Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

B&W 685 + kaj?
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
aljo



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 16:19
Prispevkov: 223

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 18:30    Naslov sporočila: B&W 685 + kaj? Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

verjetno bom kupil B&W 685 od Pestilenca, ki jih prodaja, pa me zanima s cim bi jih sparil. Verjetno bom kupil na angleskem ebayu, ker so cene res nizke. Nekaj kandidatov, ki bi jih lahko kupil (skupni budzet za ojacevalec je okrog 300-350 €)

ROTEL - integrirec (ra-1062 ali kaj podobnega) ali pa koncna stopnja + predojacevalec (to bi me prislo verjetno ceneje, ampak ali je tudi bolje?)

NAIM - recimo nait 5 ali pa nait 3 se dobi za to ceno, prav tako pa tudi kaksen nap150, ne vem

malo tipam za razlicnimi moznostmi. Moj cambridge vsekakor gre od hise, zvocnike pa sem ze prodal (triangle). Azur 640c bo ostal, ker mi je kljub parim napakam kar prirastel k srcu Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 18:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Z NAD-om tudi gre kar OK. C315 dobiš za 270€ v Inteku.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
xray80



Pridružen/-a: Sob Maj 2008 19:01
Prispevkov: 291
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 19:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

B&W zvočniki naj bi šli skupaj z rotel ojačevalci. Če gledamo tvoj cenovni rang potem si poglej model ra-04. Dobil je tudi nekaj nagrad. Pred nakupom pa preveri kako paše z zvočniki, če imaš možnost.
http://www.superfi.co.uk/index.cfm/page/moreinfo.cfm/Product_ID/2989
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 19:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pri nas je sicer to še dražje. Ampak, če se malo stegneš(kako ne maram kadar to kdo meni reče Laughing ),

http://audio-kontakt.com/index.php?page=view_adb&id=229
Pri nas dobiš novega za 399€, mogoče še kak euro dol..

Če boš vzel bowerse, pa boš brez cambridgea, ti posodim NAD 302 za dokler ne dobiš drugega ojačevalca(če hočeš).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aljo



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 16:19
Prispevkov: 223

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 19:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

hja sej zgleda fino, ampak pri nas ga definitvno ne bom kupu, ker pride 400 evrov, priblizno 150 drazje kot v angliji.

http://tinyurl.com/d24ybl - recimo ena dobra ponudba.

pestilence, se bova zmenila Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 19:54    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lahko ti dam za probat Sony-ja ker je v zgornjem limitu tvojega budgeta. Če paše skup pa ne vem.

http://www.audio-kontakt.com/index.php?page=view_ad&id=1160

Ker sva se že s Pestilencem menila da bi na njemu sprobal te B&W-je.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 19:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aljo je napisal/a:
hja sej zgleda fino, ampak pri nas ga definitvno ne bom kupu, ker pride 400 evrov, priblizno 150 drazje kot v angliji.

http://tinyurl.com/d24ybl - recimo ena dobra ponudba.

pestilence, se bova zmenila Wink

Ti samo povej do kdaj jih prišparam.

Čeprav ta prodaja gre bolj slabo.. zadnjič mi je en ponujal 450€, samo je hotel da jih pripeljem, drugi jih je hotel zamenjat za Cliota letnik 91, tretjega je zanimalo če bodo OK zamenjava za nek silva mico stolp, mah Very Happy
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
civo666



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 20:36
Prispevkov: 58
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 22:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

B&Wji grejo s Cyrusom. Ne zato, ker ga imam sam ampak ker je tako. Poskusi najti kakega na eBayu. Samo ne se hecat s kakim Sonyjem, lepo te prosim.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lesinar



Pridružen/-a: Čet Jan 2009 19:28
Prispevkov: 106
Kraj: koper

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 22:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Res Cyrus ali Naim bi res bila dobra kombinacija...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Viktor



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 13:18
Prispevkov: 108
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 22:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dolgo sem imel B&W 602S3 in sem jih poleg Denona, raznih lampašev in ne vem še česar, poganjal z NAD ojačevalnikom (320BEE) zelo uspešno, in sicer v toliki meri da ne vem kateri zvočniki bolj pašejo NADu (sem že probal cel asortiman) vendar je to bilo veliko časa nazaj...
_________________
If everything seems to be OK, you have obviously overlooked something!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Viktor



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 13:18
Prispevkov: 108
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 22:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Enako velja za NAIM in Cyrus. Ta investicija pač presega rang B&W 685 zvočnikov za vsaj 2 klasi. Vredi le kot temelj za upgrade v bližji ali daljši prihodnosti, ker ne bi lahko pustili Bowersi tega kar jim NAIM ali Cyrus ponujata.
_________________
If everything seems to be OK, you have obviously overlooked something!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pestilence.



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:34
Prispevkov: 2583
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 22:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Viktor je napisal/a:
Dolgo sem imel B&W 602S3 in sem jih poleg Denona, raznih lampašev in ne vem še česar, poganjal z NAD ojačevalnikom (320BEE) zelo uspešno, in sicer v toliki meri da ne vem kateri zvočniki bolj pašejo NADu (sem že probal cel asortiman) vendar je to bilo veliko časa nazaj...

System Audio bodo eni:D

Sicer pa sem tudi jaz imel nekaj dni 685 + NAD C320 ali 325(Bee, to ne vem). Je zanimiva kombinacija, ampak nad je pač, je znanec našel dober izraz.. Brute Force. V primerjavi z Cyrusom nič dinamike. Straight Line, kot najcenejši cyrus je bil nianso presvetel, ampak se je z kakim pravim kablom dalo umirit, videlo pa se je da mu malo manjka moči.

Sony višje serije pa so kar spodobni ojačevalci za mali denar. Sploh kaka ES serija..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aljo



Pridružen/-a: Sre Apr 2008 16:19
Prispevkov: 223

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 23:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ja naim me itak rajca, pa bi ga kasneje nadgradil z dynaudio recimo. Ali je nait 3 v redu ojacevalec?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Viktor



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 13:18
Prispevkov: 108
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 01:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

aljo je napisal/a:
ja naim me itak rajca, pa bi ga kasneje nadgradil z dynaudio recimo. Ali je nait 3 v redu ojacevalec?


Sam da ne postaneš en NAIMoholikov!
Bodi previden, NAIM je strupen, ni obvezno da je bolj kakovosten v primerjavi z drugimi. Obstajajo namreč številni forumi Naimofilov, ki le za Naim kablovje plačujejo astronomske zifre.
Ja, to kar ti lahko bo všeč morda preraste v nevšečnost, ne da bi se tega zavedal. kokarčeš, prebrsk' malce...
_________________
If everything seems to be OK, you have obviously overlooked something!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Antony



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 8:37
Prispevkov: 295
Kraj: Žabnica

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 08:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na mojih B&W 802 sem poslušal končno stopnjo Rotel RB-980BX (120W/ 8ohm) in sem bil z njo resnično zadovoljen. Rotelov mehak in avtorativen zvok pride na Baversih lepo do izraza, s tem da ima še ogromno zalogo moči. Nastavljena cena 260€ in je praktično nov. Kontaktiraj me na 031-546-909, če te zanima.

Potrebuješ samo še kvaliteten izvor zvoka, ki ima možnost nastavljanja glasnosti in si zmagal!
_________________
Izdelava spletnih strani www.trsplet.com - www.tonimeglic.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
Stran 1 od 4

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe