demo


Bil na fiziĆØnem obisku Partizanke 82 a trgovine ni bilo videti.
PiÅ”e, da ja vhod iz desnega dvoriÅ”ĆØa pri sparky okrepĆØevalnici... jaz niĆØ naÅ”el.

Bah.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 02, 2008 18:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kot vidiŔ je med trgovinami na portalu tudi kontaktna Ŕtevilka pa se zmeni z gospodom DuŔanom, je kar faca in se z njim da marsikaj zment.
LP
Admin
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 02, 2008 22:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo ena moja danaÅ”nja pozitivna izkuÅ”nja s spletno trgovino, ki me je tako presenetila, da preprosto moram o tem seznaniti ostale forumaÅ”e, saj dober glas se Å”iri v deveto vas. In ĆØe si kdo to zasluži, naj se ĆØuje naglas. Ne gre ravno eksplicitno za hifi trgovino, se pa na njej sigurno najde kakÅ”en takÅ”en izdelek, zatorej lahko kamot zapade v to temo.

Torej, vĆØeraj zveĆØer (nedelja) sem se vĆØlanil v spletno trgovino Mimo vrste, saj sem na njej uletel na ekstra ugodno ponudbo zunanjega 1TB USB hard diska, kakrÅ”nega potrebujem ĆØimprej. Zadevo sem naroĆØil in jim obenem poslal mail z zaprosilom, da mi izdelek poÅ”ljejo ĆØimprej, saj ga nujno potrebujem. Danes zjutraj (ponedeljek) ob 07.20 uri sem z njihove strani prejel prvo obvestilo, da je moje naroĆØilo potrjeno, ob 09.06 uri je prispelo drugo obvestilo da je moj nakup že zakljuĆØen, poÅ”iljka že oddana na poÅ”to, obenem pa mi sporoĆØajo Å”tevilko za slednje poÅ”tne poÅ”iljke. Ob 09.56 uri prejmem Å”e tretje sporoĆØilo, tokrat osebno od referentke, ki se mi zahvaljuje za moje sporoĆØilo in me v upanju na nadaljnje prijetno sodelovanje lepo pozdravlja.

Da rezimiram... od prejetja naroĆØila in obenem mojega zaprosila v ponedeljek zjutraj, pa do oddaje poÅ”iljke na poÅ”to dobri dve uri!!! ... ufff, pa tega Å”e svet ni videl. Vsaka jim ĆØast!

Od sedaj bom ĆØe bo le možno kupoval preko njih, pa ĆØetudi bo morebiti kdaj naneslo kakÅ”en evro veĆØ. Nima nobene veze, saj meni dober customer support ogromno pomeni in mi za dobro postrežbo trgovcu sploh ni žal dati veĆØ denarja kakor bi ga morebiti dal komu drugemu, ki samo ĆØaka da pokasira, na koncu pa glih toliko da te Å”e v rit ne brcne.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 02, 2008 22:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi jaz imam kar prijetne izkuÅ”nje z njimi. Ponavadi se držijo rokov, le za stvari ki niso na zalogi zna malo trajat. DrugaĆØe pa se stvari dobi že naslednji dan.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Luka



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 16:53
Prispevkov: 1
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 02, 2008 23:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

po mojih izkuÅ”njah vse spletne trgovine oddajo zadeve na poÅ”to takoj naslednji delovni dan ali celo Å”e isti delovni dan, ĆØe je naroĆØilo sprejeto pravoĆØasno (recimo do 3, ko gre zadnji kombi iz skladiÅ”ĆØa)
Tudi sam sem lastnik spletne trgovine in ti lahko iz prve roke povem, da kljub temu da nismo tako velki in tako Å”iroko usmerjeni kot mimovrste, veĆØina zadev ki je na zalogi doseže naÅ”e kupce že naslednji delovni dan.

Je pa pri nakupovanju v spletni trgovina ena prednost. Zakonsko je doloĆØeno, da je kupec upraviĆØen do vrnitve kupnine, ĆØe vrne izdelek nazaj v originalni embalaži in nepoÅ”kodovan. Tega za obiĆØajne trgovine ni, zato si lahko privoÅ”ĆØijo le razne dobropise itd. Ampak fantje vseeno pazite ko kupujete, kakÅ”na spletna trgovina vam lahko vraĆØilo blaga tudi zavrne z razlogom, da je poÅ”kodovana embalaža. Ker zakonsko ni toĆØno doloĆØeno v kakÅ”nem stanju je lahko izdelek.. Najbolje je poklicati in se pozanimati kako je z vraĆØilom.. DrugaĆØe pa kar se mene tiĆØe res najbolÅ”i naĆØin - naroĆØiÅ”, plaĆØaÅ”, vrneÅ” ĆØe ti ne odgovoarja Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frodo



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 0:29
Prispevkov: 206
Kraj: Miklavž na dr. polju

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 03, 2008 02:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, tudi sam sem si na test izposodil komponentno in interkonekte v BB Europark, jih ĆØez dva dni vrnil in dobil denar nazaj. Ne vem kako to poteka drugje, vendar mislim, da lahko v vseh Big Bangih vzameÅ” proti 100% varÅ”ĆØini komponento domov in jo potem brez problema vrneÅ”. Saj ti ne naredijo raĆØuna, ampak samo poseben dokument za varÅ”ĆØino. Seveda pa moraÅ” vrniti komponento brez praske...

Saj pravi audio entuziast sploh ne more kupit komponente, ĆØe je prej ne sproba v domaĆØem sistemu, vsaj jaz ne.

Kar se pa tiĆØe kupovanja preko interneta, pa so vedno težave, z garancijami, tehniĆØno podporo ipd. Recimo, da kupiÅ” na tuji spletni strani nekaj in se ti ĆØez 3 mesece pokvari. Raje ne spraÅ”uj kakÅ”ne kolobocije imaÅ”, saj komponente na moreÅ” dati na slo servis ampak jo moraÅ” poÅ”iljat nazaj ipd. Pa Å”e za kakÅ”na morebitna tehniĆØna vpraÅ”anja se nimaÅ” kam prav obrnit. Ko jaz kupujem, kupim samo pri veĆØjih trgovcih a-la Intek, Big Bang, Csezany ipd. Pa tudi gotovino ti vrnejo ĆØe nisi zadovoljen in tvojega željenega artikla ni na zalogi. Treba je samo biti poÅ”ten do prodajalca in ne recimo galamit z zakoni o varstvu potroÅ”nikov, ne biti osoren, ipd, pa se da z veĆØino trgovcev vse zmenit. Vsaj sam imam tako izkuÅ”njo.

Je pa res, da trgovci po zakonu ne rabijo menjat blaga ali vrnit denarja tudi v prvih 8 dneh ne kot veĆØina misli, vendar veĆØina to naredi kajti dobro vedo kako z strankami, saj se zadovoljen kupec rad vraĆØa.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 03, 2008 21:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Le mimogrede:govori se o hi-fi trgovinah, nekateri pa tule piŔete o izkuŔnjah z internetnimi trgovci in to povrhu na PC komponentah... Question
Sam sicer vsaj s Ŕtajerskega konca ne poznam ene poŔtene trgovine s hi-fi opremo.Tudi Big Bang, ki ga nekateri tu omenjate, ima obupno izbiro, Ŕe bistveno slabŔo kot leto-dve nazaj.Ljubljana tudi ni kaj bistveno boljŔa, topogledno je npr. en Zagreb kar prava hi-fi Meka!
Hvala bogu vsaj nekateri posamezniki nekaj dovažajo, tudi po naroĆØilu in kar ugodno.Ampak ĆØlovek mora v naprej vedeti kaj hoĆØe in se zanesti na teste in forume.
Sam bom res vesel kakÅ”nega namiga, kje v Sloveniji bi lahko recimo preizkusil nekaj razliĆØnih boxov ranga tam nekje 1000-2000ā‚¬/par!
Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 03, 2008 21:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Intek, Vklop, Bigbang 1 MB, EIS, Kuzma, Audio Galerija, Pear Audio, Canyon Audio, Jae, Nat Audio, PTS - bo dovolj Very Happy
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 03, 2008 23:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

krokar je napisal/a:
Le mimogrede:govori se o hi-fi trgovinah, nekateri pa tule piŔete o izkuŔnjah z internetnimi trgovci in to povrhu na PC komponentah... Question


Tudi preko spletne trgovine s Å”irokim asortimanom se da kamot kupiti hifi. Nekatere takÅ”ne Å”iroko orientirane imajo celo veĆØjo ponudbo ferÅ”terkerije, kot jo lahko vidiÅ” recimo v celem Celju. In z izmenjavo izkuÅ”enj forumaÅ”ev, pa naj bo to z nakupom PC komponente ali hifi-ja - nima nobene veze saj bo spletna trgovina vsako naroĆØilo obravnavala po istem kopitu, se da marsikomu prihraniti dosti živcev.

Da ne govorim o zelo koristni informaciji v zvezi pravic potroÅ”nika pri nakupu blaga v spletni trgovini, podani s strani soforumaÅ”a. Verjamem, da nas dosti ni vedelo, da lahko pri poslovanju na daljavo blago brez napake vrneÅ” in zahtevaÅ” povraĆØilo denarja, ĆØesar recimo obiĆØajna trgovina ni dolžna storiti.

