Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Paypal???
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
berny28



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 11:09
Prispevkov: 97
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 11, 2009 13:54    Naslov sporočila: Paypal??? Odgovori s citatom

Dober dan soforumaŔi.

MoĆØno me je zamikala ena roba z interneta, pa bi jo moral plaĆØati s pay pal-om. to mi je zaenkrat kot plaĆØilni sistem ĆØista neznanka. A me lahko kdo razsvetli glede tega?

Zelim vam Ŕe veliko audiofilskih užitkov
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 316
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 11, 2009 14:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Paypal je dobra in predvsem varna pogruntavÅ”ĆØina za plaĆØevanje v internetnih trgovinah.

Sedaj ko je paypal na volj (sicer že nekaj ĆØasa) tudi za slovenijo, so vsi problemi odveĆØ. Torej, kaj potrebujeÅ”?

Recima temu 15min ĆØasa (da se registriraÅ”), kreditno kartico in email naslov. Enostavno slediÅ” navodilom, vneseÅ” potrebno UporabniÅ”ko ime in geslo, vneseÅ” Å”tevilko kartice, tip kartice, njeno veljavnost in zadnje 3 Å”tevilke na hrbtni strani (upam, da je pravilno, ker to govorim iz glave).

Ko je tvoj raĆØun enkrat aktiviran, pa lahko poslujeÅ”. Pa ne rabiÅ” se bat. Vsako plaĆØilo preko paypala kakor tudi njegova uporaba sta za uporabnika varni, v kakrÅ”nem koli problemu z transferjem do prodajalca si pa zaÅ”ĆØiten.

Toliko od mene, upam, da ti je kaj koristilo.

Jaz ga uporabljam že nekaj ĆØasa in je vse potekalo BP. Tudi na izpisi mastercarda sem ividel enako cifro, kot sem jo plaĆØal.

Skratka go for it Wink

Lp, G
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
igor0203



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 12:33
Prispevkov: 638
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 11, 2009 14:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz to uporabljam že skoraj 5 let in do sedaj Å”e nisem imel problema. VeĆØinoma za nakupe prek eBaya.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
berny28



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 11:09
Prispevkov: 97
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 11, 2009 14:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kje pa to registriram, oz. Kje pridobim geslo,...?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
hi_musica



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 7:17
Prispevkov: 912

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 11, 2009 14:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

https://www.paypal.com/si

Jaz sem nabavil že mali milijon raznih reĆØi preko spletnih prodajaln s sistemom PayPal. Nikoli nobene težave. Super zadevÅ”ĆØina!

Vili
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 11, 2009 15:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tudi jaz ga imam, in dela BP.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 11, 2009 15:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sploh je super, ker traja plaĆØilo toĆØno 20 sekund, in odpade lavfanje na banko itd.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berny28



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 11:09
Prispevkov: 97
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 11, 2009 15:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fantje hvala do sedaj. Bi pa imel Ŕe eno vpraŔanje.

Kako je kaj z naroĆØanjem iz Kitajske, Hong konga,...
A so Kaki problemi-papirji, carina,...Kako lahko vidim ĆØe je vse O.K. na ebay-u?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
igor0203



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 12:33
Prispevkov: 638
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 11, 2009 15:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Glej da ima prodajalec ĆØim viÅ”ji % feedbacka. Jaz osebno tiste pod 98% ne gledam(ĆØe ima preko 1000 feedbacka) in si prej preberem kaj so kupci napisali, da je Å”lo narobe.
Za naroĆØanje iz HK, Kitajske je dobro imeti ali fakturo ali link do oglasa na eBayu, ker teli naÅ”i cariniki so precej "alergiĆØni" na pakete iz daljnega vzhoda.
ƈe paketa ne dobiÅ” ali ga dobiÅ” poÅ”kodovanega, kontaktiraÅ” prodajalca, mu poveÅ” kaj je narobe in probata najti skupni jezik. Meni se je mogoĆØe 2,3x zgodilo, da je bil paket poÅ”kodovan in mi je prodajalec poslal nov paket brezplaĆØno. Je pa to odvisno od prodajalca do prodajalca. Nekateri ti celo vrnejo denar. Wink
ƈe pa ne gre zlepa, pa prodajalca prijaviÅ” eBayu in potem oni naprej urejajo stvari.

P.S.: Že par let ne uporabljam Bolhe za nakupovanje, ker mi je odvratna, se precej bolje znajdem na eBayu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
berny28



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 11:09
Prispevkov: 97
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 11, 2009 16:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Koliko so pa kaj carine? Že dolgo nisem niĆØ kupoval v tujini.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 11, 2009 16:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz sem si iz honk konga naroĆØil kabel za sub pred 11 dnevi
Ŕe ni prispel

sem pa naroĆØil v soboto in mi je Å”e isti dan odgovoril da ga v ponedeljek poÅ”lje in me je potem Å”e enkrat v pon. obvestil da je bil poslan
pa Å”e manj mi bo na raĆØun napisal da ne bo preveĆØ davka

kot razumem bi naj carina bila samo za poŔiljke v vrednosti nad 150 eur ...
ddv 20% pa se plaĆØa od 20 eur dalje

imam prav?

sem pa tudi naroĆØil hdmi kabel v uk

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berny28



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 11:09
Prispevkov: 97
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 11, 2009 17:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Niti ni tako slabo ĆØe to drži.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janzi



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 8:45
Prispevkov: 1021
Kraj: GROSUPLJE / LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 11, 2009 17:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

tudi jaz do sedaj (2-3 leta) nisem imel nobenih problemov s pay-palom !

osnove so pa take:

PoÅ”iljke blaga zanemarljive vrednosti so oproÅ”ĆØene uvoznih dajatev do skupne vrednosti 150 evrov, razen ĆØe vsebujejo alkoholne izdelke, parfume in toaletne vode, tobak in tobaĆØne izdelke. Oprostitev plaĆØila DDV za zadevne poÅ”iljke se lahko uveljavlja le za blago do skupne vrednosti 22 evrov.

PoÅ”iljka, ki jo iz tretje države poÅ”ilja fiziĆØna oseba drugi fiziĆØni osebi, ki živi na obmoĆØju Skupnosti, je oproÅ”ĆØena plaĆØila uvoznih dajatev, ĆØe je obĆØasna, vsebuje blago, namenjeno izkljuĆØno osebni uporabi prejemnika ali njegove družine, narava in/ali koliĆØina blaga ne kaže na komercialni namen, skupna vrednost blaga ne presega 45 evrov in je poslana brezplaĆØno.

veĆØ pa na strani carine ! Very Happy
_________________
''You can hear a lot by listening !!''
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
knap



Pridružen/-a: Čet Sep 2008 7:49
Prispevkov: 1264
Kraj: MIKLAVŽ

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 11, 2009 20:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

prejÅ”ni ĆØetrtek sem naroĆØil ta hdmi kabel

Link

in ga danes dobil iz anglije
gre za enega veĆØjih prodajalcev hdmi kablov na ebay.co.uk

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dr.sah



Pridružen/-a: Sob Sep 2008 21:41
Prispevkov: 1403
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 11, 2009 20:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz sem dobil iz HK neko zadevo v 1 tednu. Tko da je dostava kar hitra.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 1 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe