Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Zvoèniški kabli - Infinity Oreus

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Stefi



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 17:58
Prispevkov: 116
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 28, 2009 17:05    Naslov sporočila: Zvoèniški kabli - Infinity Oreus Odgovori s citatom

Ker se oglašam prviè, prav lepo pozdravljam vse uporabnike ak foruma, ki ga spremljam že od samega zaèetka. Ugotavljam, da je forum dobro zaživel.
Glede na ostala dva foruma (saj veste katera Wink ) je po mojem mnenju ak najboljši, saj na njem brez pretiranega ekskluzivizma in navijanja za eno samo "pravo" smer v audiu zvemo dosti novega in koristnega.
Le tako naprej!

Zdaj pa k vprašanju: za hišni kino imam majhen sistem, ki vsebuje AV receiver Onkyo SR605, DVD-ja Panasonic S-75 (starejši model) in Pioneer DV-410 (novejši model - upscaling), po potrebi tudi sinov PS3 ter 5.1 zvoèniški komplet Infinity Oreus (solidno ocenjen http://www.area-dvd.de/hardware/infinityoreus.shtml in http://www.infinityloudspeakers.com.au/docs/infinity_oreus_homecinemachoice.pdf. Ker imam zvoènike povezane z navadnim 2,5 mm2 kablom (kupljen v BB), me zanima, kaj oz. koliko bi lahko pridobil z nekim solidnim kablom, npr. QED silver anniversary XT ali podobnim. Preizkusil še nisem, ker nisem imel priložnosti za izposojo drugih kablov.

Za vaše odgovore in mnneja se že vnaprej zahvaljujem.
_________________
Lp, Stefi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Ĺ kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 28, 2009 17:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim da prav veliko ne. To je le zvoèniški komplet v rangu 450€, in ni nekaj posebnega. Pomoje bolje da za ta denar kupiš boljše zvoènike:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
before



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 19:23
Prispevkov: 2796
Kraj: Ruše

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 28, 2009 17:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nakup kakršnih koli dražjih (boljših) kablov kot jih imaš za te zvoènike, bi bil vstran vržen denar. Najbolje je, da si izposodiš neke dobre kable za par dni in se preprièaš da je to res. Wink
_________________
Cenite to kar imate in stremite k boljšemu! To je moj recept za zadovoljstvo.

Audiohedonist
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Stefi



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 17:58
Prispevkov: 116
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 28, 2009 17:38    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pestilence. je napisal/a:
Mislim da prav veliko ne. To je le zvoèniški komplet v rangu 450€, in ni nekaj posebnega. Pomoje bolje da za ta denar kupiš boljše zvoènike:)


Novih ne mislim kupovati. Kdo pa pravi, da sem dal zanje 450€?
_________________
Lp, Stefi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Ĺ kofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 28, 2009 17:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Stefi je napisal/a:
Pestilence. je napisal/a:
Mislim da prav veliko ne. To je le zvoèniški komplet v rangu 450€, in ni nekaj posebnega. Pomoje bolje da za ta denar kupiš boljše zvoènike:)


Novih ne mislim kupovati. Kdo pa pravi, da sem dal zanje 450€?

http://www.bolha.com/oglas3261981/infinity-oreus-5-1

Toliko stanejo novi.

Po mojem mnenju se ne splaèa. Jaz sem dal za 2.1 zvoènike 600€ nekaj èasa nazaj, vse je bilo prikljuèeno na reciever podoben, pa je bila zelo majhna razlika v zvoku. Pa še za 5.1 sistem te bodo kabli ogromno stali.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Stefi



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 17:58
Prispevkov: 116
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 28, 2009 17:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Saj tudi jaz menim podobno, sem paè vprašal, èe ima kdo izkušnje.

Bi pa, èe bi se izkazalo za boljše, menjal samo sprednje in center kable (skupaj najveè 6 m).
_________________
Lp, Stefi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domaèi kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe