Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Primare I15 Prisma - mrežni ojaĆØevalec
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dabiblo



Pridružen/-a: Pon Mar 2017 14:27
Prispevkov: 153
Kraj: Zasavje

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 28, 2022 20:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, pa sem zadevo prejÅ”nji teden vsaj premaknil iz mrtve toĆØke, kupil sem nekaj, da zamenjam obstojeĆØi ChromeCastaudio, zamenjal ga je streamer Primare NP5 Prisma MK2. Ta streamer je med drugim bil izbran za EISA award Streamer 2022-2023.

Stvar, že ko primeÅ” v roki, se vidi da je izdelava odliĆØna, v tem tednu pa sem tudi preposluÅ”al nekaj glasbe, da sem priÅ”el do obĆØutkov. Sam app od Primare je super enostaven in je dela z njim eno minuto za nastavitev, ker sem si pred tem ogledal Primareov video Tips&Tricks za ta streamer https://www.youtube.com/watch?v=pR6_emritK8 in Å”e prebral par zadev.
Streamer je povezan z wifijem zaenkrat, z optiko pa povezan na Marantza, tko da uporabljam njegov dac. Streamer omogoĆØa up in downsamplanje, streaming service kar je znanih, internet radii itn.
Zvok dober korak naprej od ChromeCastAudia, saj je že po ceni veĆØ kot desetkratnik, tko da je tudi nekaj logike v temu. Zadeva je superstabilna zaenkrat, sem precej testno preklapljal povezave telefon/comp>NP5, ter ni bilo enega faila, pohvalno.





Plani pa so Å”e vseeno zaĆØrtani v smeri te teme, a zaenkrat Å”e nisem naÅ”el nikogar, ki bi si lastil Primare I15/I25 Prisma ali pa kakÅ”en HEGEL H95, oz. Å”e bolj bi bilo H120, da bi lahko sprobal zadevo predno "skoĆØim" v tak bazen zamenjave veĆØjih obsežnosti Very Happy.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 29, 2022 00:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈestitam! Uživaj
_________________
"Whenever we find connoisseurship operating within science or technology we may assume it persists only because it has not been possible to replace it by a measurable grading." Michael Polanyi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dabiblo



Pridružen/-a: Pon Mar 2017 14:27
Prispevkov: 153
Kraj: Zasavje

PrispevekObjavljeno: Čet Dec 29, 2022 23:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma je napisal/a:
ƈestitam! Uživaj


Hvala. Zaenkrat zelo zadovoljen.

ƈe bo streamer dolgoroĆØno ostal v sistemu, mu sĆØasoma privoÅ”ĆØim Å”e linearni power supply.
https://www.mcru.co.uk/product/mcru-linear-power-supply-for-primare-np5-prisma-network-player/?v=ce774d9cab3a

To naj bi bila edina, recimo hiba streamerja out of the box, a Primare tega ni skrival že ob premieri in so odkrito priznali, da so to naredili zavoljo dostopnejÅ”e cene, ker v vsakem primeru ogromno kupcev potem skaĆØe v druge vode kar se napajanja tiĆØe in bi s tem, ko bi veĆØ poudarka delali na napajanju in s tem dvigali ceno produktu, zgolj dali na trg manj dostopen hardware.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dabiblo



Pridružen/-a: Pon Mar 2017 14:27
Prispevkov: 153
Kraj: Zasavje

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 10, 2023 13:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tule bi se lepo zahvalil forumaÅ”u @avolites (Jernej), za res nesebiĆØno pomoĆØ, ki mi zelo veliko pomeni, saj si mi olajÅ”al pot v iskanju "svetega grala" Very Happy. Kaj veĆØ ne bi razkrival. Hvala zaenkrat in se vidiva.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe