Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

marohei maduro s
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 28, 2022 16:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Šel sem poslušat to fascinantno postavitev in lahko reèem, da sem bil izjemno zadovoljen. Vse sprememebe so se dale razbrati na vseh spremenjenih elementih. Zakljuèke lahko dela le lastnik, ki mu je najbolj jasna osnova in vsi odmiki. Prviè sem tudi slišal lampaša, da je zares tako pel, kot bi moral vsak. Hvala za pouèno izkušnjo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
anzec



Pridružen/-a: Ned Jul 2014 19:10
Prispevkov: 230
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Jan 29, 2022 21:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala.
Menjava nazaj, samo zvocniskega kabla na polk cobra (5m, enojna) je potrdila ugotovitve. Izgubil sem visino odra in zrak. Je pa bistveno bolj prizanesljivo sedaj s slabsimi posnetki.
Par minut poslusanja joztomovih kablov je dalo tudi zanimive ugotovitve. Za moj okus so bili bolj polni, sirsi stage, manj aira in pozicije v prostoru. Kakorkoli, za moj okus se vedno zmagajo maduro s. Pritegnejo in imajo tist prestiz.
Predvsem so mi zanimivi, ker so tako zelo drugaèni. Kaj bi bilo na dolgi rok, pa morda kdaj javim, ce bo opcija za poslušanje. Sem se v hifi poburteti in se tudi dobrega navelicam...

Je pa joztom prinesel se svoj ojacevalec. Zvocniki popolnoma neprimerni za 350w na kanal, ampak so bili popolnoma primerljivi z referencnimi tranzistorji, ki sem jih poslusal na tem sistemu. Amp je imel vse, zelo dobro risanje slike in precej dober vokal, kjer so me drugi tranzistorji precej razoèarali.

Anze
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe