Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

pomoč pri vzpostavitvi zvočnega sistema

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
kleee822



Pridružen/-a: Pon Nov 2019 22:38
Prispevkov: 1
Kraj: Šentjur

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 25, 2019 22:58    Naslov sporočila: pomoč pri vzpostavitvi zvočnega sistema Odgovori s citatom

Doma imam sobo namenjeno gledanju filmov/druženju/poslušanju glasbe.
Za te namene sem si kupil ELAC Debut B5 zvočnika ter ojačevalec Marantz PM6006.
Vsi moji laični poizkusi, da bi dobil soliden zvok so se izjalovili in prišel sem do ugotovitve, da če želim narediti maximum z opremo ki jo imam potrebujem nekoga ki se na zadeve bolje spozna in tako se obračam na vas.

Potrebujem torej nekoga, ki mi bi smiselno postavil in povezal vse potrebno ter dal kakšen nasvet za pridobitev boljšega zvoka vse seveda za ustrezno plačilo.

Sem iz Šentjurja pri Celju, če je gdo zainteresiran, me naj prosim kontaktira preko meila (videcklemen@gmail.com).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 27, 2019 18:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljen.
Napiši kaj bi rad od opreme, ki jo imaš, v kakšen prostor si jo umestil (slike prostora), kako si to sestavil...pozornost na fazo pri zv. kablih...

nekaj iztočnic:
Prostor do 20 kvadratov, mali Bookshelf z 5 inč midbasom, izkoristkom 85dB ali še manj zahteva MINIMALNO 100W, basrefleks port zadaj zahteva odmik od zadnje stene cca 1m ali več...

Skratka, čimbolj se razpiši in s fotkami dokumentiraj postavitev v prostor.
Ojačevalec bo pa treba zamenjat...moje mnenje.

LP Jernej

P.s. te elace sem slišal spodobno igrat za svojo ceno !
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe