Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Marantz SC-11S1 in SM-11S1
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
gcn64



Pridružen/-a: Sob Apr 2009 23:55
Prispevkov: 17
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 05, 2009 23:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka:

Res je, da je videz malo pomemben pri teh stvareh. Ampak glede na to, da nisem nek audiofil ampak bi paĆØ rad imel nek vrhunski hifi sistem, Å”teje tudi videz. Marantzova S serija je neverjetno lepo oblikovana (vsaj meni). Za ta denar bi mogoĆØe kje res lahko dobil Å”e kak ''boljÅ”i'' HI END ampak jaz verjetno nebi zaznal kakÅ”ne pretirane razlike. Upam da me razumeÅ” in da nisem preveĆØ zabluzil:)

doberman:

omenjeni KIMBER kabli so mi kr zanimivi moram reĆØt. Cenovno in vse. VeÅ” mogoĆØe kje v SLO bi se jih dalo dobit?

audiomaniac:

kolikor vem (sem že spraÅ”eval) se da te komponente dobit pri avdirektu. Je kdo že kaj naroĆØal tam? Majo nižje cene kot so priporoĆØene...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 05, 2009 23:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kimber kablovje ima Intek.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiomaniac



Pridružen/-a: Čet Nov 2008 11:40
Prispevkov: 987
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 05, 2009 23:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

@ gcn64

sumljivo !! Confused kako pa poslujejo !? a plaĆØaÅ”, pol pa ĆØakaÅ” ... !?

ĆØe boÅ” imel zadeve samo za gledat (se malo hecam!) je ok, ampak jaz za ta denar vseeno ne bi naroĆØal preko interneta itd. !?
_________________
I may not always be right but, I'm never wrong !
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
gcn64



Pridružen/-a: Sob Apr 2009 23:55
Prispevkov: 17
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 05, 2009 23:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

To sem se samo malo pozanimal. Do plaĆØila Å”e niti nisem priÅ”el:) Itaq da je za tako vsoto denarja treba biti pazljiv. Podobna stvar se mi zdi da je PC giga. Podobne cene. Kako pridejo do njih mi niti malo ni jasno. Sej ĆØe se da dogovorit za kakÅ”no probo pa da je vse ok, potem vredu...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gcn64



Pridružen/-a: Sob Apr 2009 23:55
Prispevkov: 17
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 05, 2009 23:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pastilence hvala za info...

sem že poslal mail za cenik Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
acoustic pref



Pridružen/-a: Sob Apr 2009 9:01
Prispevkov: 31
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 06, 2009 08:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nakup preko web-a je za kupca zelo ugodna varianta, saj so zato pri teh trgovcih cene nižje, ker ne rabijo salonov in trgovin.
Hkrati pa je edino na ta naĆØin nakupa kupec zakonsko zaÅ”ĆØiten, da lahko v zakonskem roku vrne kupljeno robo brez da navede vzrok za vraĆØilo (seveda v originalni embalaži). Torej kupiÅ” doma preskusiÅ”, za kar je veĆØ kot dovolj ĆØasa in ĆØe ti ne ustreza vrneÅ”. Torej enako kot bi si v trgovini izposodil na posluÅ”anje, le da imaÅ” veĆØ ĆØasa. StroÅ”ek kupca je v primeru vraĆØila le poÅ”tnina.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
doberman



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 17:19
Prispevkov: 52
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 06, 2009 09:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kako sem lahko imel zadevo doma - lepo !!! Na mojo sreĆØo - poznam ljudi v B.B. - imel Marantz PM 11S - novejÅ”i model pa posluÅ”al v Zagrebu - ker tu pri nas o njem ni ne duha ne sluha !!!
Pozanimaj se dobro o ceni - ker pri nas so Å”e vedno nekateri veliki voluharji, saj imajo marže na posameznih komponentah Å”e posebej pri dragih zadevah vse tja do 40 %....ƈe ti je za malo, da profitiraÅ” na eni komponenti od 600 do 800 EUR brez popusta - ne govorim o akcijah, potem kopuj pri nas - drugaĆØe pa v Angliji - kimber kablovje je pa dražje v Angliji in kopuj v NemĆØjii - kje kopuvati je treba paĆØ prej preveriti. ƈe pa kdo misli, da ga nategujem pa se lahko oglasi pri meni in mu pokažem originalne raĆØune iz Anglije - od kablov pa vse tja do zvoĆØnikov. Pri nas se zadev ne splaĆØa kopuvati, ker so Å”e vedno daleĆØ za opicami !!!

Lep teden Ŕe naprej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 06, 2009 13:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za marsikakÅ”no stvar to ne velja. Marsikatera stvar je pri nas cenejÅ”a kot v tujini. Seveda pa so v tujini veĆØkrat kakÅ”ne akcijske ponudbe. Recimo v Soul Audio dobiÅ” robo sigurno ceneje kot kjerkoli drugje po Evropi.
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
doberman



Pridružen/-a: Pon Jul 2008 17:19
Prispevkov: 52
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 06, 2009 13:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vsak hvali svojega konja, kar je znaĆØilno za nas Slovence...ƈe je tako, potem se naj obrne na vas - koliko zadeva stane in bo iz prve roke izvedel, ĆØe mu lahko ponudite ceneje kot recimo v mojem primeru iz same Anglije...Sam se naj prepriĆØa - jaz sem se na mojo sreĆØo že !!! Ne vem, kakÅ”na je cena pri vas, vendar sem zadevo preĆØekiral drugod po Sloveniji - Å”e enkrat povdarjam, da ne gre za akcije temveĆØ normalne cene !!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
canyonn



Pridružen/-a: Pon Apr 2009 15:53
Prispevkov: 640
Kraj: kanal

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 06, 2009 15:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Marantz serija 11, nova, na zalogi v Canyon audio ,Kotnikova 30,odprto vsak ponedeljek in sredo,cene najboljŔe .....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041775119
gcn64



Pridružen/-a: Sob Apr 2009 23:55
Prispevkov: 17
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 06, 2009 17:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

acoustic pref:

vse povedano drži. Toda kako pojasniti tudi do 1000 ā‚¬ nižje cene npr. pri PC gigi, kot pa je cena pri recimo mimovrste, ki je tudi spletna trgovina?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gcn64



Pridružen/-a: Sob Apr 2009 23:55
Prispevkov: 17
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 06, 2009 18:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nekaj me Ŕe zanima...

marantzova ojaĆØevalec ter predojaĆØevalec omenjena v naslovu teme imata možnost vezave tako preko XLR kot preko RCA. In ĆØe naprimer cd-player nima te možnosti, je kakÅ”na razlika ĆØe povežem cd-player z ojaĆØevalcema preko RCA ter ojaĆØevalca med sabo preko XLR? Ali je najbolje oboje povezati kar preko RCA...

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Å kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 06, 2009 18:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz bil dal XLR kjer se le da.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
acoustic pref



Pridružen/-a: Sob Apr 2009 9:01
Prispevkov: 31
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 06, 2009 21:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gcn64 je napisal/a:
acoustic pref:

vse povedano drži. Toda kako pojasniti tudi do 1000 ā‚¬ nižje cene npr. pri PC gigi, kot pa je cena pri recimo mimovrste, ki je tudi spletna trgovina?
To bi težko komentiral, vsaka firma ima paĆØ svojo politiko cen, na katero vpliva marsikaj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ak



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 22:25
Prispevkov: 72
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 06, 2009 21:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

gcn64 je napisal/a:

....Res je, da je videz malo pomemben pri teh stvareh. Ampak glede na to, da nisem nek audiofil ampak bi paĆØ rad imel nek vrhunski hifi sistem, Å”teje tudi videz. ....
Shocked Confused Shocked

Se opraviĆØujem za popolnoma nekonstruktiven prispevek, vendar si ne morem kaj, da ne bi povpraÅ”al:
ƈe nisi nek audiofil (karkoli že ta definicija pove) ZAKAJ zaboga bi pa rad imel "nek vrhunski hi-fi sistem"? Zakaj si zanj pripravljen plaĆØat 9kā‚¬? A za kazat? A za soseda dražit? Uwohaaa, ti pa maÅ” gnarja...

Prosim, ne razumi me narobe...ne gre za moj gnar niti niĆØ nimam proti Marantzu (sem ga imel, oz. je Å”e v mojem sekundarnem sistemu)...Vendar ĆØe bi rad imel "nek vrhunski hi-fi sistem" za posluÅ”at in ne za kazat, potem predlagam, da se izogneÅ” omejevanju na eno znamko ali Å”e huje na en model ene komponente in na forumu raje postaviÅ” vpraÅ”anje v smislu: "dragi sotrpini (ali souživaĆØi), kaj bi mi priporoĆØili za nakup, ĆØe sem za osnovni hi.fi pripravljen spihat 9kā‚¬? Moja soba je taka in taka, posluÅ”am pa tako in tako musko in med mojim in sosednjim stanovanjem je 3m debela stena...".

Seveda bodo potem zaĆØela deževati vpraÅ”anja, pa sugestije (nekdo je v prejÅ”njih postih omenil beraĆØa in malho...in prav je imel), pa nasveti...vendar boÅ” morda na koncu iz nepregledne množice odgovorov naÅ”el neke smernice, po katerih boÅ” razmiÅ”ljal o nakupu tebi primerega "nekega vrhunskega hi-fi sistema". Morda bo dražji kot 9kā‚¬, morda cenejÅ”i, morda bo lepÅ”i kot Marantz, morda bo grd ko smrten greh (in se bodo sosedje nasmihali)...pomembno pa je, da bo TEBI zvenel božansko. A ja, pa da ga bo lepÅ”a polovica kljub grdoti Å”e vedno tolerirala... Wink

Samo malo v razmislek...pa brez zamere. Nisem hotel biti žaljiv ali nesramen...upam, da tudi ne bo tako (napaĆØno) razumljeno. Cool
_________________
Have fun!
ak
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Stran 2 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe