Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Fake oglasi

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1078
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 14, 2022 13:21    Naslov sporočila: Fake oglasi Odgovori s citatom

Živjo.
Saj najbrž nam je jasno, da so oglasi od nekih oseb a la "Kjetil" iz Bolzana, vsi v isti obliki, google translate - FAKE?
Niti se ne potrudijo, da bi bil ime recimo italijanski, torej Andrea iz Parme, ali pa Hans in Linza Smile
Pač previdno. Opazil sem tudi nekaj španskega, morda sem krivičen...
Peace bros
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luka79



Pridružen/-a: Pet Mar 2011 15:36
Prispevkov: 999
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 14, 2022 13:44    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ti oglasi so fajn edino za učke past Laughing
_________________
My leader told me to jump in the river. .The river was deep and the weather was winter. .After a sailer very kindly saved me, my leader told me, you'd better take it easy. .I took it so easy my leader called me lazy!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bwaze



Pridružen/-a: Tor Okt 2011 20:59
Prispevkov: 408
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 14, 2022 20:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, tako masovno jih še nisem videl.

Na Hifishark sem že pred leti opazil, da marsikatera avdiofilska spletna stran zelo nekritično objavlja vse te očitno fake oglase, ki potem praktično preplavijo iskalnik. No, zdaj smo med krivci tudi tu.
_________________
Pezzer Ritter Wenne Knecht!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
twom



Pridružen/-a: Sob Feb 2009 21:47
Prispevkov: 221
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 15, 2022 00:22    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Več kot je oglasov, več je linkov, več je profita od google adds za lastnike...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Ostalo Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe