Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Tedni "elektronk" v Audio Galeriji

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 03, 2017 09:04    Naslov sporočila: Tedni "elektronk" v Audio Galeriji Odgovori s citatom

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Malo je vrhunskih audio izdelkov, ki imajo dolgo audio zgodovino …
Priljubljena revija Absolute Sound je izbrala leta 1994 Absolute 845 za najboljši izdelek leta.
Unison Research Absolute 845 je tako pomemben del audio zgodovine , ki je še po več kot 20 letih v samem vrhu, kar je v mnogih pogledih še vedno neprekosljivo…
Vabljeni na tedne »elektronk« v Audio Galeriji, Partizanska 82, Sežana, ki bodo od 2.10 ~ 22.10.2017, vsak dan po predhodni rezervaciji termina na Email : aginfo@audiogalerija.com ali po tel. 040 725 676;
www.facebook.com/audiogalerija
Obiskovalci bodo deležni »opojnega zvoka elektronk« iz Unisonovega Absoluta 845 !

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 06, 2017 23:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Poleg najmogočnejšega Absoluta 845 ima Unison še enega rekorderja najmanjšega Simply Two, ki je kot »malček na elektronke« v več ali manj nespremenjeni obliki »kraljeval« v kategoriji »ceneni hi end« ravno tako, več kot 20 let. Njegov »modernejši« naslednik Simply Italy, ima zelo težko nalogo, prevzet »odgovorno nasledstvo« in obdržat »status« najboljših med malimi .
Po dosedanjih odličnih ocenah kritikov in zelo dobrem sprejemu pri audiofilih je to nasledstvo opravil več kot z odliko …
Vabljeni na »tedne elektronk« v Audio Galerijo





~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 07, 2017 00:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja kaj naj rečem. Pogrešamo te v Ljubljani. No ja, če sem odkrit čokoladne kroglice.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 17, 2017 12:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

CAPRI je napisal/a:
Pozdrav !
Konec tedna pa v hotel Lev in do Duleta v Sežano.

Malo me pa firbec matra kako je bilo. Pa bi te prosil, če nam malo opišeš ter seveda podkrepiš s kakšno fotko za boljšo predstavo. Hvala.
_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fjaka



Pridružen/-a: Sre Maj 2008 17:04
Prispevkov: 1747
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 17, 2017 14:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
CAPRI je napisal/a:
Pozdrav !
Konec tedna pa v hotel Lev in do Duleta v Sežano.

Malo me pa firbec matra kako je bilo. Pa bi te prosil, če nam malo opišeš ter seveda podkrepiš s kakšno fotko za boljšo predstavo. Hvala.


še vedno traja...izbral bi ekipo pa bi se udeležili performansa.... Wink ...
še @castor@ja poberemo po poti....juhuuuuuu....
_________________
šoo mazgoon
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 19, 2017 00:49    Naslov sporočila: Odgovori s citatom



https://www.facebook.com/audiogalerija/
_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
ajka



Pridružen/-a: Tor Maj 2008 10:00
Prispevkov: 3181
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 28, 2017 10:34    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
Ja kaj naj rečem. Pogrešamo te v Ljubljani. No ja, če sem odkrit čokoladne kroglice.



"Priložnost zamujena, ne vrne se nobena" Laughing


_________________
~ ** ~
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 28, 2017 17:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:
nek_do je napisal/a:
Ja kaj naj rečem. Pogrešamo te v Ljubljani. No ja, če sem odkrit čokoladne kroglice.

"Priložnost zamujena, ne vrne se nobena" Laughing

Poročilo mi je bilo že pred dnevi dano na mizo. Še sam ne veš, da sem imel s "posebnimi metodami pokrit" tudi ta dogodek.


_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 29, 2017 07:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
ajka je napisal/a:
nek_do je napisal/a:
Ja kaj naj rečem. Pogrešamo te v Ljubljani. No ja, če sem odkrit čokoladne kroglice.

"Priložnost zamujena, ne vrne se nobena" Laughing

Poročilo mi je bilo že pred dnevi dano na mizo. Še sam ne veš, da sem imel s "posebnimi metodami pokrit" tudi ta dogodek.

A je specialni agent uspešno prešvercal kroglice iz Sežane v Ljubljano?
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ambasador



Pridružen/-a: Sre Feb 2011 19:52
Prispevkov: 5982
Kraj: Izola

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 29, 2017 07:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ajka je napisal/a:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Poleg najmogočnejšega Absoluta 845 ima Unison še enega rekorderja najmanjšega Simply Two, ki je kot »malček na elektronke« v več ali manj nespremenjeni obliki »kraljeval« v kategoriji »ceneni hi end« ravno tako, več kot 20 let. Njegov »modernejši« naslednik Simply Italy, ima zelo težko nalogo, prevzet »odgovorno nasledstvo« in obdržat »status« najboljših med malimi .
Po dosedanjih odličnih ocenah kritikov in zelo dobrem sprejemu pri audiofilih je to nasledstvo opravil več kot z odliko …
Vabljeni na »tedne elektronk« v Audio Galerijo





~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ta prvi model single ended EL34 sem imel priliko preskusiti doma na floorstanderje Monitor Audio Gold.
Je ena tistih izkušenj, ki jih ne pozabiš več.
Da ni moj zvočnik tako požrešen na vate, Simply Two ne bi šel več ven iz hiše.
_________________
Carpe Diem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, srečanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe