Pomoè pogostih vprašanjPomoè pogostih vprašanj   IšèiIšèi   Seznam èlanovSeznam èlanov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporoèilPrijava za pregled zasebnih sporoèil   PrijavaPrijava 

Prosim za pomoè.
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporoèilo
alenvprekršku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 21, 2009 10:44    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

Poglej kaj sem najdel.
http://www.wdtvc.com/2009/04/06/how-to-config-wifi-usb-adapter-with-wd-tv/
http://b-rad.cc/wdlxtv
http://www.wdtvc.com/2009/04/09/how-to-setup-rtorrent-and-wtorrent-with-wd-tv-hd/

WiFi, network in torrenti. Sicer mi niè ni jasno, vendar tipom to laufa.
Noro.
Mislim da bom jaz kar My book nosil po stanovanju.
Lp A
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
knap



Pridružen/-a: Èet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 21, 2009 14:25    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

zanimivo, nisem vedel da to obstaja

tudi nmt-ji imajo ogromno število dodatkov, takšne in drugaène softwarske dodatke, èe bi hotel veèino sprobat potem bi moral vzet par mesecev dopusta...
tako pa imam zaenkrat samo 2 jukeboxa (filmski in glasbeni) ter torrent odjemalec

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
alenvprekršku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 22, 2009 07:04    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

WD TV HD Prviè v uporabi!

Nesel bratu. Naložila zadnjo razlièico FW. Se konèa z .06.
Pri njemu je že ene filme predvajal z kvadratki ki so se pojavljali in izginjali. Šumnikov v enih filmih ni prikazoval. è je bil e z strešico...

Pridem domov. Priklopim z komponentnim kablom na moj CRT TV. Zaženem in izberem 1080p film Vicky, Christina, Barcelona. Slika je lepa. Zaèneva uživati èeprav ni vseh èrk pravilno izpisal. Po preteku 20 min. filma, se ustavi. Modri luèki na 1TB WD My book-u nehata izmenièno utripati. Obe sta goreli. Ekran pa je bil zelen.
Na daljincu ni prijelo nobeden ukaz. Poskusim resetirati na reset knofek in zopet NIÈ!
Moral sem izklopiti iz omrežja. Nesem disk do PC-ja in vse OK. Dela.
Vrnem disk na WD TV, ki je do takrat bil izklopljen. Priklopim, zaženem, dam ponovno na film.
Predvajati ga je zaèelo. Poskusim še z drugimi. Delajo. Šumniki in sièniki pa ne.
Noèe delati edino Shrek.mkv. Napiše nekaj vstilu, da ga ne more predvajati.
Ker je bilo že pozno sem vse skupaj ugasnil.

Prosim koga z izkušnjami da pove, ali je to normalno? Moram vrniti prodajalcu?
Kaj Å¡e naj probam? Ponovno FW? Kateri? Lahko komu prinesem WD-ja?
Vse skupaj me spominja na DivX-e v zaèetku DVD predvajalnikov.
Pa tako vesel sem bil vstopa v HD svet.

Hvala za vsako pomoè.
Lp Alen
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 22, 2009 07:38    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

Toèno zaradi teh problemov, in ker so mi s tem ne da ukvarjat in prebirat stotine forumov in faq-ujev, ostajam kar na obiènih dvd-jih, tudi divx-ov in podnapisov se mi ne da iskat in kopirat.

Zato mi tudi Squeeze že 2 tedna doma leži v škatli, ker imam podobne probleme kot ti.

Pa saj ti bodo fantje pomagali, ne obupat, èez èas se ti bo itak zdelo podobne probleme samoumevno odpravit.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
acoustic pref



Pridružen/-a: Sob Apr 2009 9:01
Prispevkov: 31
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 22, 2009 08:12    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

alenvprekršku je napisal/a:
WD TV HD Prviè v uporabi!

Nesel bratu. Naložila zadnjo razlièico FW. Se konèa z .06.
Pri njemu je že ene filme predvajal z kvadratki ki so se pojavljali in izginjali. Šumnikov v enih filmih ni prikazoval. è je bil e z strešico...

Pridem domov. Priklopim z komponentnim kablom na moj CRT TV. Zaženem in izberem 1080p film Vicky, Christina, Barcelona. Slika je lepa. Zaèneva uživati èeprav ni vseh èrk pravilno izpisal. Po preteku 20 min. filma, se ustavi. Modri luèki na 1TB WD My book-u nehata izmenièno utripati. Obe sta goreli. Ekran pa je bil zelen.
Na daljincu ni prijelo nobeden ukaz. Poskusim resetirati na reset knofek in zopet NIÈ!
Moral sem izklopiti iz omrežja. Nesem disk do PC-ja in vse OK. Dela.
Vrnem disk na WD TV, ki je do takrat bil izklopljen. Priklopim, zaženem, dam ponovno na film.
Predvajati ga je zaèelo. Poskusim še z drugimi. Delajo. Šumniki in sièniki pa ne.
Noèe delati edino Shrek.mkv. Napiše nekaj vstilu, da ga ne more predvajati.
Ker je bilo že pozno sem vse skupaj ugasnil.

Prosim koga z izkušnjami da pove, ali je to normalno? Moram vrniti prodajalcu?
Kaj Å¡e naj probam? Ponovno FW? Kateri? Lahko komu prinesem WD-ja?
Vse skupaj me spominja na DivX-e v zaèetku DVD predvajalnikov.
Pa tako vesel sem bil vstopa v HD svet.

Hvala za vsako pomoè.
Lp Alen
Hi Alen, kot prvo my Book je tovarniško formatiran menda v formati FAT (kjer seka filme na max.4GB, tako da imaš vsak film v dveh ali 3 delih). Treba ga je priklopiti na comp in sformatirati v SATA (nisem raèunalnièar zato je lahko tudi obratno-opisujem postopek, ki sem ga tudi jaz dal skozi). Formatiranje je enostaven postopek, saj sem tudi jaz to naredil sam. Potem bodo filmi v celi dolžini in jih bo WD HD-TV normalno predvajal. Bodo pa ostali problemi s podnapisi, kar sem napisal že v prvem opisu WD TV-ja. Morda èe se bomo lastniki obrnili na WD bo kdaj èital tudi šumnike;)

LP in uživaj, ko bo vse poštimano boš z njim zadovoljen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo Obišèi avtorjevo spletno stran
alenvprekršku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 22, 2009 08:37    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

acoustic pref je napisal/a:
alenvprekršku je napisal/a:
WD TV HD Prviè v uporabi!

Nesel bratu. Naložila zadnjo razlièico FW. Se konèa z .06.
Pri njemu je že ene filme predvajal z kvadratki ki so se pojavljali in izginjali. Šumnikov v enih filmih ni prikazoval. è je bil e z strešico...

Pridem domov. Priklopim z komponentnim kablom na moj CRT TV. Zaženem in izberem 1080p film Vicky, Christina, Barcelona. Slika je lepa. Zaèneva uživati èeprav ni vseh èrk pravilno izpisal. Po preteku 20 min. filma, se ustavi. Modri luèki na 1TB WD My book-u nehata izmenièno utripati. Obe sta goreli. Ekran pa je bil zelen.
Na daljincu ni prijelo nobeden ukaz. Poskusim resetirati na reset knofek in zopet NIÈ!
Moral sem izklopiti iz omrežja. Nesem disk do PC-ja in vse OK. Dela.
Vrnem disk na WD TV, ki je do takrat bil izklopljen. Priklopim, zaženem, dam ponovno na film.
Predvajati ga je zaèelo. Poskusim še z drugimi. Delajo. Šumniki in sièniki pa ne.
Noèe delati edino Shrek.mkv. Napiše nekaj vstilu, da ga ne more predvajati.
Ker je bilo že pozno sem vse skupaj ugasnil.

Prosim koga z izkušnjami da pove, ali je to normalno? Moram vrniti prodajalcu?
Kaj Å¡e naj probam? Ponovno FW? Kateri? Lahko komu prinesem WD-ja?
Vse skupaj me spominja na DivX-e v zaèetku DVD predvajalnikov.
Pa tako vesel sem bil vstopa v HD svet.