Osebno sem zelo vesel vseh koristnih informacij, saj nikoli ne veÅ” kdaj ti pridejo prav.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 09, 2008 00:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

KakÅ”e odnos si želite ko pridete v trgovino s HI-FI tehniko? Kaj vas najbolj odvrne od nakupa, kaj pritegne? Kako kupujete HI-FI zaĆØetniki, posluÅ”ate po trgovinah, samo brskate po forumih in po možnosti naroĆØite prek poÅ”te?
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 09, 2008 04:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni osebno kakor sem že povedal ogromno pomeni customer support. ƈe je prodajalec prijazen, ustrežljiv, pozna zadeve ki jih prodaja in v primeru problemov v okvirih svojih zmožnosti z veseljem pripravljen pomagati tudi po nakupu neĆØesa, sem mu že skoraj dal denar na pult, ĆØeprav je nekje drugje morebiti par evrov ceneje. Biti postrežen kot se Å”ika in obenem lahko priĆØakovati support tudi po nakupu, za to mi ni žal dati veĆØ denarja in s tem nagraditi prodajalca ki si to zasluži. Ravno tako kakor pri dobri kelnarci. Ko prideÅ” v oÅ”tarijo ne priĆØakujeÅ” drugega kot to, da se boÅ” malo vsedel, se spoĆØil in v miru spil pijaĆØo. ƈe pa je kelnarca luÅ”tna ritomigica ki ti tu in tam nameni kakÅ”en zapeljiv pogled (ĆØeprav tega ni dolžna), da te hudiĆØ ja razrajca da si ĆØist zmeÅ”an, potem ga ni boga da je ne boÅ” nagradil s tringeldom in se ob prvi priliki spet vrnil na sproÅ”ĆØanje oĆØi in duha... pri tem pa seveda spet deponiral denar. PaĆØ dobro obvlada svoj posel, oziroma za vloženi denar poleg pijaĆØe nudi dober duÅ”evni customer support. Laughing

Da preidem nazaj na hifi... moti me recimo nezainteresiran odnos prodajalca ki se te hoĆØe ĆØimprej znebiti in nepoznavanje stvari ki jih prodaja. NamreĆØ preden grem kaj kupiti vedno pretresem internet, vpraÅ”am Å”e znance in poizkuÅ”am zbrati ĆØimveĆØ koristnih informacij o nekem izdelku in ostalih njemu podobnih. Tako nikoli ne pridem v trgovino kot da bi padel z lune, kar bi lahko izkoristil prodajalec ter te peljal žejnega ĆØez vodo, temveĆØ imam v mislih že bolj ali manj dodelano sliko tega kako neka naprava funkcionira in kaj lahko od nje priĆØakujem. Pri tem pa opažam, da ĆØlovek "oborožen" že samo s takÅ”nimi informacijami in niĆØ drugega, v dosti primerih ko pride v trgovino lahko spravi prodajalca v zadrego, saj ve o izdelku veĆØ kot on sam ki ga prodaja, kar je žalostno. Sad

KonĆØna sodba pa itak mora padit doma v domaĆØem sistemu in domaĆØih pogojih, zato krepko odsvetujem nakupovanje tam, kjer ne nudijo posoje naprave na dom ob založitvi denarja. Razen ĆØe ĆØlovek že od prej ve kako neka naprava funkcionira.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: RuŔe

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 09, 2008 06:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiofill-ov ĆØlanek (glej nad mojim) je takÅ”en, kot bi ga napisal tudi sam, ĆØe bi se mi ljubilo tako na Å”iroko razpisati. V njem se popolnoma najdem in se z njim popolnoma strinjam! Wink Wink Wink
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljŔemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krokar



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 21:45
Prispevkov: 1454
Kraj: Å tajerska

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 15, 2008 20:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
Intek, Vklop, Bigbang 1 MB, EIS, Kuzma, Audio Galerija, Pear Audio, Canyon Audio, Jae, Nat Audio, PTS - bo dovolj Very Happy
Have a nice Day

Matt

No, malce sem pozen, me nekaj ĆØasa ni bilo.Vsekakor hvala za tele namige, veĆØinoma pa žal ne prinaÅ”ajo tistega, kar bi želel in to je možnost primerjav.
Seveda BigBang in JAE itak poznam iz osebnih obiskov, a pri najboljÅ”i volji ne vem, kaj bi tam primerjal.BB ima bistveno slabÅ”o izbiro kot je bilo to 2-3 leta nazaj in se sedaj tam najde le Å”e kak Dali-jev box.JAE pa je v bistvu itak raĆØunalniÅ”ka Å”tacuna, ki s hi-fijem nima veliko opraviti.
Z veĆØino ostalih pa je tako, da ali stran ne dela(EIS), ali je ni(PTS), ali ni cenikov(velja za vse razen delno za Canyon), ali je izbor že v osnovi sila omejen(npr.Pear Audio) itd.
Ampak vseeno:ali kdo ve, ali ima kdo od navedenih studiev oz. trgovin res tudi na razpolago za preizkus kaj veĆØ od enega tipa boxov?Pa poveĆØujem cenovni razpon na 1000-3000ā‚¬/par.Hvala za info!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ak



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 22:25
Prispevkov: 72
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 15, 2008 22:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vklop ima ponavadi kar precej zvoĆØnikov na zalogi in to tudi precej razliĆØnih. Pa tudi radi posodijo za testiranje na domu.
_________________
Have fun!
ak
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
Stran 2 od 10

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe