Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

NewForce ojačevalec
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 16, 2009 21:31    Naslov sporočila: NewForce ojačevalec Odgovori s citatom

Trenutno delam na pridobivanju materiala za sestavo ojačevalca, kateri bo baziral na Nuforce modulih in bo končna stopnja. Danes sem bil pri Mali-ju in sem nabavil ohišje (POH-103). Priključek za elektriko, priključke za zvočnike in Neutrik konektorje že imam, tako da mi ostane samo še stikalo in morda tudi led dioda.

NewForce pa zato, ker se lahko prebere zelo podobno kot Nuforce in bo po vseh zasledenih testih, ter prebranih postih v Nuforce ojačevalcih, resnično lahko nova moč.

Fotografije sledijo v kratkem!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 18, 2009 00:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi admin ima novo ohisje za spravitev Nuforce elektronike. Mislim, da imam celo isto ohišje. Navadne sravfe so mi zamenjali z imbus varianto, prav tako pa ni rež za hlajenje.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 21, 2009 13:32    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moje ohišje izgleda tako:



Ga pa imam že doma!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 14, 2009 23:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes sem pa delal tole:



Tole je muka za delat, ene dele aluminija sem izrezal z zago za sniclanje, k sreci sem imel profi vrtalnik in pa masinco na katero se pritrdi mini rasplca in pod visokimi obrati odbrusis aluminij. Sedaj pride na vrsto varianta kako pritrdit vezja v ohisje - tisti deli na katere se pritrdi marticna plosca v racunalniku so preveliki.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 15, 2009 12:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Senca in Tranci, ko bo fertik in ulaufano, nas le počastita s slušnimi vtisi. Razz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
igor0203



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 12:33
Prispevkov: 638
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 15, 2009 13:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kaj pa če bi jih zapikal na spodnjo stranico?

edit: Mislim nosilce, dobijo se že 5mm.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 15, 2009 15:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
Sedaj pride na vrsto varianta kako pritrdit vezja v ohisje - tisti deli na katere se pritrdi marticna plosca v racunalniku so preveliki.
Have a nice Day

Matt


Sam sem nabavil skoraj identično ohišje (osnovna razlika je v tem, da so pri meni zračne reže na vrhu) in sem dobil poleg tudi ploščo na katero bom lahko pritrdil vezje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 28, 2009 14:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Trenutno se že dva dni ukvarjam s tem:


Danes bom verjetno zadevo priklopil pa da vidim ali špila zadeva.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PrimozS



Pridružen/-a: Pon Jan 2009 10:00
Prispevkov: 90
Kraj: VG

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 28, 2009 15:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lepo lepo ... vidim, da nisem edini, ki je zadnje dni "zabil" s spajkalnikom v roki Smile

Jaz pa servisiram oz osvežujem svoje vintage napravice ...
_________________
OK

LP

Primož
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Senca



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 7:25
Prispevkov: 888
Kraj: Logatec

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 28, 2009 18:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

trancedeejay je napisal/a:
Trenutno se že dva dni ukvarjam s tem:


Danes bom verjetno zadevo priklopil pa da vidim ali špila zadeva.
Have a nice Day

Matt


Nisem vedel, da imaš tudi ti original Nuforce module. Izgleda lepo! Ko boš pa zadevo priklopil pa le napiši prve vtise!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 30, 2009 07:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

HI
Mimgrede, pazi, da imaš primerne konektorje za priklop zvočnikov. Sem včeraj priklopil (in stokrat pregledal povezave da je vse ok) in valda čisto mi je skliznilo s pameti glede konektorjev - konektorji niso izolirani. K sreči sem priklopil čisto za kratek čas in ni nič crknilo. Torej meni zadeva deluje, samo priklopne terminale moram še zamenjat.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PrimozS



Pridružen/-a: Pon Jan 2009 10:00
Prispevkov: 90
Kraj: VG

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 30, 2009 08:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, je že res, da niso izolirani - AMPAK saj imajo v plastiki eno tako "vodilo" - luknja mora biti ustrezno večja in se zadeva izzide ... Jaz uporabljam enake temrinale in ni bilo nikdar težav ...
_________________
OK

LP

Primož
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 30, 2009 10:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, pri priklopu zvočniških konektorjev je treba paziti, da se minus pol ne stika ohišja oziroma mase. V nasprotnem primeru naredimo šlus.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 30, 2009 11:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PrimozS je napisal/a:
Ja, je že res, da niso izolirani - AMPAK saj imajo v plastiki eno tako "vodilo" - luknja mora biti ustrezno večja in se zadeva izzide ... Jaz uporabljam enake temrinale in ni bilo nikdar težav ...


Ja sem danes opazil, da moraš narest dober centimete luknjo in da se plastiki skupaj stakneta. Bomo danes poštimal in sfiniširal.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 02, 2009 07:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo ojačevalnik je fertik, edino kar je, nisem priklopil XLR konektorjev. Včeraj sem ga priklopil na NAD C355 na pre-out, da sem lahko reguliral glasnost. Zadeva špila solidno in bo čisto ok za zadnje zvočnike v surroundu. Ko pridem zvečer domov pripnem slike.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe