Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Blu-ray predvajalnik - Kateri?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
taddeo



Pridružen/-a: Pon Sep 2012 14:32
Prispevkov: 67
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 18, 2012 23:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najdel sem nov predvajalnik od Pioneer BDP-450.Mogoče si kdo lasti ta predvajalnik, mnenje? Najbolj bi mi pristajal k av reciverju in ima še aluminjasti front panel.Kakšna je kaj kvaliteta Pioneer izdelkov? Žal še nikoli nisem imel nič od njih.
_________________
FORZA JUVENTUS!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
6ak



Pridružen/-a: Ned Apr 2010 11:47
Prispevkov: 73
Kraj: M. Sobota

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 18, 2012 23:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Poklici Dusana. Ti bo vse povedal... lp
_________________
6ak

Panasonic TX-P55VT50E
Panasonic DMP-BDT320EG
Yamaha RX-V2700
DALI Icon 8
QED XT400
DALI Concept Center
DALI Concept 2 X 4
YAMAHA YST-W515
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AndrejS



Pridružen/-a: Tor Dec 2010 17:03
Prispevkov: 930
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 19, 2012 10:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zivjo,

Jaz uporabljam BDP 150. Nisem se imel tezav. Vredu roba.
http://www.audio-kontakt.com/forum/viewtopic.php?t=2147&highlight=

LP, a.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
taddeo



Pridružen/-a: Pon Sep 2012 14:32
Prispevkov: 67
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 28, 2012 12:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zanima me sledeče in sicer:

DTS-HD Master Audio English 4198 kbps 5.1 / 48 kHz / 4198 kbps / 24-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 24-bit)

Zanima me katero "verzijo" DTS-HD MA si predvajalnik privošči? Na reciverju mi napiše DTS-HD MA torej kako vedet za katero verzijo gre? Ali bitrate 4198 ali 1509 glede nato ,da mi reciver Onkyo tx nr818 ne napiše koliko bitrate vsebuje vir.
_________________
FORZA JUVENTUS!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zuluf



Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46
Prispevkov: 677
Kraj: bunga bunga

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 14, 2013 14:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Juhej

Da ne odpiram nove teme...
Rabil bi en dvd oz. br player, ki ima wifi, predvaja čim več formatov, ma tuner za snemat s tv-ja, pa črn mora bit. Fino je, da ga je že kdo sprobal in ve, da lepo predvaja prek wifi-ja. Fajn je tut, če je pocen.

lpz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Zuluf



Pridružen/-a: Pet Nov 2012 16:46
Prispevkov: 677
Kraj: bunga bunga

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 14, 2013 14:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aja pozabil, ne rabi met diska že vgrajenega, glavno da nanj lahko prikuplaš zunanji ključek ali disk za snemanje.

A ma kdo tegale?
http://www.lg.com/de/blu-ray-dvd-player/lg-BDC590-blu-ray-disc
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
djvaso



Pridružen/-a: Tor Jan 2013 0:53
Prispevkov: 26
Kraj: Cittŕ contaminata

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2013 01:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pioneer Blu-ray predvajalniki s kitajskim firmware imel nekaj posebnosti: Zone-free in Region-free, predvajanje BD ISO datoteke z menijem, dodajanje zunanjih podnapisi itd.

Nazadnje urejal/a djvaso Tor Jan 22, 2013 17:32; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
taddeo



Pridružen/-a: Pon Sep 2012 14:32
Prispevkov: 67
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2013 08:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Največ od vseh ti predvaja Pioneer bdp 450 (nima tunerja) potem še imaš odličen predvajalnik Sony Bdp s790...če se ti negre za "ploščke" in tudi ne tuner, nabaviš Popcornhour A400 je zelo dobra multimedijska zadeva.Novi firmwari prihaja redno na dva tedna..imam omenjeno robo in največ imam v uporabi A400.
_________________
FORZA JUVENTUS!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zegler88



Pridružen/-a: Sre Mar 2013 23:12
Prispevkov: 1
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 13, 2013 23:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni.

Mene zanima, ali kdo že imel kaj opravka z "nadgradnjo" Sony-ja BDP-S790. Prebral sem ogromno stvari, hack za DVD multiregijo ni problematičen, za BD multiregijo pa bi naj bila potrebna tudi strojna nadgradnja.
Ima kdo kakšno idejo? Ali pa pozna kak multiregijski predvajalnik v rangu S790 po kvaliteti?

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
taddeo



Pridružen/-a: Pon Sep 2012 14:32
Prispevkov: 67
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 14, 2013 18:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz imam ta model bdp S790.Glede free regij se nisem kaj dosti poglabljal.Jaz bi si želel ,da predvaja SACD-R ampak mi nikakor ne uspe.Mislim ,da to onemogoči najnovejši firmware ali pa narobe zapečem.Mogoče veš kako to porihtat?Če si pa želiš mali miljon dodatnih aplikacij v XBM naredi wired povezavo (kabl) in vpiši pod internet setting te številke :

Primary DNS : 176.58.107.53

Secondary DNS : 158.255.215.175

nato izklopi ter ponovno vklopi predvajalnik
_________________
FORZA JUVENTUS!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 14, 2013 21:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

SACD-R Shocked ...prvič slišim!
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
taddeo



Pridružen/-a: Pon Sep 2012 14:32
Prispevkov: 67
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 14, 2013 21:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

before je napisal/a:
SACD-R Shocked ...prvič slišim!


Mogoče je pa kje tvoj player na seznamu ,ki predvaja Sacd-R in sploh neveš.Sicer je malo "starejša" lista ampak vseeno...Wink

http://code.google.com/p/sacd-ripper/wiki/SACDRCompatiblePlayers
_________________
FORZA JUVENTUS!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 14, 2013 21:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sony vse do pred kratkim ni dovoljeval niti tega, da se SADC signal pojavi na digitalnem izhodu, kaj šele da bi obstajal SACD-R medij. Lahko pa se SACD na digitalni ravni pretvori v PCM format, ta pa se lahko zapeče na DVD-R! Če pa se motim in morda nisem več čisto na tekočem, pa se z veseljem pustim podučiti.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
taddeo



Pridružen/-a: Pon Sep 2012 14:32
Prispevkov: 67
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 14, 2013 22:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na Sony Ps3 z custom firmware 3.44 Geohot ali pa Kmeaw 3.55 mi vse lepo deluje...verjetno pa ima od 2012 Cinavia prste vmes...mislim ,da si dosti bolj podučen na tem področju ,kot jaz in rajši pomagaj Zeglerju88.



Lp
_________________
FORZA JUVENTUS!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 14, 2013 22:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

taddeo je napisal/a:
Na Sony Ps3 z custom firmware 3.44 Geohot ali pa Kmeaw 3.55 mi vse lepo deluje...verjetno pa ima od 2012 Cinavia prste vmes...mislim ,da si dosti bolj podučen na tem področju ,kot jaz in rajši pomagaj Zeglerju88.
Lp

Žal o DVD, BR, regijah in odklepanju ne vem nič, ker me video ne zanima prav posebej.
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 4 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe