Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Yamaha Rx V663 - ni digitalnega signala iz HTPC-ja

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
clemense



Pridružen/-a: Ned Jan 2009 23:26
Prispevkov: 1
Kraj: dravograd

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 25, 2009 23:37    Naslov sporočila: Yamaha Rx V663 - ni digitalnega signala iz HTPC-ja Odgovori s citatom

Pozdravljeni!
Torej, kaj je vzrok, da mi Yamaha ne zaznava 1080 p signala iz HTPC-ja, medtem ko mi TV vse normalno predvaja? V bistvu mi receiver sploh ne zazna digitalnega zvoka in slike, čeprav je nastavljeno zaznavanje na auto!? "Ve" da gre preko HDMI-ja, ve celo da gre iz DVI v HDMi, signal pa prepozna kot analogen!? V bistvu si niti desktopa ne morem nastaviti na več kot 1024x768@75 Hz preko receiverja, ker mi zazna to res. kot max.! Ali bom moral "furat" sliko direkt na TV ter potem zvok preko zvočne iz HTPC-ja ali tudi tega iz TV-ja prek optike oz. kar pač je opcija?
V dvi nastavitvah pa mi ponudi drugi display tudi kot Sony tv , kjer pa pokaže max. res. 1920x1080?! Verjetno mi ponuja ta Sony tv zato, ker je še inštaliran od prej, ko sem povezal HTPC s tvjem?
V glavnem, pojma nimam, nič več mi ni jasno, prkurblal vse možne nastavitve tako na receiverju kot na grafi!
Info signal na Yamahi:
signal info:
HDMI
DVI-HDMI res .....( nič!?!?)
ANALOG res. 480/576i
AUDIO - analog 2 ch
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Domači kino Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe