Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Arcam ST60 ali Cambridge Azur 851N?
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
GoldProf



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 15:15
Prispevkov: 527

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 08, 2022 13:25    Naslov sporočila: Arcam ST60 ali Cambridge Azur 851N? Odgovori s citatom

Poznavalci DAC-Streamerjev, katerega od teh dveh modelov izbrati. Vljudno prosim, izognite se drugim imenom, izljuĆØno obravnavajte ta dva modela iz naslova.
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1005
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 08, 2022 17:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Cambridge bi se osebno ognil, tudi v primerjavi s kitajci.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 09, 2022 07:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moj zet, torej mož moje hĆØere ima sedaj super streamer Cambridge Edge, pred tem pa je imel model 851. Oba delata brezhibno in sta zvokovno zelo vredu. Po moje je kakÅ”en velik strah odveĆØ.
Z Arcamom pa nimam izkuŔenj.

Lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1005
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 09, 2022 10:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Cambridge ni veĆØ približek tega kar je bil, pa Å”e takrat ko je bil nekaj, ni bil nevem kaj. Zdaj je pa sploh 100% pod trgovsko verigo Richer sounds. To je tako, kot bi imel Big Bang svojo audio kolekcijo. Jaz osebno je ne bi kupil, verjetno pa bi bila popolnoma ustrezna za v kakÅ”no mladinsko buum-buum sobo. No, toliko o Cambridgeu. Raje kupim kitajca, so v vzponu, ponujajo inovativne reÅ”itve, se trudijo s kvaliteto, so odzivni...
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 09, 2022 14:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@ luka79, a ti to iz svojih izkuÅ”enj ali kar tako malo ĆØez palec iz nagooglanega ? ƈe iz izkuÅ”enj, daj prosim deli jih z nami.

Lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1079
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 09, 2022 20:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kar se mojih izkusenj tice je CA ok. Ima ga veliko audiofilov, od streamerjev, transportovā€¦ Tudi sam sem imel dobro poznanega dacmagica, potem ferste serije 7xx in 8xx in je bilo zelo korektno. In torej tudi za zelo korektno ceno seveda. Tudi ti novejsi streamerji rangirajo vedno dokaj visoko. Zdaj vidim, da so cene kar poskocile, ali pa imam tak obcutek. Moj glas gre komot za CAā€¦
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BorG



Pridružen/-a: Tor Avg 2020 14:28
Prispevkov: 11
Kraj: Menges

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2022 07:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

luka79 je napisal/a:
Cambridge bi se osebno ognil, tudi v primerjavi s kitajci.

Ja tole pa zasluži kakÅ”no konkretno dodatno informmacijo. Po mojih izkuÅ”njah in izkuÅ”njah mojih kolegov je CA kar solidna firma. Sam sem nekajkrat sliÅ”al njihov CXA81 ojaĆØevalec in sem bil prijetno pozitivno preseneĆØen. Tudi po ocenah raznih revij niso ravno totalen poden.

Tako, da prosim za info. ali gre za osebno slabo izkuŔnjo in kaj konkretno je narobe z CA, ali gre bolj za nabijanje v prazno?

Hvala in LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1005
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2022 19:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sej Samsung je tud solidna firma Mr. Green
Komu Ŕe ni jasno, da je gornje mnenje subjektivno? Prav tako, kot vsa ostala.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
twom



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 21:47
Prispevkov: 221
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2022 20:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Cambridge Sonata NP30. Ceneno narejen, usran vrtljiv gumb, usran integriran USB kljuĆØek za WiFi povezavo, zatikajoĆØ vnesnik, usran app. Glavno, zaniĆØ uporabniÅ”ka izkuÅ”nja. Hvalijo ga samo angkeÅ”ke revije in strani.

Po moje precenjena chip shit roba
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1005
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2022 21:01    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

twom je napisal/a:
Cambridge Sonata NP30. Ceneno narejen, usran vrtljiv gumb, usran integriran USB kljuĆØek za WiFi povezavo, zatikajoĆØ vnesnik, usran app. Glavno, zaniĆØ uporabniÅ”ka izkuÅ”nja. Hvalijo ga samo angkeÅ”ke revije in strani.

Po moje precenjena chip shit roba


ƈe greÅ” what hifi brat je oh in sploh Laughing ƈe pa vpraÅ”aÅ” naĆØitane audiofile pa sploh ni debate.
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BorG



Pridružen/-a: Tor Avg 2020 14:28
Prispevkov: 11
Kraj: Menges

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2022 07:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No lepo, da sebe imenujeÅ” naĆØitan audiofil..... Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1005
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2022 09:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

BorG je napisal/a:
No lepo, da sebe imenujeÅ” naĆØitan audiofil..... Very Happy


Daj, skuŔaj prerasti osnovnoŔolski "to si ti, kaj sem pa jaz".
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2022 09:53    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne razumem, kaj nabijate brez veze. A to svoj ubogi ego pumpate al kaj ? ƈlovek je lepo vpraÅ”al za mnenje glede CA in Arcama. Pa ne nadudlane iz googla, ampakt tiste, ki so mogoĆØe imeli ali jih Å”e imajo osebne izkuÅ”nje z njima.
Kot sem že povedal, streamer 851 je za svoj denar super in pika. Lastne izkuŔnje seveda.

Lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
epic



Pridružen/-a: Sob Nov 2009 15:12
Prispevkov: 188
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2022 12:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ko sem kupoval streamer, mi je bil omogocen preizkus CA 851 (Digitalija). V dveh dneh izdatnega poslusanja nisem nasel (slisal) nic takega, kar bi motilo, prej nasprotno. Sistem: Parasound A21+, E.A.R. Acute CD, Magneplanar MG 1,7.
Za nakup se kasneje nisem odlocil s preprostega razloga - streamer je svoje mesto nasel v manjsem sistemu v dnevni sobi in AC se mi je za tamkajsnje razmere zdel predober. Kupil 2 meseca star Bluesound Node, zadovoljen. Ga pa CA zvokovno prekasa.

@luka79, s katerimi CA streamerji si se ti srecal doma? Pa ne mislim v cajtengih ali pa na netu...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 1005
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2022 17:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A nisem objasnil, da se izogibam CA Richer Sounds produktov? Rolling Eyes
Zakaj potem misliÅ”, da se (in to celo doma) sreĆØujem z njimi?
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 1 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe