Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Fizkultura
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 112, 113, 114  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 18:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gorazd je napisal/a:
Da pa bi poklical, to pa ne a???? Evil or Very Mad


Gorazd, tebe ta divjega si sploh ne upam poklicati. Bi me na en, dva, tri potegnil notri in se že vidim stati pri Å”alterju za kredit. Dober bicikel, Å”tevec, rokavice, ĆØelada, oblaĆØila,... pa sem od ĆØuba na dva jurja. Polj pa me žena za j***a obesi. Mal heca. Very Happy

Zaenkrat zbiram informacije, se seznanjam s temi stvarmi, doĆØim kupil bom verjetno ĆØez kakÅ”en mesec ali bolje dva. PrejÅ”nji mesec sem imel velik neplanirani stroÅ”ek o katerem sva govorila, tako da sem sedajle suh kot poper. V zaĆØetku naslednjega meseca ima tamali rojstni dan in bi mu rad kupil Nintendo Wii, no polj pa že pridem na vrsto. Takrat imam tudi rojstni dan, pa bo moja draga žena imela priliko da pokaže kako me ima rada in se malo izprsi hihi. Very Happy

Seveda pa te bom prej kontaktiral. Wink

Ja, pa hvala za vse povezave. Že absorbiram! Smile

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 18:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

AljoŔa,kolega je zastopnik za GHOST bicikle,trgovino pa ima zraven celjske tržnice! Mal pojdi tja pogledat(GRIFFIN) !
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 18:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

DrugaĆØe pa ,ko bo naslednjiĆØ imela policija racijo pri ciganih na Mariborski,tam dobiÅ” razliĆØne blagovne znamke zelo ugodno!
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 316
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 19:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

AUDIOEXPERT je napisal/a:
DrugaĆØe pa ,ko bo naslednjiĆØ imela policija racijo pri ciganih na Mariborski,tam dobiÅ” razliĆØne blagovne znamke zelo ugodno!


Laughing Laughing Laughing Laughing

Skoraj sem iz stola padel od smeha Laughing Laughing

AE, od kot se ti jemljejo takŔne izjave? Smile

AljoÅ”a, mislil sem na noĆØni pohod! Pa glej da me rufneÅ” naslednjiĆØ , ko boÅ” Å”el na noĆØni pohod (ali pa na dnevnega - sej veÅ”, da sem doma in da imam ĆØas).
Za bajk pa boÅ” moral malenkost globlje segniti kot 200ā‚¬. Tisto ni vredno niĆØ! Ti po pravici povem, da moja bajk ni vreden veĆØ kot 300-350ā‚¬. MogoĆØe bi lahko koga Å”e za kak ojro nagnil veĆØ pa ne. Ko sem ga pa kupil pred 6 leti, pa sem dal zanj takratnih 560.000 SIT. To so bile cifre, da nisem upal doma povedati koliko sem dal za njega. V garaži pa priklenjen z 3 orenk debelimi verigami.

Emm, mogoĆØe se pa kdaj pripeljem do tebe, bom videl, ĆØe bom na AC dosegel tisti min od 80km/h. Po stari cesti me pa glih ti klanci proti Konjicam ravno ne pritegnejo (18% vzpon, dolg cca 250m).
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 11, 2009 21:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pri BrajdiĆØih dobiÅ” vse,Å”e nož v hrbet! Mi je kolega razlagal,ko so jim Å”li vodo odklapljat! Je rekel,da je priletela stara krezuba ĆØarovnica s hokejko in jo sukala kot Bruce Lee !Potem pa ga je ena druga s smuĆØko udarila po glavi,da mu je lobanja poĆØila,pa skozi okna so skakal kot ninje !Sta jim komaj pobegnila,s tem,da je Å”e prej staro ĆØarovnico knocautiral!
Sedaj gre zraven marica policajev,ko jim kaj odklapljajo! Laughing
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
gorko1



Pridružen/-a: Pet Maj 2008 21:44
Prispevkov: 656
Kraj: MARIBOR

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 08:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

AUDIOEXPERT je napisal/a:
Pri BrajdiĆØih dobiÅ” vse,Å”e nož v hrbet! Mi je kolega razlagal,ko so jim Å”li vodo odklapljat! Je rekel,da je priletela stara krezuba ĆØarovnica s hokejko in jo sukala kot Bruce Lee !Potem pa ga je ena druga s smuĆØko udarila po glavi,da mu je lobanja poĆØila,pa skozi okna so skakal kot ninje !Sta jim komaj pobegnila,s tem,da je Å”e prej staro ĆØarovnico knocautiral!
Sedaj gre zraven marica policajev,ko jim kaj odklapljajo! Laughing



Ha,ha,ha.....pa kaj si nor!!! Res se že dolgo nisem tako nasmejal Laughing Laughing Laughing

LP,
Goran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 09:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jap, BoŔti iz AE je car! Cool

Midva se poznava že skoraj 20 let, Å”e iz ĆØasov mojega dela tekom Å”olskih poĆØitnic v fabriki, kjer je nekoĆØ delal (BoÅ”ti kje je že to, ha) in lahko reĆØem samo kapo dol. TakÅ”ne face ĆØlovek ne sreĆØa kar tako. ƈe se peljem mimo njegovega placa in imam kakÅ”no minuto viÅ”ka, se z veseljem ustavim pri njem. Ni variante, da me ĆØlovek ne spravi v dobro voljo. ƈe ne drugega mi naredi luÅ”te s svojo potujoĆØo diskoteko. To bi Å”ele morali sliÅ”ati... ko tipson razpali tistega hudiĆØa, se 300 metrov stran na kafiĆØih Å”ipe tresejo kot da je potres. Laughing

Mater, kako ga Å”ele morajo hvaliti ĆØeÅ”plje, ĆØe sem se že jaz kot ded tako raznežil, ko govorim o njem. Laughing

Okej Å”alo na stran... Gorazd, vĆØeraj je bil pri meni kolega, tudi kolesar in mi naredil luÅ”te s svojim novim bajkom. Ufff, kako je luÅ”ten. Gre za FOCUS Black Forest.

Povej mi, ali so disk zavore toliko boljÅ”e od klasiĆØnih, da je vredno investirati toliko veĆØ denarja za tak bajk? Maloprej sem sliÅ”al, da imajo diski slabost, saj radi blokirajo. Je to res? SliÅ”i se mi nekam nevarno.

Potem sem recimo gledal Focusov nižji model Black Hills, katerega je že omenil Numb. Ta mi je tudi zelo vÅ”eĆØ in cenovno dostopnejÅ”i. Å e raje pa bi upiknil kaj rabljenega in dobro ohranjenega, saj bi za isti denar dobil veĆØ muzike. Ene par Scottov in Focusov vidim da se prodaja na bolhi. Porka dijo, cel sem že zmeÅ”an, tupa glava sploh ne vem veĆØ kaj bi. Rolling Eyes

Aja Å”e to mi prosim povej, je kakÅ”en problem recimo pri 3-4-5 let starih rabljenih bajkih z disk zavorami? Se morda diski s ĆØasom izrabijo, ukrivijo, dotrajajo? Recimo kot pri avtih, kjer po X letih (sploh pri intenzivnem zaviranju) dotrajajo, kar se med zaviranjem odraža v ropotanju in tresenju? Za zavorne obloge mi je jasno da se obrabljajo, kako pa je z diski? Je to trpežno?

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 10:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Koliko si velik, meni bo to sezono stal, tako da ĆØe ti rang Black Hillsa odgovarja mogoĆØe celo prodam.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 10:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

AljoÅ”a,po moje si jo trenblicom in s Å”ajbo za marmor žlajfajo! Prlet kej mim,bova piĆØke skozi okno gledala! jaz jih bom spodbijal,ti boÅ” pa kao zdravnik Dr.House priskoĆØil na pomoĆØ! Laughing
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
audiofill



Pridružen/-a: Tor Apr 2008 19:48
Prispevkov: 5406
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 10:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Numb je napisal/a:
Koliko si velik, meni bo to sezono stal, tako da ĆØe ti rang Black Hillsa odgovarja mogoĆØe celo prodam.

Lp


175 cm
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Numb



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 16:01
Prispevkov: 1127
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 10:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pol pa ne bo v redu, sam imam 179, pa mi je mogoĆØe celo malo velik.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 316
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 11:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

AUDIOEXPERT je napisal/a:
AljoÅ”a,po moje si jo trenblicom in s Å”ajbo za marmor žlajfajo! Prlet kej mim,bova piĆØke skozi okno gledala! jaz jih bom spodbijal,ti boÅ” pa kao zdravnik Dr.House priskoĆØil na pomoĆØ! Laughing


hahahahahaha Laughing Laughing Laughing

Pa ne me basat Very Happy Hahaha

Ok, malo resnosti ne bo Ŕkodilo Very Happy

AljoÅ”a, diski seveda blokirajo, tako kot obiĆØajne obroĆØne zavore. Je pa res, da lahko na disku lažje uravnavaÅ” in doziraÅ” zavorno moĆØ. Pri obroĆØnih zavorah tega ni možno. Tudi sama zanesljivost disk zavor proti obroĆØnim je vsaj 50 % boljÅ”a. Diski niso obĆØutljivi na mokroto (disk ploÅ”ĆØice bodo delale tudi, ko bo disk moker), pri obroĆØnih zavorah je pa mokrota lahko problem zaviranja. Poleg tega si disk ploÅ”ĆØice manj dovzetne na pregrevanje.
Z diski je tako, da ĆØe so pravilno vzdrževani, redna menjava olja (in predvsem pravega olja), jim nima kaj za bit. Sami koluti (torej rotorji) se po doloĆØeni kilometrini stanjÅ”ajo podobno kot pri avtu. Takrat jih je paĆØ treba menjati. Drugih opravil na disku nimaÅ”, razen majhnih nastavljanj in seveda kot omenjeno rednega servisa (enkrat na sezono zavoro prezraĆØiÅ”, menjaÅ” olje, pogledaÅ” kako je z zavornimi bati, v kakÅ”nem stanju so dihtunge in to je to). Vmes pa po potrebi menjujeÅ” pakne.

Tale Focus mi je vÅ”eĆØen. Vendar se bojim, da ti bo hrbtenica zelo nehvaležna (ĆØe imaÅ” kakÅ”ne resne probleme z njo, resno razmisli o zadnjem amortizerju). MoraÅ” pa se zavedati, da je nakup bajka podoben nakupu komponente. Navzgor skoraj ni omejitve.

Bi pa te Å”e rad opomnil, da boÅ” kljub zastavljenim ciljem hujÅ”anja, kar težek kolesar. Zato bo nedvomno na sprednji osi (v kolikor se odloĆØiÅ” za diske) potrebno imeti vsaj 160mm disk, raje veĆØ kot manj (od viÅ”ka glava ne boli, na grame itq ne boÅ” gledal, pregrevali se bodo pa veĆØji diski manj, kot manjÅ”i).

NaslednjiĆØ, ko prideÅ” k meni, mi reĆØi, pa se boÅ” peljal z mojim bajkom par krogov. Da vidi, kak je fajn sedeti na amortizirani lati (lata =sedež Smile ).

Za 175cm velikosti, bi ti lahko ustrezal okvir velikosti M ali pa nekje 17,5". Je pa spet odvisno od znamke in od same geometrije. Pri enem ti bo pasala okvor velikosti M, pri drugi L, pri tretji pa samo S. Potrebno probat.

Pa ĆØe si doma, se odpravi malo po trgovinah. Da ne boÅ” zamudil razprodaj.

Lp, G
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
AUDIOEXPERT



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 15:50
Prispevkov: 407
Kraj: CELJE

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 12:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

AljoÅ”a,pa ko boÅ” Å”el na poskusno vožnjo,sedež dol vzami,boÅ” pozabil na boleĆØine v miÅ”icah ! Laughing
_________________
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU !
www.audioexpert.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 040 557 500
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 316
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 13:25    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo AljoŔa, tegale sem ravnokar zasledil:

http://tabla.mtb.si/viewtopic.php?t=86872&highlight=&sid=d2a58b48af6dfce13840b21df07228af

Sem mi zdi zelo dobra cena, glede na to, da je tisti ĆØas pri Giant-u v tem segmentu NRS koles bil Å”pica. MogoĆØe lahko Å”e kaj zdilaÅ” ceno. ƈe ti bo seveda okvir Å”timal

EDIT:

Pa recimo tale:
http://tabla.mtb.si/viewtopic.php?t=86864

in tale:

http://tabla.mtb.si/viewtopic.php?t=86788
V tem zadnjem primerku je možakar pecikl mehanik v Factory store trgovini v Žalcu. Upam, da podatek Å”e drži. Na forumu velja za poÅ”tenega in korektnega ĆØloveka. Kar se pa kolesa tiĆØe, ima pa vrhunsko opremo: Komplet xt opremo (to je za netekmovalnca najviÅ”ja ponudba Shimana, viÅ”je od tega je XTR, kateri je pa pregreÅ”no drag in samo za tiste, ki gledajo na grame!), diski so tudi odliĆØni, obroĆØi spadajo v viÅ”ji rang, pravtako Å”pice (napere). Kot boÅ” opazil je bila zaĆØetna cena zelo visoka, kar pomeni, da je to kolo viÅ”jega cenovnega razreda.

Ok, zdaj pa res dosti za zdaj od mene. Grem na bajk

Lp, G Wink
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Gorazd



Pridružen/-a: Pon Maj 2008 14:44
Prispevkov: 316
Kraj: Sl. Bistrica

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 12, 2009 15:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mater, sem pozabil kako trd je sedež po prvih kilometrih. Jaoo, že zdaj me rit boli, kaj bo Ŕele ju3 Confused Confused

To Ŕe bo pestro.

Ampak nasploÅ”no gledano, pa mi ni žal, da sem Å”el na bajk. Vreme je bilo lepo sonĆØno, ravno prav toplo (okrog 6 stopinj). ObleĆØen sem bil dovolj, poleg tega Å”e v ĆØrno (Darth Wader stil Laughing ), tako da za v klanec ni bilo panike. Me je pa zeblo oz. sem dobro ĆØutil veter pri klancih navzdol. V glavnem, dobro je bilo. Sem vesel, da sem to urco na kolesu izkoristil za moj dobrobit Smile

Pa Å”e ena informacija za tekaĆØe in kolesarje. ƈe Å”e niste odkrili, sta na netu dve odliĆØni zadevi, kjer lahko beležite svoje route in dosežke.
Stran se imenuje: www.mapmyrun.com in www.mapmyride.com

OdliĆØni zadevi, ker lahko recimo poiÅ”ĆØeÅ” ĆØe obstajajo kakÅ”ne route v okolici tvojega kraja in ĆØe jih Å”e nisi, jih bodisi odteĆØeÅ” ali odpeljeÅ”.

Jaoo, moja rit Confused Confused

Lp, G
_________________
"I am the master of my fate
I am the captain of my soul"

DanishAudiophileLoudspeakerIndustries
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 112, 113, 114  Naslednja
Stran 3 od 114

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe