Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

custom made omarica
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
zvocnik



Pridružen/-a: Čet Okt 2008 22:12
Prispevkov: 786
Kraj: Piran

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 13, 2009 00:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aljo je napisal/a:
sem bil danes v OBIju in MERKURju, v obiju stane lepljen les smreke dimenzij 27x2500x600 mm 70 eur. V merkurju pa stane smrekov lepljen les dimenzij 27x1200x400 mm 10 eur, tako da bom vzel 3 merkurjeve plosce.

Ni pa to nek ultra kvaliteten les, ampak mene to sploh ne moti, saj so mi kaksni leseni "okraski" zelo vsec. Sicer sem zelel imeti temen les, ala tik in podobno, ampak sem potem odkril, da bi bila cena tam nekje 150 eur za eno polico, ce bi imel tak les, tako da je bilo treba apetite zmanjsati Embarassed


ce bi sel k kakemu mizarju bi si gotovo lahko privoscil hrast za zelo rezumo ceno. vsekakor je hrast veliko boljsi kot smreka, ce ne drugega veliko bolj sigurno privijacis vijake.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 737 410
aljo



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 16:19
Prispevkov: 223

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 13, 2009 09:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

no saj, nic nisem se kupil, enkrat drug mesec bo cas za to
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
aljo



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 16:19
Prispevkov: 223

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 08, 2009 20:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hm, danes sem kar pri mizarju oddal mizico, nacrt in to. Upam da cimprej naredi. Za les pa sem izbral hrast. Ne bo lakiran, ampak samo naoljen, tako da se ne bo svetil.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
berny28



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 11:09
Prispevkov: 97
Kraj: SeĹľana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 08, 2009 21:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A si pomislil na kakšno brezo oz. finsko brezo. Ta ima zelo mrtev les. Pobira vibracije da je veselje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe