Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

JBL Club Slovenia members
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 20, 21, 22  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
senior



Pridružen/-a: Pet Sep 2008 14:24
Prispevkov: 117
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 27, 2019 15:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim, da ima prodajalec vso pravico postaviti kakokoli ceno, ti pa vso pravico da jih kupiš ali ne,če jih boš prodal ali ne za več ali manj denarja pa je tudi na tebi[/quote]

Nekje sem prebral" "Prodaš lahko vse za primerno ceno; kupiš lahko vse, če imaš dovolj denarja". K slednjemu bi dodal: ... in če se ti zdi premet vreden te cene.
P.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 27, 2019 16:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

okoyono je napisal/a:
V korespodenci prodajalec navede komponente:

- bas JBL 2226 H (15 palcev)
- troblja JBL 2382 A
- visokotonec JBL 2446 J

Kolikor sem na hitro pogledal bi te komponente prišle približno 2k€.
Če želiš ceneje moraš gledati kakšne manj priljubljene znamke.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
audiofrik



Pridružen/-a: Pet Dec 2008 17:19
Prispevkov: 1491
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 27, 2019 17:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

za hec sem preveril tudi jaz zadnja cena pri Parts express je bila 840 dolarjev za driver sedaj že en čas niso dobavljivi.... pa troblja, pa bas ......za 2000 eur še driver/troblje ne gredo skozi da o kabinetih pa basovcih in kretnicah ne govorimo in JBL pro nikoli ni bil po sindikalnih cenah...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
okoyono



Pridružen/-a: Tor Apr 2019 0:25
Prispevkov: 125
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Pet Dec 27, 2019 20:52    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala lepa za prijazne odgovore.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 24, 2020 17:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Že dolgo ni bilo nič napisanega, zato objavljam slikco mojih starčkov - L220, ki so potrebni pomoči....
Prihodnji teden bodo na operacijski mizi!!! Very Happy





Najprej demontaža enot, popravilo foama....nato box.....

Ko bodo finance pride na vrsto še kretnica, menim, da, popolnoma na novo sestvljena s sodobnimi (skoraj)top komponentami.

Bo treba še nadaljevati s karanteno... Wink
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
snifix



Pridružen/-a: Pon Sep 2009 20:31
Prispevkov: 208
Kraj: Komenda

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 25, 2020 16:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kdo jih bo pa operiral? Imam tudi jaz en par midbasov (niso JBL) za na operacijo (zamenjava obrob) Embarassed

lp, Matej
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Sob Apr 25, 2020 20:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

snifix je napisal/a:
Kdo jih bo pa operiral? Imam tudi jaz en par midbasov (niso JBL) za na operacijo (zamenjava obrob) Embarassed

lp, Matej


Zadeve se bo lotil g.Kraljmatjaz...potem pa bomo videli. Bom še kaj poročal.

Lp,
Miran
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
kraljmatjaz



Pridružen/-a: Čet Maj 2008 21:27
Prispevkov: 1026
Kraj: Gorica

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 04, 2020 20:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Čisto slučajno sem naletel na tole v FB:

https://www.facebook.com/groups/52690477971/permalink/10157441823327972/

Lp,
Miran
_________________
Chi suona, stona. Chi non suona, critica! (R.Muti)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
pinus



Pridružen/-a: Pet Feb 2012 1:16
Prispevkov: 940
Kraj: Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 06, 2020 00:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

... bolje pozneje , kot nikoli... (- zveni lepše v italijanščini...)
- nanaša se na zgoraj omenjeno "operacijo" 220-tk.., ker se mi zdi, da so že od leta 2017 v čakalni vrsti... No, glavno, da bo...

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 030-353370
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 06, 2020 09:28    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prilika na Ebayevi avkciji. Z malo dela in stroški (obuhančki, zgornje steklo) do odličnega zvočnika. So pa že kar visoke cene kolikor gledam takim zvočnikom. Jih pa pošlje na paleti za zmerno ceno iz Danske.
eBay-Artikelnummer:184270222344

JBL Jubal L65

_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 06, 2020 10:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
Prilika na Ebayevi avkciji. Z malo dela in stroški (obuhančki, zgornje steklo) do odličnega zvočnika. So pa že kar visoke cene kolikor gledam takim zvočnikom. Jih pa pošlje na paleti za zmerno ceno iz Danske.
eBay-Artikelnummer:184270222344



Nimam sicer veliko pojma o JBL zvočnikih, vendar mi zveni izjava, da je 782EUR "kar visoka cena" za "odlične zvočnike", nekoliko nenavadno, ker si predstavljam, da so odlični zvočniki navadno precej dražji.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 06, 2020 10:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

benma@ nisi pozorno prebral posta. Šlo je za aukcijo in navedena cena je trenutni bid. Do konca bo še zrasla.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 06, 2020 11:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem še malo pogledal na Shark. Taki zvočniki se sicer običajno prodajajo okrog 2K evričev.

lpm
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
joztom



Pridružen/-a: Pon Jan 2013 11:07
Prispevkov: 1946
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 06, 2020 15:06    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pusti na miru poznavalce. Kdor ni imel prilike to slišat, je vse zastonj debata. Današnji ozki "babji" zvočniki so zakon. Seveda brez vokala in basov. Pašejo pa v prazno dnevno sobo, ki je opremljena kot mesarija, z dvemi rostfrei kljukami. Tukaj znanje odpove.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benma



Pridružen/-a: Ned Jan 2011 17:12
Prispevkov: 1533
Kraj: Kamnica

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 06, 2020 16:18    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

joztom je napisal/a:
Pusti na miru poznavalce. Kdor ni imel prilike to slišat, je vse zastonj debata. Današnji ozki "babji" zvočniki so zakon. Seveda brez vokala in basov. Pašejo pa v prazno dnevno sobo, ki je opremljena kot mesarija, z dvemi rostfrei kljukami. Tukaj znanje odpove.


Če boš kdaj hodil blizu Maribora, te povabim, da slišiš moje "ozke babje" zvočnike.

S tem ne mislim nič slabega glede JBL, ki so sicer res precej širši. Kot sem že napisal, JBL ne poznam. Spomnim se sicer, da so pred mnogimi leti v Mariboru v Pristanu ob četrtkih šibali rock in mislim, da so uporabljali JBL zvočnike. Zvok je bil super.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> HI-FI Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 20, 21, 22  Naslednja
Stran 11 od 22

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe