Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Marantz CD 6004

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Antun



Pridružen/-a: Tor Sep 2010 8:52
Prispevkov: 192
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 15, 2019 19:50    Naslov sporočila: Marantz CD 6004 Odgovori s citatom

Morda kdo ve kako se "resetira" Marantz CD 6004. Težava je naslednja, CD prebere, pokaže število komadov, ko pritisnem play pokaže na displayu 1 sekundo kao play in potem pade v stand by. Če ponovim spet play se vklopi, prebere vsebino in potem enako...
Enkrat sem ga imel na servisu z enako težavo, sem vprašal kaj je naredil serviser in je rekel, da ga je resetiral in da je potem začelo normalno delovati. CD predvajalnik je praktično nerabljen, morda cca 20 ur predvajanja.

Hvala za odgovore

Lp
_________________
Audiatur et altera pars!
De gustibus non est dispuntandum.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lix



Pridružen/-a: Ned Jan 2016 3:17
Prispevkov: 501
Kraj: Med Koprom in Trstom

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 16, 2019 11:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na spletu pišejo, da je problem v napajalnem releju, jaz bi dodal, da je potrebno pogledati tudi kondenzatorje in upore okoli releja.

lix
_________________
"Ne moreš dobiti pudinga, če ne poješ mesa."
P. Floyd
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Do-It-Yourself Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe