Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se   Tvoj profilTvoj profil   Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Multimedia HI-FI Show 2017
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreèanja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
LBaudio



Pridružen/-a: Ned Jan 2010 10:25
Prispevkov: 829
Kraj: Ljubljana, SLOVENIJA

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 09, 2017 14:09    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Cestitke g. Vojku Ignjicu za ponovno super izpeljan event,...in pa pozdravljam odlocitev za Vintage sobo!
...drugo leto pa se kaksen Car audio sistem pred hotelom da pokrijemo se ta resor.

LP!
_________________
For Fast Moving Concerts

Custom Aeroports
Custom car audio installs

2 X WR setter dBDrag street B - 2005
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran Telefon: 041 853615
habo66



Pridružen/-a: Čet Maj 2010 18:01
Prispevkov: 1079
Kraj: Lenart

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 09, 2017 15:16    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Živjo.
Tudi z moje strani zahvala organizatorju.
Bil sem v petek zveèer.
Moj top izbor:
1) Pear Audio z ESP zvoèniki. Med vsemi soundi bi recimo samo tega imel doma. Uravnotežen, naravno-surov, tonalno poln, mesnat, niè ni ven sekalo. Sem hotel ostati še veè, pa je bila pozna ura.
2) Hari Sound. Paè zvoèniki so 28k€, pa ostala feršterkarija tudi tukaj nekje, edino to Smile Kar sem pa opazil je pa precejšnja podobnost pri tem in Pear audio sistemu, zvok se je nekako vlekel, kot med, malce prepoèasi, verjetno jermenar?
3-4) Galusi (Legato) in Electron Audio. To recimo prav fletno igra. Galusi so me že prejšnja leta navdušili, sploh teli tamali Legato. Tak proper "dnevna" sound pa za relativno dober denar.
3-4) Audio Res. / Sonus Faber, ampak sem slišal premalo da bi lahko rekel zadnje, ker je bil stric nekako lév za musko in kar ni znal naštimati. Imel sem pa obèutek da sistem zmore veè, ko sem tam slišal. Morda še tisti najbolj pravi novodobni high-end zvok.

Morda še Ubiq ok, samo so nabijali, Audio Alto tudi zanimivo. No pa všeè mi je bila sobica od Mars-a, ker je pokazal da se da za male pare narest èisto soliden sound, èe se le malo zavzameš.

Drugaèe pa bi imel eno pripombo. Zelo me moti, da se med poslušanjem hodi ven/not itd., da se niti ne moreš skoncentrirat in umirit, nikakvo. Predlagal bi, da se ali
A) naredi urnik poslušanja, kaj se posluša in na kaj se posluša, torej 10:00-10:15 (Pink Floyd, Patricia Barber, M. Davis), 10:30 - 10:45 ...
ali
B) brez urnika, ampak da ko je recimo prostor nekako poln se obesi na zunanji del vrat "POSLUĹ ANJE - NE VSTOPAJ" in se odvrtijo 2-3 komadi...
Pa fino je da razstavljalec tudi kaj pove

Pa pri izboru komadov se tudi lahko zataknem, ker je vedno isto, pa brez filinga, kr neki ðabe neposlušljivi komadi, ne uštekam res; ne moreš recimo drkat P.F. Dark Side, ker zamoriš sceno èist. Al so taki in drugaèni ekstremi, al pa je železni šov repertoar, vmes pa niè. Je pa sem ter tja kakšna izjema.

Pohvala tudi vintage sobi, da ste imeli voljo in si vzeli èas. Poslušal nisem oz. sem neko nabijanje, ampak èe bi vedel kdaj se bo sedelo v tišini in poslušalo bi prišel.

Peace.
Gašper
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bwaze



Pridružen/-a: Tor Okt 2011 20:59
Prispevkov: 408
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 09, 2017 20:58    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Se pridružujem pohvalam, všeèen sejem in vsaj v soboto takšna gneèa, da bi èlovek še pomislil, da hi-fi ni izumirajoè hobi... Cool

Za konkretnejšo oceno zvoka v posameznih sobah sem bil mogoèe malce premalo èasa v posamezni (sem se potrudil odsedet vsaj za dva komada, èe je šlo), in pogosto je bilo res preveè moteèih faktorjev (hoje ven in not, pogovarjanja, mojega škljocanja s fotoaparatom in bliskavico...).

Ampak se mi zdi, da bi težko izvedli razne prepovedi vstopanja in urnike poslušanja - sejem je po mojem bolj namenjen kazanja sistemov in komponent èim širši publiki, razstavljavci morajo biti tudi na voljo za morebitna vprašanja. Za resnejše poslušanje je še vedno veliko bolj primeren obisk prodajnega salona.

Vseeno pa bi kot najljubše izpostavil Ubiq Audio, Galluse z Electron Audio in Pear Audio.

Izbor komadov je bil dovolj raznolik, èeprav se mi je veèkrat zgodilo, da sem ob ponovnem obisku iste sobe èez nekaj ur naletel ravno na isti komad. Osebno pa mnogo lažje pa preživim cel dan nabijanja Dark Side od Pink Floydov kot en sam samcat komad Diane Krall. Ali še huje, avdiofilskih plinki plonki priredb pop uspešnic. Wink

In pohvale za muzej v kleti, lepo predstavljeno, bil je tudi najbolj živ del sejma (kar je bilo nekaterim verjetno minus, debate so bile praktièno neprestane).
_________________
Pezzer Ritter Wenne Knecht!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LightBit



Pridružen/-a: Pon Okt 2017 23:11
Prispevkov: 2365
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 09, 2017 23:26    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

A je samo mene motilo hrešèanje DSD posnetkov na Audio Alto?

Vesel sem, da so bili letos tudi open baffle zvoèniki. Upam, da bodo kdaj tudi elektrostatski.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CAPRI



Pridružen/-a: Pet Jun 2011 23:14
Prispevkov: 26
Kraj: Koper

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 10, 2017 10:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdrav !

Jezi me, dva sejma! Organizatorji vprašajte se zakaj je temu tako!

Sejem z daleè premalo glamurja, prestiža, dobrega zvoka.
Organizator, razstavljalci ne naredijo nièesar v smeri kvalitete. Dragi sistemi se postavijo v prazne sobe in roba naj se sama prodaja. Resno dober zvok ni imel nihèe.
Nekaj potenciala SF in Audio R. .
Igorjevi zvoèniki tudi nekaj imajo, samo glasnost presega zmožnosti sistema in prostora.
Tudi Blumenhofer je imel svetle toèke. Za tak denar, bi vseeno moral pokazati veè.
Katastrofa pa Moon in Neat, ne vem kaj je s temi zvoèniki.
FM bi moral opravièit enega najboljših, pa te pusti hladnega.
Hvaljeni ESP in Perotovi gramofoni, zvok škatlast, nedefiniran.
Vintage soba pa en sam bovšjak, soba bolj kot razstava buèk in kislega zelja. Notri en kup starih stricev, ki z glasnim bla, bla napajajo svoj ego. Pogrešali smo kakšne bolj resne, jagodni izbor, vsaj SAE, Phase Linear, Audio R..Pa tega je veliko v Sloveniji. Nekateri so se hvalili da imajo marsikaj .
Kakšno predavanje o zgodovini audia ali kaj podobnega nebi bilo odveè.
Konec tedna pa v hotel Lev in do Duleta v SeĹľano.
_________________
in vino veritas
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: -
bogomir 4051



Pridružen/-a: Tor Dec 2008 19:42
Prispevkov: 1440
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 10, 2017 12:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Dragi soforumaš @ Capri. V vintage room-u se je videlo in slišalo tisto, kar so sodelujoèi paè lahko prispevali. Se pa strinjam, da je bilo zadnja leta na forumu nekaj kurjaèev za ta dogodek, ki pa so zadnji trenutek stisnili rep med noge.

Za naslednje leto iskreno upam, da boš prispeval lep jagodni izbor, veselim pa se tudi že tvojih predavanj.

P:S: To ni bila prodajna razstava, temveè prispevek dobre volje. Nihèe od sodelujoèih ni imel od tega nièesar drugega, kot ne majhne stroške, trud in izgubljene tri dni.

lpm.
_________________
miro
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: 031361550
nek_do



Pridružen/-a: Čet Okt 2009 21:22
Prispevkov: 2276
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 10, 2017 13:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

CAPRI je napisal/a:
Pozdrav !
Vintage soba pa en sam bovšjak, soba bolj kot razstava buèk in kislega zelja. Notri en kup starih stricev, ki z glasnim bla, bla napajajo svoj ego. Pogrešali smo kakšne bolj resne, jagodni izbor, vsaj SAE, Phase Linear, Audio R..Pa tega je veliko v Sloveniji. Nekateri so se hvalili da imajo marsikaj .
Kakšno predavanje o zgodovini audia ali kaj podobnega nebi bilo odveè.
Konec tedna pa v hotel Lev in do Duleta v SeĹľano.

Opažam pa, da tudi ti vsako leto in to že leta ob tem èasu sejma poizkušaš napajati svoj ego tukaj na forumu. Morda pa bi bilo bolje reèeno, da tudi že leta na splošno zganjaš gnev ter frustracije nad tem sejmom. S tem, da si v svojih ekspertizah "napredoval" edino iz šmarnice do buèk. Še dobro, da si s svojim negativizmom v manjšini morda pa še celo osamljen. V bistvu pa te sploh ne razumem zakaj si delaš vsako leto stroške, èe od tega nimaš niè. Mirne volje pa lahko "pokažeš svoje mišice" ter v Kopru organiziraš sejem samih tahudih raritet. Pa, da vidimo kaj ti bodo ljudje prispevali? Jaz osebno ti ne bi tudi svojih najmanjših JBL-ov ter baby SAE-ja.

CAPRI je napisal/a:
Pozdrav
Sejem ena vinska kislica. Crying or Very sad
Kriza, mentalna bolj kot v denarnici.

_________________
Lep je dan
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CASTOR



Pridružen/-a: Pet Okt 2008 16:18
Prispevkov: 1087
Kraj: KOZINA

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 10, 2017 19:43    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Konec tedna pa v hotel Lev in do Duleta v SeĹľano.

Ti priporocam, da zrtvam podaris vsaj deznik, razen, kar je zelo verjetno, da bo pa tam sijalo samo sonce in ti to ze ves.

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Telefon: 041722387
Niko1946



Pridružen/-a: Tor Nov 2014 17:31
Prispevkov: 8
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 10, 2017 20:36    Naslov sporočila: za CAPRI Odgovori s citatom

Verjetno ima tale CAPRI škatlasta ušesa in nedefinirane možgane.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 574
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 11, 2017 08:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Letos gre moja zahvala vsem, ki so omogoèili predstavitev avdio starin. Kdor je hotel, je lahko videl komponente, ki so narejene tako, da lahko marsikateremu današnjemu proizvodu mirno reèemo polizdelek. Kdor je hotel, je lahko slišal, da Cizek v nekaterih parametrih zvoka še danes pokaže zanimive stvari. Kdor je hotel, je lahko podoživel kakšen svoj trenutek ukvarjanja z avdiem izpred mnogih let. Odlièno! Upam, da se zadeva pojavi v še boljši izvedbi spet prihodnje leto.

Na splošno so predstavitve po mojem mnenju sedaj na višjem nivoju kot pred leti. Pohvalno.

Izkoristil sem tudi prijazno povabilo za obisk dveh ljubljanskih avdio salonov. Kreacija gospoda Alda Zaninella in njegove ekipe s precejšnjo lahkoto prikaže, da je klasika klasika, pop pa pop. Dokaj redka izkušnja. In, da ne bo pomote: tudi tukaj zvok ni bil brez napak.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 574
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 11, 2017 08:35    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Skoraj bi pozabil najbolj zanimivo. Vse kaže, da v Ljubljani konstanta pi ni enaka 3,14. Posledièno je kvadratura pic enormna. Ampak se nismo dali! Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matej



Pridružen/-a: Čet Jun 2008 18:07
Prispevkov: 574
Kraj: laško

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 11, 2017 11:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nek_do je napisal/a:
No tale fotka me pa bega že od takrat ko sem jo naredil. @ambasador in @tutti oba zadovoljna @castor pa mežika z oèmi. Možakar zadaj pa nekaj nekam sporoèa. S tem, kakor izgleda, da @ambasador kupuje Blumenhoferje. Skratka nimam razlage.


Ma, saj je jasno, moĹľakar zadaj sprašuje sledeèe: " هالو بينغ، كيف أخوك؟ " Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bwaze



Pridružen/-a: Tor Okt 2011 20:59
Prispevkov: 408
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 11, 2017 16:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zabaven utrinek sobotnega dopoldneva - Franc Kuzma, ki se priduša, da mora prviè v življenju kupiti vstopnico za slovenski hi-fi sejem! Very Happy
_________________
Pezzer Ritter Wenne Knecht!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
TUTTI



Pridružen/-a: Tor Mar 2010 19:56
Prispevkov: 265
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 11, 2017 21:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: +38631665138
TUTTI



Pridružen/-a: Tor Mar 2010 19:56
Prispevkov: 265
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 11, 2017 23:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Audio puls objavil reportažo z letošnjega Multimedia HiFi showa v M hotelu:
http://www.audiopuls.hr/clanci/showreport/multimedia-hifi-show-ljubljana-2017/01.html

Mono&Stereo objavil dve fotoreportaži z letošnjega Multimedia HiFi showa v M hotelu:
http://www.monoandstereo.com/2017/10/multimedia-hifi-show-2017-report.html#more
http://www.monoandstereo.com/2017/10/oldies-but-goldies.html#more
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Telefon: +38631665138
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po www.audio-kontakt.com forumu -> Dogodki v svetu HI-FI-ja, sreèanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Naslednja
Stran 10 od 13

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Zadnje teme - HI-FI

Zadnje teme - ostalo

VIDEOTEKA
© www.audio-kontakt.com  |  info@audio-kontakt.com  |  Pogoji uporabe