Hvala za vsako pomoè.
Lp Alen
Hi Alen, kot prvo my Book je tovarniško formatiran menda v formati FAT (kjer seka filme na max.4GB, tako da imaš vsak film v dveh ali 3 delih). Treba ga je priklopiti na comp in sformatirati v SATA (nisem raèunalnièar zato je lahko tudi obratno-opisujem postopek, ki sem ga tudi jaz dal skozi). Formatiranje je enostaven postopek, saj sem tudi jaz to naredil sam. Potem bodo filmi v celi dolžini in jih bo WD HD-TV normalno predvajal. Bodo pa ostali problemi s podnapisi, kar sem napisal že v prvem opisu WD TV-ja. Morda èe se bomo lastniki obrnili na WD bo kdaj èital tudi šumnike;)

LP in uživaj, ko bo vse poštimano boš z njim zadovoljen.


To mi je brat že prej naredil. Nisem mogel .mkv datoteke movat iz C diska v G disk. Po posegu, pa sprejme datoteke vseh velikosti.
Dvomim da bi to bil problem. Sad
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
knap



Pridružen/-a: Èet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 22, 2009 12:25    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

najprej kar moraš naredit je to da predvajaš veè (vsaj 3, 4 ..) razliène filme da izkljuèiš problem v filmu (napaèno zakodiran film)

èe ti res vsi štekajo potem je morda res kaj narobe z wd tv, èeprav dvomim ....

kot sem že napisal, potegni kakšen film od esir, ctrlhd, don - imajo kvalitetne ripe -brez napak...

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
alenvprekršku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 22, 2009 12:28    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

knap je napisal/a:
najprej kar moraš naredit je to da predvajaš veè (vsaj 3, 4 ..) razliène filme da izkljuèiš problem v filmu (napaèno zakodiran film)

èe ti res vsi štekajo potem je morda res kaj narobe z wd tv, èeprav dvomim ....

kot sem že napisal, potegni kakšen film od esir, ctrlhd, don - imajo kvalitetne ripe -brez napak...

LP


Bom poskusil dobiti tudi to. Imam kronièno pomankanje èasa.
Pregledal bom Å¡e nekaj filmov.
Lp A
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
knap



Pridružen/-a: Èet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 22, 2009 15:07    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

èe ti še vedno šteka paè morda še lahko naložiš starejši firmware in vidiš èe je razlika

èe tudi to ne pomaga pa vrni napravo in vzami nmt Smile,ne rabiš veè zunanjega diska

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
alenvprekršku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 22, 2009 15:58    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

knap je napisal/a:
èe ti še vedno šteka paè morda še lahko naložiš starejši firmware in vidiš èe je razlika

èe tudi to ne pomaga pa vrni napravo in vzami nmt Smile,ne rabiš veè zunanjega diska

lp


Eureka!

ÈŽŠ delajo! Dal na nastavitvah na Central Europe (1250).
Sedaj gledam Vicky, Christina, Barcelona in mislim da je že šlo èez tisti kritièen moment.
Bom poskusil èimveè materijala pregledati.

Hvala vam fantje za nesebièno pomoè, nasvete in podporo.
Pridem kmalu z novimi vprašanji.

Lp Alen
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
alenvprekršku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 22, 2009 16:12    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
Toèno zaradi teh problemov, in ker so mi s tem ne da ukvarjat in prebirat stotine forumov in faq-ujev, ostajam kar na obiènih dvd-jih, tudi divx-ov in podnapisov se mi ne da iskat in kopirat.

Zato mi tudi Squeeze že 2 tedna doma leži v škatli, ker imam podobne probleme kot ti.

Pa saj ti bodo fantje pomagali, ne obupat, èez èas se ti bo itak zdelo podobne probleme samoumevno odpravit.

Lp

Numb in ostali...

Resnièno so forumi velika baza znanja. Mene najbolj zavira neznanje anglešèine. Sem omejen na Slovenske in ex YU forume. Pa vendar. Evo, par namigov sem dobil in je že lažje.
Je vse skupaj kot "Kolumbovo jajce". Zelo enostavno, ko ti nekdo pokaže!

Še enkrat ponavljam: Èe kdo potrebuje popravilo pipe, mu z veseljem pomagam. Jaz sem za PC-je že rahlo prestar. Še to besedilo tipkam z dvema prstoma, iskajoè èrke.

Bodite pridni.
Lp A
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
acoustic pref



Pridružen/-a: Sob Apr 2009 9:01
Prispevkov: 31
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 22, 2009 19:09    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

alenvprekršku je napisal/a:
knap je napisal/a:
èe ti še vedno šteka paè morda še lahko naložiš starejši firmware in vidiš èe je razlika

èe tudi to ne pomaga pa vrni napravo in vzami nmt Smile,ne rabiš veè zunanjega diska

lp


Eureka!

ÈŽŠ delajo! Dal na nastavitvah na Central Europe (1250).
Sedaj gledam Vicky, Christina, Barcelona in mislim da je že šlo èez tisti kritièen moment.
Bom poskusil èimveè materijala pregledati.

Hvala vam fantje za nesebièno pomoè, nasvete in podporo.
Pridem kmalu z novimi vprašanji.

Lp Alen
Hi Alen,

kje pa so te nastavitve za Central Europe, jaz ga imam že ene 3 mesece pa tega še nisem pogruntal Sad

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo Obišèi avtorjevo spletno stran
alenvprekršku



Pridružen/-a: Pet Nov 2008 14:09
Prispevkov: 890
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 22, 2009 20:04    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

acoustic pref je napisal/a:
alenvprekršku je napisal/a:
knap je napisal/a:
èe ti še vedno šteka paè morda še lahko naložiš starejši firmware in vidiš èe je razlika

èe tudi to ne pomaga pa vrni napravo in vzami nmt Smile,ne rabiš veè zunanjega diska

lp


Eureka!

ÈŽŠ delajo! Dal na nastavitvah na Central Europe (1250).
Sedaj gledam Vicky, Christina, Barcelona in mislim da je že šlo èez tisti kritièen moment.
Bom poskusil èimveè materijala pregledati.

Hvala vam fantje za nesebièno pomoè, nasvete in podporo.
Pridem kmalu z novimi vprašanji.

Lp Alen
Hi Alen,

kje pa so te nastavitve za Central Europe, jaz ga imam že ene 3 mesece pa tega še nisem pogruntal Sad

LP


V meniju SETTINGS (narisana zobnika)
greš z levo ali desno pušèico na Settings System (narisan je WD TV) Pritisneš enter. V podmeniju potem greš z pušèico gor ali dol na
Additional encoding support. Klikni enter in se ti odpre meni z možnimi jeziki. Izberi Central Europe (Windows-1250). Potrdiš z enter in to je to.
Za povratek pa pušèica(back).

Uživaj,
Lp Alen
_________________
B&O Fan in audiofil z OKM!
... it's not just about what your equipment does, it's about how it makes you feel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
knap



Pridružen/-a: Èet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 22, 2009 20:09    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

nimam wd vendar mislim da moraš imet najnovejši beta firmware Question

glede mkv, wmv pa jih jaz imam cca 40 na nmt-ju in mi še noben ni zaštekal
1080p in 720p - vse prebavi brez problema, tudi najbolj intenzivno akcijo

zadnjiè me je navdušil quantum of solace 1080p, res odlièna slika in dts zvok, priporoèam

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
knap



Pridružen/-a: Èet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 22, 2009 20:28    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

tukaj je napisano veliko o "hd release groups"

http://filesharingtalk.com/vb3/f-bittorrent-43/t-list-your-favourite-hd-release-group-275962

torej obstajajo scenske grupe ki se držijo doloèenih pravil o velikosti ripa....in imajo posledièno slabšo kvaliteto in pa nescenske (izvenscenske?) skupine ki pa pa teh omejitev nimajo, posledièno so datoteke veèje velikosti, boljša kvaliteta

to pa ne pomeni da npr. septic, refined, sinners ipd scenske skupine niso za pogledat, èe drugega ni so tudi te ok

èe pa je esir, ctrlhd, ill ...navoljo potem pa ni dvoma da je to boljša izbira

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
Pokaži sporoèila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino Èasovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni èas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Stran 4 od 5

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe