Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

AUDIODIY sreĆØanje -Vransko 2009
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2009 11:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

alenvprekrŔku je napisal/a:
krokar je napisal/a:
Nisem priÅ”el, ker sem se bal, da bom edini pleÅ”ast! Embarassed Je pa oĆØitno strah bil odveĆØ! Very Happy
Bo paĆØ razprava o kablih morala poĆØakat na naslednje leto! Wink

Ti in jaz bi se komot zlasala. Very Happy Tudi jaz sem letalonosilka za muhe. Sad
Pridem na prvo naslednje sreĆØanje.
Prosim vse, da mi prej poÅ”ljejo svoja nick in prava imena. Graviral bom ista na ploÅ”ĆØice in razdelil. Pritrjevanje bo z dvostranskim trakom. Drugega nimam! Tako se bomo lažje prepoznali in manj bom/o imel/i za pozabiti. Embarassed

Lp Alen


ne ...ne.. fantje niste pleÅ”asti,samo oĆØi so vam prenizko namontiral. Laughing

ej ...hec....ne me tepst Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2009 15:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne,ne me tepst...z baseball palco jih boÅ” ĆØez lopatice dobil Laughing Laughing
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2009 19:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz se ĆØisto niĆØ ne sekiram zaradi pleÅ”e. Pravzprav si ne znam veĆØ predstavljati življenja brez nje, saj takÅ”ne lepe poteze obraza rabijo veĆØ prostora. Twisted Evil

Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
alenvprekrŔku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2009 21:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smo ĆØedalje veĆØje face! Wink
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miŔolin



Pridružen/-a: Sob Dec 2008 19:04
Prispevkov: 441
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2009 21:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

The less hair you have, the more head you get. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2009 22:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pinĆØ Å”e kakÅ”no fotko nalimi. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 03, 2009 09:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audiofil,imaÅ” lep obraz kot obrazec za dohodnino! Laughing
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 316
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 04, 2009 16:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

AUDIOEXPERT je napisal/a:
Audiofil,imaÅ” lep obraz kot obrazec za dohodnino! Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Nizka, nizka Laughing Laughing

Skoraj za rdeĆØega Laughing Laughing

Lp, G
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 04, 2009 17:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe bi bil Å”e malo lepÅ”i, bi bil že kiĆØast. Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
ck



Pridružen/-a: Pon Feb 2009 19:27
Prispevkov: 1605
Kraj: kamnik

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 04, 2009 19:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Takale sreĆØanja so vsekakor dobra zaradi druženja, izmenjave mnenej, znanja, informacij,.... in se bom mogoĆØe keterega od prihodnjih tudi udeležil.

Vidi se, da se nekateri vložili veliko truda in znanja v svoje izdelke. MogoĆØe bo Å”e mene kdaj ponovno prijelo kaj narediti (prvi zvoĆØnik z bas refleksom sem naredil pred cca 30 leti, zadnji resnejÅ”i izdelek - napajalnik z regulacijo izhodne napetosti pa pred cca 20 leti - takega sedaj lahko kupiÅ” za nekaj 10 EUR). Edino kar Å”e naredim zadnje ĆØase je kaÅ”en absorber ali kabel.

Ja pa po mojem miÅ”ljenju nemogoĆØe realno oceniti kvaliteto posameznih komponent ali celotne postavitve v sobi s tako golimi stenami, kot jo vidim na pripetih slikah.

Težko je soditi velikost sobe po slikah, vendar gre verjetno za veĆØ kot 40 m2.

RT 60 v taki sobi zna biti tudi 2-3 x veĆØji od priporoĆØljivega, kar zelo poslabÅ”a zvoĆØno sliko. Razne namestitve absorberjev iz pene lahko malce pripomorejo pri visokih tonih, za srednje in nižje pa bi morala biti pena ZELO konkretna (specialne pene v primerni debelini).

V kolikor bo v tem prostoru Å”e kdaj takÅ”no sreĆØanje, priporoĆØam resnejÅ”i pristop k reÅ”enju akustike.
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pinc76



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 13:09
Prispevkov: 194
Kraj: Tabor

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 04, 2009 20:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo

No sem si vzel Å”e nekaj ĆØasa da pripopam Å”e par slikic Laughing

Nekateri so bili žejni in upam da je bilo vsega dovolj tako alko kot brez alkoholnih pijaĆØ.


Trenci je prinesel svoj NewForce home made ojaĆØevalec(upam da bo na nasledjnem sreĆØanju tudi od Sence NewForce ojaĆØevalec ter bomo lahko naredili direktni preiskus kako se obnese eden ter drug)katerega smo priklopili ĆØe se ne motim na dva para zvoĆØniokov Laughing


Tudi zunaj se je doreklo marsikaj Shocked



NaÅ” Žigec je seboj poleg ojaĆØevalca,zvoĆØnikov ter predojaĆØevalca prinesel tudiveliko zalogo cdejev Laughing






No toliko za sedaj slikice Ŕe sledijo Laughing


LP Pinc76
_________________
Les je naravni materijal zato barvne in strukturne spremembe niso del reklamacij

www.rmsound.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 04, 2009 22:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Opa, vidim da je prisostvoval tudi lepŔi spol! Razz

Naslednjega sreĆØanja pa se sigurno udeležim. ƈe le ne bo BoÅ”ti spet organiziral takrat ko bom odsoten. Se boji da bi mu speljal obiskovalke, pa je rekel ziher je ziher. Laughing

Hec na stran, res mi je žal da nisem mogel priti, saj kot vidim je bila atmosfera taprava. Cool Zato pa toliko bolj vneto spremljam vaŔa pisanja. Ne nas Ŕparat, prav veselje vas je brati. Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 14, 2009 09:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NaÅ” legendarni PinĆØ v novi akciji!


_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
Mr.Zigy



Pridružen/-a: Pon Jun 2008 11:29
Prispevkov: 310
Kraj: Ljubljana-Vic

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 14, 2009 12:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Malce z zamudo vendar ne vem ĆØe vsi spremljate Å”e sosednji naÅ” forum Audiodiy.org bom Å”e tukaj prilepil link do moje galerije slik iz vranskega sreĆØanja Very Happy

http://mrzigy.jalbum.net/AudioDiy%20Sre%C4%8Danje,Vransko%2022.8.2009/
_________________
Please visit my web site ! Very Happy
Home Page:
Zigy's Home Page
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
drago67



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 19:24
Prispevkov: 1088
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 15, 2009 17:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

cajt je že bil da si se spomnil zigy. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreĆØanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
Stran 5 od 6

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe