Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Sennheiser "long term support"
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Mac



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 15:19
Prispevkov: 108
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 21, 2020 11:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:
Mac je napisal/a:
Sennheiser Momentum 2 se ne proizvajajo več, prav tako se ne proizvaja več kabel. Je pripravljenost vračila kupnine, pa še v času pandemije, res napaka?

Ma ne, kje pa. Še preveč. Lahko bi odšteli od te vsote sorazmerni delež, ker je ipak poslušal kak mesec ali dva, kje so še obresti na to. Poleg tega je nadlegoval servis in prodajalca, kar tudi nekaj stane.
V bistvu bi moral še doplačati, a ne?


Ja, sarkazem zna biti zabaven. Glede na odgovor inšpektorata bi morda organizali civilno iniciativo, pa hop pred parlament. Ne pozabiti na 1,5 m razmaka, se zvočna slika lepše razvije. Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
akacjan



Pridružen/-a: Tor Maj 2010 19:39
Prispevkov: 207
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 21, 2020 13:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

glej @solist ( kakšen dober nickname ) pred pol leta, se mi je iz čistega mira
začela luščiti izolacija na kablu od HD 800...kaj sem hotel, kupil sem boljšega, ker se mi ni dalo zajebavati z inšpekcijami, dealerji in ostalimi vrtalci nosov...
hočem reč, če ima Sennheiser pri njihovem najboljšem modelu zaenqurc kabel, kaj češ pričakovat od Momentuma ( ki je bajdevej odlična slušalka )..
še to - nov kabel ( Wireworld gold Eclipse ) šele da HD 800 pravo veljavo in zvok.
V primeru HD 650 nisem imel istega mnenja - Cardas se mi je zdel slabši ( bolj odprt...........) od originala
lp
A.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Solist



Pridružen/-a: Čet Mar 2019 14:53
Prispevkov: 41
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 21, 2020 18:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vem ja, ampak sem mogoče malo naivno mislil da bo situacija šla tako: Prnesem slušalke, sporočijo Sennheiserju da potrebujejo nadomestni del, dobim kabel v par dnevih, reklamacija uspešna.

Bom pogledal še za alternative, kakšne bolj robustne kable za v prihodnje. Malo me je use skupaj razpizdilo, ker v tem cenovnem rangu ni bilo nič niti blizu kvaliteti izdelave Momentum slušalk. In sem bil res zadovoljen z njimi.

V glavnem, končno dobra novica. Gospa, ki me je včera kontaktirala, mi je pred kratkim sporočila da ji je uspelo najti slušalke in še zadnji kabel ki so ga meli Cool Sem jim dal naslov, tako da jih pričakujem nazaj v kratkem Wink

Hvala vsem za pomoč in koristne nasvete!

Pa še ena za konc:

https://www.youtube.com/watch?v=RdTBml4oOZ8
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 21, 2020 19:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 21, 2020 19:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

akacjan je napisal/a:
glej @solist ( kakšen dober nickname ) pred pol leta, se mi je iz čistega mira
začela luščiti izolacija na kablu od HD 800...kaj sem hotel, kupil sem boljšega, ker se mi ni dalo zajebavati z inšpekcijami, dealerji in ostalimi vrtalci nosov...
hočem reč, če ima Sennheiser pri njihovem najboljšem modelu zaenqurc kabel, kaj češ pričakovat od Momentuma ( ki je bajdevej odlična slušalka )..
še to - nov kabel ( Wireworld gold Eclipse ) šele da HD 800 pravo veljavo in zvok.
V primeru HD 650 nisem imel istega mnenja - Cardas se mi je zdel slabši ( bolj odprt...........) od originala
lp
A.


opaaaa, kompa....kdo bi to vedel, da se boš ti oglasil...čeprv imaš info. iz prve roke, kdo si pa ti da soliš pamet našim sotrpinima.... Laughing Laughing ...polek vseh debat... tipac je itak naredil po svoje...tako da....BLA BLA, ...itak se sprašujem: a je misleno, smisleno, komurkoli odgovorit na vprašanje...tokrat, z veseljem, ampak zguba časa....juhuuuuuuuu...kabel...WTF...
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe