Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Dedicato a Tartini / Posvečeno Tartiniju 2018
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2018 18:19    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:
Trst je naš....kaj naj bi to pomenilo....?????????.......juhuuuuuuuuuu

Jaz tudi ne vem, zato so me pa že skoraj prijavili v tečaj italijanščine. Je pa vizavi Tartinijeva spominska soba pa turisti stalno vstopajo tudi v to. Tako, da so nalimali obvestilo, da se ve kako in kaj sledi.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2018 19:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
fjaka je napisal/a:
Trst je naš....kaj naj bi to pomenilo....?????????.......juhuuuuuuuuuu

Jaz tudi ne vem, zato so me pa že skoraj prijavili v tečaj italijanščine. Je pa vizavi Tartinijeva spominska soba pa turisti stalno vstopajo tudi v to. Tako, da so nalimali obvestilo, da se ve kako in kaj sledi.


kaj Japonci in Kitajci poznajo jezik??????.... Laughing ....ampak že veš kaj pomeni vizavi....na dobri poti si....a nisi ti že napol naturalizirani Pirančan????.... Cool

www.youtube.com/watch?v=TQtXo4tiZxs

P.S. Violetta, Traviata, je že vedela kam mora zavit......s pločnika....juhuuuuu...
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2018 19:17    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mogoče je pa teta Spalding kaj v sorodu:


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2018 19:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fotografije iz prve "tonske vaje." Bolj avtentično skoraj ne more biti. Poslušalnica-dvorana v Tartinijevi rojstni hiši na verjetno najlepši lokaciji v Piranu. Pogled na celoten Tartinijev trg z morjem v ozadju. Tartinijev spomenik, Tartinijeva glasba, DJ Bruno pa vrti Tartinijevo ploščo Bruno HiFi. Za nočni dodatek pa so preoblekli stavbo sodišča in mestno hišo v modro.







_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2018 19:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
Mogoče je pa teta Spalding kaj v sorodu:



teta ali tetak, (Albert)????..... Laughing ...
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2018 19:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:



kaj si zaprl in pometel pol Pirana da si naredil tako fotko?....turisti so že v vrsti.....bravo....a je Bruno s kolesom ali peš?....
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2018 20:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:
nek_do je napisal/a:
Mogoče je pa teta Spalding kaj v sorodu:

teta ali tetak, (Albert)????..... Laughing ...

OK "luštna tetica" Esperanza Spalding

_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 04, 2018 21:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ko že omenjate Brunota... Wink
G.Bruno me je danes obiskal v Nm, sprehod po Bregu, pogovor o tem in onem... evo mene čez vikend v Hrvatinih.

plani za vikend...
Tartini, maraton, Rižotin...

LP Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2018 07:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

fjaka je napisal/a:
nek_do je napisal/a:


kaj si zaprl in pometel pol Pirana da si naredil tako fotko?....turisti so že v vrsti.....bravo....a je Bruno s kolesom ali peš?....

Za javnost naj bi bila razlaga, da se pri nezverziranih amaterjih "tonske vaje" zavlečejo pozno v noč, ko turisti že spijo. No en možakar pa še vztraja. Bruno pa deloma tudi peš.


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bojan65



Pridružen/-a: Sob Feb 2014 19:52
Prispevkov: 41
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2018 08:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
fjaka je napisal/a:
nek_do je napisal/a:
Mogoče je pa teta Spalding kaj v sorodu:

teta ali tetak, (Albert)????..... Laughing ...

OK "luštna tetica" Esperanza Spalding


Če bi nastopila ona bi prišel sam, da bi se lažje slinil, ker pa ne nastopa ona, pridem z svojo boljšo polovico... Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 041 761 731
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2018 10:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi za kakšno drugo priložnost, so precej ažurni v poročanju o dogajanju v Piranu.

https://www.comunitapirano.com/il-trillo-del-diavolo-sonata-per-violino-in-sol-minore/

https://www.facebook.com/comunitapirano/
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2018 10:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jernejc je napisal/a:
Ko že omenjate Brunota... Wink
G.Bruno me je danes obiskal v Nm, sprehod po Bregu, pogovor o tem in onem... evo mene čez vikend v Hrvatinih.

plani za vikend...
Tartini, maraton, Rižotin...

LP Jernej

Pulafku .. imam dvojnika?
Očitno je bil to Bruno iz Hrvatinov, ne jaz ki sem iz J'zle.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jernejc



Pridružen/-a: Ned Avg 2008 9:24
Prispevkov: 1044
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2018 10:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ambasador je napisal/a:
jernejc je napisal/a:
Ko že omenjate Brunota... Wink
G.Bruno me je danes obiskal v Nm, sprehod po Bregu, pogovor o tem in onem... evo mene čez vikend v Hrvatinih.

plani za vikend...
Tartini, maraton, Rižotin...

LP Jernej

Pulafku .. imam dvojnika?
Očitno je bil to Bruno iz Hrvatinov, ne jaz ki sem iz J'zle.


Ha ha, sen res hecno napisal...
Ja Bruno je iz Hrvatinov.

Se vidimo pri Tartiniju.
Lp Jernej
_________________
Ohm sweet ohm.

Just saw a gold plated optical fibre. Apparently the gold made it sound marvelous according to the salesman.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 06, 2018 07:42    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vse je pripravljeno. Včeraj smo naredili ob prisotnosti "strokovne komisije" finalni izbor Lp-jev, ki se bodo vrteli na prireditvi, imeli še nekaj razgovorov ter postorili nekaj popravkov pri samem razstavnem delu. Dopoldan pa sledi še skupna generalka. Skratka: "vražje bo!"

Vražja prireditev se prične ob 19:00.




_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 07, 2018 01:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prireditev je bila zelo prijetna, poslušanje se je zavleklo v noč. Odlična interpretacija na violini me je navdušila, človek ima redko priložnost slišati izjemnega izvajalca tako od blizu. Sledil je ogled razstave izjemne zbirke plošč in ogled ostalih prostorov. Po vrnitvi pa je g.Bruno predvajal plošče na odlično nastavljenem L75, ne preveč in ne premalo naglas, zbalansiran, odličen ton na hišni PA napravi. Po enournem izbranem šopku skladb, vsaka je bila napovedana s primerno predstavitvijo, je sledilo povabilo v sobo višje, kjer so stregli "mlek_z_noži", odličen, osvežujoč koktajl Tartini. Nekateri so se vrnili v sobo na intimnejše poslušanje, boxi so bili premaknjeni v izboljšano prostorsko sliko. Na turnu je bilo že čez deset in TukTuk me je odpeljal na parkirišče pri klavnici. Hvala za prijazno gostoljubje.

Violinist v živo


Ogled razstave


Najstarejša plošča


Predstavitev audiofilstva


Moderator g.Bruno


Luč v prvem nadstropju še gori, plošče se še vrtijo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
Stran 3 od 7

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe