Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Nmt predvajalniki (hdx, popcorn, egreat...)
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
JJAB



Pridružen/-a: Sob Apr 2014 0:05
Prispevkov: 197
Kraj: Moon

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 11, 2015 15:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Wonder normalno predvaja iz sharanega diska iz drugega PCja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bosty



Pridružen/-a: Sre Mar 2013 12:32
Prispevkov: 64
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 11, 2015 19:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

JJAB je napisal/a:
Wonder normalno predvaja iz sharanega diska iz drugega PCja.

Ja, sem moral pod FAQ it brat, da sem našel:
http://www.xtreamer.net/wonder/faq.html
Kakšne pa so izkušnje v praksi? Ima kdo Xtreamer Wonder doma?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JJAB



Pridružen/-a: Sob Apr 2014 0:05
Prispevkov: 197
Kraj: Moon

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 11, 2015 21:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dober (ko dela), odziven, se zelo malo greje.
Kakovost izdelave porazna, meni je crknil po 3 tednih. V garanciji dobil novega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kumer



Pridružen/-a: Tor Jan 2009 10:45
Prispevkov: 948
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 27, 2015 11:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

danes sem dobil na email info za to zadevo:

https://www.kickstarter.com/projects/1561203377/popcorn-hour-a-500-pro-a-jukebox-for-music-and-mov

Popcorn Hour A-500 PRO: A Jukebox for Music & Movie Lovers

ESS SABRE³² Audio DAC, ES9018K2M

SMP8758 SoC Sigma - Ultra HD 4K - HEVC (H.265)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Avg 27, 2015 11:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

videti je hudo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JanezBlond



Pridružen/-a: Sre Okt 2009 9:50
Prispevkov: 179
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 28, 2015 11:05    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kako je s tem delta sigma ES9018 DAC čipom?
Nekateri ga blazno hvalijo, drugi kritizirajo koncept delta sigma modulacije.
Kaj je na stvari?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 05, 2017 02:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Je slučajno kdo od vas primerjal razne Xtreamerje tako na video ko avdio delu?
Ravno primerjam Xtreamer MK1 in Xtreamer Prodigy. Trenutno sem testiral zvok preko teh dveh naprav, povezava na receiver preko optike. Razlika v zvoku pa šokantna.







Na Prodigy-u povdarjeno basovsko področje, odrezani detajli na višjih frekvencah, zvok pri nizki jakosti nedinamičen, manjši občutek prostora, medtem ko na starem MK1 zvok bolj uravnotežen, veliko detajlov, občutek prostora, bolj realistično vse skupaj.



Sem pa preizkusil Prodigy-a, če predvaja kaj več kot moj stari Xtreamer. Dejstvo je tako, videov s kodekom H.265 ne predvaja noben od omenjenih (prav tako ne AVI). To zmore šele Xtreamer Prodigy 4K.
Pri Prodigy-u je občutno boljši daljinski upravljalnik, prednost pred MK1 verzijo predvajalnika pa je tudi v tem da ni nujno potrebno, da je upravljalnik usmerjen neposredno v enoto da "prime", kar je pri stari verziji moteče. 3D filma nisem preizkusil.

Datoteke s Synology NAS sem predvajal preko ethernet porta.
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 18, 2018 14:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ima kdo Nvidia Shield, zanima me kako deluje, ter kaj je bolje, to ali kak Zappiti?? Oppo naj bi se kvarili, zato ne pride v upoštev.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trancedeejay
Site Admin


Pridružen/-a: Sob Mar 2008 9:01
Prispevkov: 1372
Kraj: Zgornja Besnica

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 10, 2019 20:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi sam gledam za sodobnejšim predvajalnikom raznih video in avdio formatov. Žal je vse več naslovov s kodekom H.265, kar pa moj Xtreamer ne prežveči. Morebiti bi moral kkašnega Zappiti probat od Archus.si. Egon, dej enega na probo, he he.

Katere predvajalnika pa uporabljate ostali?
Have a nice Day

Matt
_________________
MUSIC IS THE KEY
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 10, 2019 20:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zakaj pa ne navaden PC z Kodijem?

Jaz sem kupil PC za ~400€ pred petimi leti in z Kodijem na Debianu lahko predvajam "vse".
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
platar



Pridružen/-a: Tor Mar 2018 12:59
Prispevkov: 11
Kraj: primorska

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 11, 2019 09:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni predvaja vse navaden MiboxS, poleg tega pa imam še ZidooZ9.
Če bi prej vedel da tudi Mibox prežveči vse ter deluje audio passthrough Zidoo-ja sploh ne bi kupoval. Prav tako me preseneča, da vse deluje preko WiFi povezave 5Ghz, tudi 4k tv (T2TV) brez problemov in zatikanja slike.
Na njem imam Kodi 18.3 in preko njega bere vse formate tudi iz NAS-a. (Dolby Vision, DTS-X in DTS-MA, ATMOS, True HD)
Ima le eno slabost, da ga je potrebno na vsakih nekaj 10 dni resetirati, ker se obesi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 11, 2019 19:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz imam zidoo Z9S in dela odlično. Prej sem drgnil Kodija na raznih NUCih, ampak nikakor ni vse delalo z daljincem. Zidota pa obvlada tudi boljša polovica.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 11, 2019 21:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

dr.sah je napisal/a:
Prej sem drgnil Kodija na raznih NUCih, ampak nikakor ni vse delalo z daljincem.

Ali si kot daljinec uporabljal Kore?
Meni se tudi zdi malce neroden, ampak imam tudi tipkovnico in miško tako da ni problema.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 14, 2019 18:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

uporabljal sem Logitech harmony. V osnovi je lepo delalo, vmesnik je lep ko ga spedenaš, a vedno je kaj Malaga nagajalo, zato sem se odločil za zidoo, katerega komot žena upravlja in vse dela lepo tekoče.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 14, 2019 19:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sicer ne uporabljam polne funkcionalnosti Kodi, vendar mi povsem dobro služi daljinec "Remote for Kodi/XBMC" na Androidu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Video oprema Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  Naslednja
Stran 38 od 39

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe